Sport i Edukacja

Oferta edukacyjna Miejskiego Przedszkola Nr 2

1402 Oferta edukacyjna Miejskiego Przedszkola Nr 2

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej. Rekrutacja odbędzie się w dniach od 01-09.03.2018.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ

1402 Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ

Tegoroczna zima nie rozpieszcza miłośników sportów zimowych i tych, którzy lubią spacery w puszystym śniegu. Aura jednak pozwoliła na rozpoczęcie przez uczniów klas trzecich ZSP Nr 1 realizacji programu ,,JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”. Pierwsze zajęcia odbyły się 2 lutego 2018 r.

Czwórka rozpoczęła projekt

1202 Czwórka rozpoczęła projekt "JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ"

02.02.2018 r. uczniowie klas trzecich ZSP nr 4 rozpoczęli projekt „Jeżdżę z głową”, który ma na celu przede wszystkim nabycie przez najmłodszych umiejętności i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach, wzrost bezpieczeństwa młodych Małopolan poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich oraz nabycia nawyku jazdy w kasku, jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów małopolskich szkół podstawowych. Dzieci uczą się jeździć na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w stacji narciarskiej Limanowa-Ski.

Dwójka „JEŹDZI Z GŁOWĄ”

1202 Dwójka „JEŹDZI Z GŁOWĄ”

W dniu 5.02.2018 r. 44 uczniów klas trzecich naszej szkoły podstawowej rozpoczęło realizację programu „Jeżdżę z głową”. W ramach programu uczniowie wezmą udział w zajęciach nauki jazdy na nartach realizowanych na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

Tablica interaktywna w Miejskim Przedszkolu Nr 2

0702 Tablica interaktywna w Miejskim Przedszkolu Nr 2

Nowość w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Limanowej! Przedszkole dba o to, aby dzieci miały dostęp do najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych, dlatego też dla przedszkolaków zakupiono tablicę interaktywną!

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu Nr 2

0602 Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu Nr 2

Zimno na dworze ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.

Bal karnawałowy w Miejskim Żłobku

0202 Bal karnawałowy w Miejskim Żłobku

Dnia 1 lutego br. w Miejskim Żłobku w Limanowej tradycyjne, jak co roku, odbył się bal karnawałowy. Dzieci wystąpiły w przepięknych bajkowych strojach i „ciocie” również. W całym żłobku było kolorowo, wesoło i radośnie, a tańcom przy rytmach dziecięcych hitów nie było końca!

Uczniowie limanowskich szkół „JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ”

0202 Uczniowie limanowskich szkół „JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ”

Województwo Małopolskie w ramach zadania pn.: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży realizuje projekt „Jeżdżę z głową”, poprzez pozalekcyjne zajęcia sportowe – organizacja nauki jazdy na nartach (zjazd i biegi) oraz na snowboardzie (zjazd) dla uczniów szkół podstawowych z terenu Małopolski.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli oraz klas pierwszych

0102 Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli oraz klas pierwszych

ZARZĄDZENIE Nr 24/2018 BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA z dnia 29 stycznia 2018 r. w sprawie: terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019

archiwum wiadomości