Dziś jest: 2014-09-22 Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Film Promocyjny:

WIADOMOŚCI

 • 2014-09-22

  Świetny Występ w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów

  W dniu 20 września 2014 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów z udziałem 13 uczestników (6 dziewcząt i 7 chłopców). W pierwszej czwórce turnieju znalazło się dwóch zawodników Płomienia: Filip Golonka II miejsce oraz Marcin Olesiak IV miejsce. W zawodach zwyciężyli Zuzanna Syrda (UKS MATT Kraków) i Kacper Turecki (UKS ROKICIE Szczytniki).

 • 2014-09-22

  Zwycięstwo Filipa Papieża w I WTK Kadetów

  W dniu 20 września 2014 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów z udziałem 90 uczestników (24 dziewczęta i 64 chłopców). W zawodach zwyciężyli Aleksandra Garb (KS GORCE Nowy Targ) i Filip Papież (UKS PŁOMIEŃ Limanowa).

 • 2014-09-22

  Burmistrz Miasta wręczył Nagrody Sportowe dla najlepszych zawodników i trenerów

  Uroczystość otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Samorządowych Nr 2 w Limanowej była okazją do wręczenia przez Burmistrza Miasta Władysława Biedę przyznanych w tym roku nagród za osiągnięcia sportowe w 2013 roku dla najlepszych zawodników i trenerów z limanowskich klubów.

 • 2014-09-19

  Zapoznaj się z najnowszym Informatorem Miejskim!

  Ukazał się wrześniowy numer Informatora Miejskiego, w którym zamieszczane są informacje z pracy Burmistrza i Rady Miasta Limanowa. Informator podzielony jest na rozdziały: Aktualności, Miasto się zmienia, Kultura oraz Sport. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

 • 2014-09-19

  Boisko przy „Dwójce” otwarte!

  18 września br. odbyła się uroczystość otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Samorządowych Nr 2 w Limanowej. Mottem przewodnim uroczystości były słowa Jana Pawła II: „Niech sport będzie częścią poszukiwania wyższych wartości, które kształtują charakter i dają poczucie godności i sukcesu – we własnych oczach i w oczach innych”.

 • 2014-09-19

  Wybierz eko.PROJEKT UE - zagłosuj na Limanową!

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie już po raz kolejny ogłasza Konkurs, tym razem pod hasłem: „eko.LIDERZY 2014 województwa małopolskiego”. Wśród 36 kandydatów do tytułu eko.PROJEKT UE znalazł się również Projekt „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie Miasta Limanowa” (nr 26) realizowany przez nasze miasto.

 • 2014-09-17

  Zobacz relacje online z otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy ZSS nr 2 w Limanowej

  18 września br. odbyło się uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Samorządowych Nr 2 w Limanowej - zapraszamy do zapoznania się z wideorelacją z uroczystości.

 • 2014-09-19

  Platforma edukacyjna English every day

  Rusza platforma edukacyjna English every day dostępna dla uczniów szkół z terenu Miasta Limanowa. Platforma jest zbiorem kilkuset quizów, zadań i pytań z języka angielskiego przygotowujących do sprawdzianu szóstoklasisty oraz egzaminu gimnazjalnego. Uczestnicy kursu rozwiązują quizy online a system dokonuje oceny poprawności wykonania zadania.

ZOBACZ WSZYSTKIE >>