Transmisja Sesji Rady Miasta Limanowa

1910 Transmisja Sesji Rady Miasta Limanowa

Zapraszamy na relację online LXXVII Sesji Rady Miasta Limanowa, która odbędzie się w dniu dzisiejszym 19 października 2018 r. o godz. 10.00 w sali narad Urzędu Miasta Limanowa ul. Jana Pawła II 9.

Zaproszenie na Sesję Rady Miasta Limanowa

1810 Zaproszenie na Sesję Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na LXXVII Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 19 października 2018 r. o godzinie 10.00.

Już za 11 dni odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego

1810 Już za 11 dni odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego

Już za 11 dni odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego. Patronat Narodowy nad uroczystością objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda w stulecie odzyskania niepodległości.

Wręczono odznaczenia miejskie

1710 Wręczono odznaczenia miejskie

Podczas Jesiennego Spotkania z Teatrem w dniu 13 października 2018 r. wręczono odznaczenia miejskie, przyznane przez Radę Miasta Limanowa, osobom zasłużonym za działalność dla dobra miasta i jego mieszkańców.

LIMANOWSKIE SPOTKANIE RODAKÓW

1610 LIMANOWSKIE SPOTKANIE RODAKÓW

Burmistrz Miasta Limanowa ma przyjemność zaprosić do udziału w LIMANOWSKIM SPOTKANIU RODAKÓW, które odbędzie się 31 października 2018 r. o godz. 17.00 w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej przy ul. J. Marka 13.

Obchody stulecia odzyskania niepodległości w Limanowej

1210 Obchody stulecia odzyskania niepodległości w Limanowej

Już za dwa tygodnie 28 października br. Limanowa świętować będzie 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, poprzez uroczystość 100. rocznicy poświęcenia kościoła pw. Matki Boskiej Bolesnej oraz odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego. Patronat Narodowy nad uroczystością objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w stulecie odzyskania niepodległości.

100-lecie poświęcenia Limanowskiego Kościoła   Bazyliki Mniejszej pw. Matki Boskiej Bolesnej  28 października 2018 r. godz. 12.00

1210 100-lecie poświęcenia Limanowskiego Kościoła Bazyliki Mniejszej pw. Matki Boskiej Bolesnej 28 października 2018 r. godz. 12.00

Poprzez zorganizowanie obchodów upamiętniających 100-lecie poświęcenia kościoła pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej, który jest Kościołem-Pomnikiem Konstytucji 3 Maja w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, pragniemy uwrażliwić społeczeństwo, a zwłaszcza młode pokolenie oraz zachęcić do głębszego poznania historii Ojczyzny i regionu. Zanikająca, szczególnie wśród młodego pokolenia, świadomość narodowa i poczucie odpowiedzialności za losy Ojczyzny – to problemy, których nie można bagatelizować i z którym trzeba przeciwdziałać.

AWANS LIMANOWEJ  w ogólnopolskim rankingu wydatków inwestycyjnych

0910 AWANS LIMANOWEJ w ogólnopolskim rankingu wydatków inwestycyjnych

Limanowa zajęła 10 miejsce w kraju, w rankingu WYDATKI INWESTYCYJNE SAMORZĄDÓW 2018 roku, w kategorii miast powiatowych. Ranking opracowało Pismo Samorządu Terytorialnego ”Wspólnota”.

Jan Winiewski NAJPOPULARNIEJSZYM RADNYM

0810 Jan Winiewski NAJPOPULARNIEJSZYM RADNYM

Za nami wielka gala wręczenia nagród laureatom plebiscytu Samorządowiec Małopolski - Oceniamy Władzę. Był to plebiscyt samorządowy, w głosowaniu Małopolanie zadecydowali kto jest najpopularniejszym, a także najbardziej cenionym prezydentem, burmistrzem, wójtem oraz starostą w woje

1710 Konsultacje Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi na 2019 rok

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2019 rok.

archiwum wiadomości