Nabór do Dziennego Domu

1408 Nabór do Dziennego Domu "Senior-Wigor"

Jesteś osobą w wieku 60+ nieaktywną zawodowo, jesteś mieszkańcem miasta Limanowa, pragniesz żyć w sposób twórczy i aktywny, chcesz pomóc sobie lub innym, zostań uczestnikiem Dziennego Domu „SENIOR-WIGOR” w Limanowej – placówki wsparcia dziennego, posiadającą infrastrukturę pozwalającą na aktywne spędzanie wolnego czasu, a także zaktywizowanie i zaangażowanie seniorów w działania samopomocowe na rzecz środowiska lokalnego.

Skrócony czas pracy

0808 Skrócony czas pracy

INFORMACJA URZĄD MIASTA LIMANOWA W DNIU 08.08.2018 r. (ŚRODA) BĘDZIE CZYNNY DO GODZ. 14:00, NATOMIAST W DNIACH 09.08.2018 r. (CZWARTEK) ORAZ 10.08.2018 r. (PIĄTEK) BĘDZIE CZYNNY OD GODZ. 7:00 DO GODZ. 14:00

Bezpieczna Małopolska 2018

0608 Bezpieczna Małopolska 2018

W ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska” Miasto Limanowa zdobyło czek na kwotę 50 tysięcy zł. Jest to dofinansowanie na zakup lekkiego samochodu pożarniczego. Miasto Limanowa reprezentował Burmistrz Władysław Bieda oraz Jerzy Górszczyk naczelnik OSP Limanowa.

WAKACYJNE SPOTKANIE Z KORDIANEM

3107 WAKACYJNE SPOTKANIE Z KORDIANEM

W ramach drugiej edycji limanowskiego zlotu tuningowego 2nd TuningFest Motoshow Limanowa 2018 x Wojna Północ-Południe organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy z Kordianem.

Relacja z jubileuszowego Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą

3107 Relacja z jubileuszowego Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą

Merli, Courroye i Łukaszczyk na najwyższych stopniach podium! Padł nowy rekord trasy – 1:51,398 ustanowił go Christian Merli – zwycięzca tegorocznego Wyścigu. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z przebiegu jednej z największych imprez w polskim sporcie motorowym.

iKOCHAM TO MIASTO- LIMANOWA W TVP3 RZESZÓW

2607 iKOCHAM TO MIASTO- LIMANOWA W TVP3 RZESZÓW

„iKochamToMiasto” to nowy program TVP3 Rzeszów. W dziesięcioodcinkowym cyklu ekipy telewizyjne odwiedzają najpiękniejsze polskie miasta średniej wielkości, sprawdzając jak się rozwijają i jak żyje się ich mieszkańcom. Redaktorzy rozmawiają z mieszkańcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami świata nauki, sztuki o tym jak żyje się i prowadzi biznes w średnich miastach. Pytają o szanse jakie stwarzają między innymi unijne fundusze.

Przebudowa węzła przesiadkowego – postępy prac

2607 Przebudowa węzła przesiadkowego – postępy prac

Jak informowaliśmy, w kwietniu br. rozpoczęła się przebudowa placu manewrowego zintegrowanego węzła przesiadkowego przy ul. Targowej. Poniżej przedstawiamy postęp w realizacji prac.

Pomagajmy Norbertowi

2507 Pomagajmy Norbertowi

Podczas tegorocznych Dni Limanowej zbierane były pieniądze na leczenie chorego Norberta. Rodzina dziękuje wszystkim darczyńcom za pomoc i okazane wsparcie.

Poseł Wiesław Janczyk uhonorowany za zasługi dla Miasta Limanowa

2407 Poseł Wiesław Janczyk uhonorowany za zasługi dla Miasta Limanowa

Podczas oficjalnego otwarcia Dni Limanowej (21 lipca br.) Poseł Wiesław Janczyk odebrał z rąk Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy oraz Przewodniczącej Rady Miasta Jolanty Juszkiewicz odznaczenie miejskie za działalność dla dobra miasta i jego mieszkańców.

Dni Limanowej 2018

2407 Dni Limanowej 2018

Zakończyły się Dni Limanowej 2018. Za nami dwa dni wypełnione dobrą zabawą, muzyką, spotkaniami, uśmiechami i przychylną pogodą!

archiwum wiadomości