Dziś jest: 2016-05-06 Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Film Promocyjny:

WIADOMOŚCI

 • 2016-04-28

  I przetarg ustny nieograniczony na najem miejsc handlowych na targowisku stałym Mój Rynek w Limanowej

  Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na najem miejsc handlowych na targowisku stałym Mój Rynek w Limanowej na okres do 5 lat

 • 2016-05-06

  Dzień Strażaka

  Święto Strażaka ustalono na dzień wspominania św. Floriana w Kościele katolickim, patrona wszystkich strażaków. Oficjalnie święto zostało ustanowione w 2002 roku, przez Sejm RP. W Polsce świętuje w tym dniu zarówno Państwowa, jak i Ochotnicza Straż Pożarna. Również w Limanowej świętowano Dzień Strażaka 3 maja w przededniu Św. Floriana.

 • 2016-04-28

  Już jutro „Cała Polska biega z mapą”!

  Uczniowski Klub Sportowy „Patria” Młynne po raz kolejny jest organizatorem akcji „CAŁA POLSKA BIEGA Z MAPĄ”. W tym roku bieg z mapą odbędzie się w sobotę 7 maja w Parku Miejskim w Limanowej, a dla uczestników przygotowano 10 tras biegowych.

 • 2016-03-24

  Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

  Urząd Miasta Limanowa przystąpił do konkursu na Rodzinne Podwórko Nivea. Zgłoszona lokalizacja obejmuje teren niedaleko siłowni plenerowej przy „Ścieżce Zdrowia” - ul. Kusocińskiego. O tym, gdzie powstaną podwórka Nivea zadecydują internauci, dlatego zachęcamy do głosowania! Od 5 maja można oddawać głosy na limanowski plac zabaw.

 • 2016-05-06

  Projekt miasta Limanowa wysoko na liście rankingowej

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej opublikował zaakceptowane przez Ministerstwo Środowiska listy rankingowe projektów, na których projekt Miasta Limanowa pn. „Rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej w ramach aglomeracji Miasta Limanowa – z wykorzystaniem energii odnawialnej dla oczyszczalni ścieków” znalazł się na 42 miejscu (łącznie 99 projektów).

 • 2016-05-06

  Minął rok od włączenia limanowskiej jednostki OSP do KSRG...

  Decyzją Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Wiesława Leśniakiewicza z dnia 4 maja 2015 r. jednostka OSP Limanowa z siedzibą przy ul. Łososińskiej została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

 • 2016-05-06

  Sukcesy limanowskich strzelców na Majówce na strzelnicy LOK w Nowym Sączu

  Z okazji 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, dnia Flagi Narodowej oraz rocznicy zakończenia II wojny światowej Zarząd Powiatowy LOK w Nowym Sączu zorganizował i przeprowadził na strzelnicy otwarte zawody strzeleckie z broni pneumatycznej i kulowej. W zawodach wzięli udział członkowie LOK Limanowa.

 • 2016-05-05

  XIII Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2016

  100 km nieprzerwanego marszu po górach Powiatu Limanowskiego i 3500 m podejść w ciągu 30 godzin to ekstremalnie trudne wyzwanie nawet dla zaprawionych piechurów i doświadczonych biegaczy.

ZOBACZ WSZYSTKIE >>