Sport i Edukacja

Sukcesy na miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

1204 Sukcesy na miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

10 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Gimnazjada w Orkanie

1004 Gimnazjada w Orkanie

9 kwietnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Limanowej odbyła się już po raz piętnasty Powiatowa Gimnazjada „Wiem wszystko”. Honorowy Patronat nad konkursem objął Starosta Limanowski Jan Puchała.

O tradycjach i zwyczajach związanych z Wielkanocą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

2303 O tradycjach i zwyczajach związanych z Wielkanocą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

W dniu 21 marca, odpowiadając na zaproszenie biblioteki w ZSP nr 4 w Limanowej, Panie z Koła Gospodyń Wiejskiej w Łososinie Górnej przeprowadziły warsztaty z uczniami klasy 6b na temat tradycji i zwyczajów związanych z Wielkanocą.

Jubileuszowy konkurs  „Limanowa w oczach dziecka”

1603 Jubileuszowy konkurs „Limanowa w oczach dziecka”

Jak co roku, od 15 lat uczniowie klas trzecich z czterech limanowskich szkół podstawowych zmagali się z pytaniami testowymi sprawdzającymi wiedzę o naszym mieście.

Doposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach

1603 Doposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach

W ubiegłym roku miasto otrzymało dotację celową z Województwa Małopolskiego na wyposażenie szkolnych gabinetów profilaktyki zdrowotnej, w szkołach prowadzonych przez Miasto Limanowa.

Narodowy Program Czytelnictwa

1603 Narodowy Program Czytelnictwa

W ubiegłym roku miasto uzyskało dotację celową w wysokości 24 tys. zł, z Województwa Małopolskiego na zakup książek do bibliotek szkolnych w ramach Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".

Rekrutacja do klas pierwszych

0103 Rekrutacja do klas pierwszych

REKRUTACJA DO KLAS I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO LIMANOWA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 DLA DZIECI ZAMIESZKAŁYCH POZA OBWODEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Rekrutacja do przedszkoli

0103 Rekrutacja do przedszkoli

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO LIMANOWA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 DLA DZIECI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA LIMANOWA

Oferta edukacyjna Miejskiego Przedszkola Nr 2

1402 Oferta edukacyjna Miejskiego Przedszkola Nr 2

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej. Rekrutacja odbędzie się w dniach od 01-09.03.2018.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ

1402 Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ

Tegoroczna zima nie rozpieszcza miłośników sportów zimowych i tych, którzy lubią spacery w puszystym śniegu. Aura jednak pozwoliła na rozpoczęcie przez uczniów klas trzecich ZSP Nr 1 realizacji programu ,,JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”. Pierwsze zajęcia odbyły się 2 lutego 2018 r.

archiwum wiadomości

GALERIA