Dziś jest: 2015-11-28 Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

Film Promocyjny:

WIADOMOŚCI

 • 2015-11-26

  Mikołaj tuż, tuż...

  Limanowskie dzieci będą miały wiele okazji do spotkania ze Świętym Mikołajem. Zagości on w naszym mieście na dłużej, bowiem obecny będzie na limanowskim lodowisku w dniu 5 grudnia, w Limanowskim Domu Kultury - 6 grudnia oraz na Mikołajkowym Turnieju Szachowym w dniu 3 grudnia br. Zapraszamy wszystkie dzieci !

 • 2015-11-26

  5 grudnia otwarcie lodowiska!

  Wspaniała informacja dla miłośników jazdy na łyżwach! W sobotę 5 grudnia br. o godz. 16.00 zostanie otwarte lodowisko przy Limanowskim Domu Kultury. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy. W programie: zabawa ze Świętym Mikołajem, dobra muzyka oraz ciepły poczęstunek. Zapraszamy!

 • 2015-11-27

  Mikołaj rozda prezenty dzieciom w Limanowskim Domu Kultury

  Burmistrz Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci, młodsze i starsze na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 6 grudnia w Limanowskim Domu Kultury. Organizatorzy przygotowali z tej okazji teatrzyk oraz bezpłatną projekcję filmu, a sam Mikołaj oczywiście wielki worek prezentów. Zaczynamy o godz. 13:30.

 • 2015-11-26

  IV Mikołajkowy Turniej Szachowy

  Zapraszamy do udziału w IV MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU SZACHOWYM DLA PRZEDSZKOLAKÓW I DZIECI o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa. Celem turnieju jest zainteresowanie rozgrywkami szachowymi dzieci stawiających pierwsze kroki na szachowych planszach.

 • 2015-11-27

  „Jan Kołodziejczyk – rzeźbiarz ludowy z Pasierbca”

  „Mom do tego takie zamiłowanie, ze jo nie społ bym, ale ciągle rzeźbieł. Teakie mom tematy ciekawe, które Se obmyślołem i muse te tematy pokazać w drewnie” – mówił Jan Kołodziejczyk, zmarły w 1978 roku rzeźbiarz ludowy z Pasierbca. Właśnie ukazała się publikacja zawierająca informacje o jego życiu oraz twórczości.

 • 2015-11-26

  Uroczystość 45-lecia działalności Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej

  Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zaprasza na Uroczystość 45-lecia działalności Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej, która odbędzie się w piątek 27 listopada 2015 r. w siedzibie Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej - godz. 17.00.

 • 2015-11-06

  Nowe możliwości dla seniorów

  Jeżeli chcesz realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania to oferta Domu Dziennego „Senior – WIGOR” jest właśnie dla Ciebie!

 • 2015-11-25

  Jubileusz „CONSONANSU”

  19 listopada b.r. swoje święto 45 lecia istnienia obchodził zespół wokalno – instrumentalny „Consonans” działający przy Zespole Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej. Przed oficjalnym rozpoczęciem uroczystości delegacja zespołu udała się na cmentarz, aby złożyć wiązanki kwiatów oraz zapalić znicze na grobach założycieli: prof. Ludwika Mordarskiego i dyr. Adama Biedronia.

ZOBACZ WSZYSTKIE >>