Dziś jest: 2014-07-28 Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Film Promocyjny:

WIADOMOŚCI

 • 2014-07-24

  70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - wieczornica w Bibliotece w Nowym Rybiu

  Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi – Filia w Nowym Rybiu serdecznie zaprasza na wieczornicę pt.: "Powstanie Warszawskie i przedproże klęski - 70 rocznica jego wybuchu. Czy musiało do tego dojść?", która odbędzie się dnia 1 sierpnia 2014 r. /piątek/ o godz.19.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu.

 • 2014-07-24

  Boisko pod "trójką"

  Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 im. ks. płk. J. Jońca informuje, że prace przy boisku wielofunkcyjnym zostały zakończone. Serdecznie dziękuję Burmistrzowi Miasta Panu Władysławowi Biedzie oraz Radnym Rady Miasta za wykonanie tej inwestycji.

 • 2014-07-24

  Sobotnie popołudnie w Parku Miejskim

  W sobotnie popołudnie Limanowski Dom Kultury zaprasza do Parku Miejskiego. Dla dzieci liczne atrakcje:

 • 2014-07-11

  Teraz Limanowa – organizacyjne, merytoryczne i finansowe przygotowanie Miasta do pełnienia roli beneficjenta funduszy europejskich w latach 2014 – 2020

  Szanowni Państwo, Przedsiębiorcy Miasta, Limanowa z inicjatywy Burmistrza Miasta Limanowa, Pana Władysława Biedy, na terenie Miasta kontynuowana jest realizacja projektu doradczego pn. „Teraz Limanowa – organizacyjne, merytoryczne i finansowe przygotowanie Miasta do pełnienia roli beneficjenta funduszy europejskich w latach 2014 – 2020”.

 • 2014-06-24

  Wakacje w Limanowej

  Bogata i różnorodna oferta zajęć edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych sprawia, że najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mogą bezpiecznie, aktywnie i ciekawie spędzić wakacyjny, wolny czas. Zapraszamy do zapoznania się z programem przygotowanym przez Wydział Promocji Urzędu Miasta Limanowa na LATO 2014. Jest to program adresowany przede wszystkim do limanowskich uczniów przebywających podczas wakacji w Limanowej.

 • 2014-07-23

  Otwarcie wystawy „130 lat linii kolejowej Chabówka – Nowy Sącz”.

  W piątek 18 lipca 2014 roku w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej otwarto wystawę: „130 lat linii kolejowej Chabówka – Nowy Sącz”. Wystawa powstała z okazji przypadającej w tym roku 130 rocznicy otwarcia linii kolejowej Chabówka – Nowy Sącz. Na ekspozycji, na kilkunastu tablicach, ukazana została historia tej linii kolejowej, jej charakterystyka oraz znaczenie dla regionu.

 • 2014-07-23

  Forrest przyciąga jak magnes

  Podsumowanie VI Limanowa Forrest. Przedsmak: "Tego dnia, tak bez przyczyny, postanowiłem trochę pobiegać. Pobiegłem do końca drogi, a kiedy tam dotarłem, pomyślałem, że pobiegnę na koniec miasta. A kiedy tam dotarłem, pomyślałem sobie, że przebiegnę przez..." /fragment 'Forresta Gumpa'/

 • 2014-07-23

  Rysunek, Malarstwo, Grafika od piątku w Galerii

  Miejska Galeria Sztuki w Limanowej (ul. M.B. Bolesnej 13) zaprasza na wernisaż wspólnej wystawy Konrada Golonki z przyjaciółmi: Agnieszką Dziadecką oraz Danielem Boruckim. Otwarcie wystawy 25 lipca o godzinie 17.00 w Miejskiej Galerii Sztuki. Młody wiek, duże umiejętności i mocno już wykształcone, autorskie spojrzenie na sztukę. Zachęcamy do zapoznania się za samymi artystami oraz z ich twórczością. – polecają organizatorzy.

ZOBACZ WSZYSTKIE >>