Sport i Edukacja

10 października 2018r przedszkolaki z MP nr 4 w dniu

1810 10 października 2018r przedszkolaki z MP nr 4 w dniu "Święta Drzewa"

Każdy przedszkolak dobrze wie, że drzewa należy chronić i kochać je. My przedszkolaki drzewa kochamy i zginąć im nie damy!!!

Święto pieczonego ziemniaka w MP nr 2 w Limanowej

1710 Święto pieczonego ziemniaka w MP nr 2 w Limanowej

W dniu 16.10 w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej odbyła się uroczystość z okazji Święta Drzewa i Pieczonego Ziemniaka. Od samego rana przedszkolaki brały udział w różnych konkurencjach w których w roli głównej był nasz "solenizant" - ZIEMNIAK.

Święto Patrona Szkoły i Dzień Edukacji Narodowej

1610 Święto Patrona Szkoły i Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej oraz święta Patrona Szkoły- św. Jana z Kęt.

Dzień Edukacji Narodowej w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Limanowej

1510 Dzień Edukacji Narodowej w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Limanowej

W Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej dnia 12.10.2018 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: burmistrz miasta Limanowa: Pan Władysław Bieda, przewodnicząca rady miasta: Pani Jolanta Juszkiewicz, kierownik wydziału oświaty: Pani Halina Waktor, nauczyciele, obecni i emerytowani, pracownicy obsługi, oraz dzieci.

Dziękujemy za oczyszczacz powietrza

1110 Dziękujemy za oczyszczacz powietrza

W dniu 10 października 2018 r. nauczycielki przedszkola z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej przeprowadziły akcję edukacyjną dla przedszkolaków dotyczącą zanieczyszczenia i ochrony powietrza.

Święto Anioła Stróża

0410 Święto Anioła Stróża

2 października jest obchodzone Święto Aniołów Stróżów. Z tej okazji, co roku nasze przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej wybierają się do Kościoła Parafialnego p.w. Stanisława Kostki aby poświęcić swoje aniołki.

Akcje – Odblaskowa Szkoła i Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

0410 Akcje – Odblaskowa Szkoła i Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

W dniu 02.10.2018 r. w ramach realizacji programów „Odblaskowa Szkoła”oraz „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” przedszkolaków i uczniów klas 0 -3 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Limanowej odwiedzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Próbna ewakuacja - ZESPÓŁ SZKOLONO - PRZEDSZKOLNY NR 4 W LIMANOWEJ

2409 Próbna ewakuacja - ZESPÓŁ SZKOLONO - PRZEDSZKOLNY NR 4 W LIMANOWEJ

21 września, w piątek, odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja, której głównym celem było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

Nowy sezon 2018/2019 - trwają zapisy do pracowni i zespołów LDK

2109 Nowy sezon 2018/2019 - trwają zapisy do pracowni i zespołów LDK

Limanowski Dom Kultury rozpoczyna zapisy na warsztaty i do zespołów w sezonie 2018/2019. Do 28 września chętni mogą zapisywać się w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury, który aktualnie znajduje się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym numer 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej osobiście bądź telefonicznie.

„Mała książka – wielki człowiek”

2009 „Mała książka – wielki człowiek”

Po wielkich sukcesach projektu bookstartowego na oddziałach położniczych w całej Polsce Instytut Książki rozpoczyna nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze otrzymają nie tylko rodzice nowo narodzonych dzieci w szpitalach, ale także trzylatki, które odwiedzą biblioteki biorące udział w akcji.

archiwum wiadomości