Wszystkie

Pierwsza w Limanowej Stacja Ładowania samochodów elektrycznych EVA

1810 Pierwsza w Limanowej Stacja Ładowania samochodów elektrycznych EVA

Firma DEJW udostępniła pierwszą w Limanowej ogólnodostępną stację ładowania samochodów elektrycznych EVA /Electric Vehicle Available/ własnej produkcji.

PIERWSZA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

1510 PIERWSZA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

W niedzielę 14 października na terenie Jednostki Wojskowej w Rząsce 90 żołnierzy - ochotników 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT) złożyło przysięgę wojskową. Uroczystość uświetniła obecność kombatantów Armii Krajowej, najwyższych władz wojskowych krakowskiego garnizonu i Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) oraz licznych gości, a także wyjątkowy pokaz musztry paradnej.

MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ HISTORYCZNĄ PRZYSIĘGĘ

1210 MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ HISTORYCZNĄ PRZYSIĘGĘ

W niedzielę 14 października o godzinie 11:00 90 żołnierzy - ochotników 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT) złoży na terenie Jednostki Wojskowej w Rząsce przysięgę wojskową. Będzie to pierwsza uroczystość złożenia przysięgi wojskowej w formowanej od stycznia 2018 r. Brygadzie.

Rekrutacja do IV edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie Kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”

1210 Rekrutacja do IV edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie Kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do IV edycji „Gotuj po hiszpańsku III”, projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni śródziemnomorskiej w Hiszpanii.

Zasiłki z pomocy społecznej będą wyższe

0810 Zasiłki z pomocy społecznej będą wyższe

Rada Ministrów przyjęła 11 lipca 2018 r. rozporządzenie w sprawie zweryfikowanych kryteriów dochodowych oraz kwot świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej. Wyższe kryteria zaczną obowiązywać od 1 października 2018 r.

Trwa nabór do projektu MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0

2709 Trwa nabór do projektu MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0

Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w związku z realizacją Projektu pn. „Małopolska Niania 2.0” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 8 Rynek pracy Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 ogłasza NABÓR DO PROJEKTU „MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0”

Rozwiń swoją firmę z programem #StartUP Małopolska

2409 Rozwiń swoją firmę z programem #StartUP Małopolska

Dzięki programowi Województwa Małopolskiego #StartUP Małopolska młodzi przedsiębiorcy z całego regionu dowiadują się, co zrobić, aby z sukcesem rozkręcić swój biznes. Już teraz trwa rekrutacja do trzeciej edycji tego wyjątkowego programu – nie czekaj i zgłoś się już dziś! Rekrutacja trwa jeszcze tylko do 7 października!

Zmiany w  Regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie Małopolski Tele-Anioł

1709 Zmiany w Regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie Małopolski Tele-Anioł

Poniżej załączony został aktualny Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie Małopolski Tele-Anioł wraz z zaktualizowanymi załącznikami.

Pierwsi TERYTORIALSI powołani do Małopolskiej Brygady

0309 Pierwsi TERYTORIALSI powołani do Małopolskiej Brygady

Ponad 30 żołnierzy rezerwy wstąpiło w sobotę (25 sierpnia) w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Przed nimi 8 dni intensywnego szkolenia wyrównawczego na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie, w czasie którego będą doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę.

Ławka Niepodległości

2308 Ławka Niepodległości

Ławka Niepodległości to nowy program Ministerstwa Obrony Narodowej, którego głównym celem jest uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzięki programowi na terenie całej Polski zostaną wybudowane pomniki upamiętniające tradycję, chwałę i sławę oręża polskiego w formie multimedialnych ławek pomnikowych.

archiwum wiadomości