Inwestycje i Ogłoszenia

Praca - księgowy

0910 Praca - księgowy

Urząd Miasta Limanowa poszukuje od zaraz pracownika na umowę o zastępstwo na okres około 2 lat na stanowisku głównego księgowego do spraw instytucji kultury tj. (Limanowskiego Domu Kultury, Muzeum Regionalnego i Biblioteki Publicznej). Kandydat powinien spełniać wymogi określone dla stanowiska głównego księgowego jednostki sektora finansów publicznych.

Informacja - program CZYSTE POWIETRZE

1110 Informacja - program CZYSTE POWIETRZE

Planowane na dzisiaj spotkanie w Urzędzie Miasta z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w sprawie programu CZYSTE POWIETRZE -nie odbędzie się .Aktualny harmonogram spotkań w linku poniżej:

Spotkanie informacyjne dotyczące nowego programu dotacyjnego DO WYMIANY KOTŁÓW I TERMOMODERNIZACJI

0910 Spotkanie informacyjne dotyczące nowego programu dotacyjnego DO WYMIANY KOTŁÓW I TERMOMODERNIZACJI

Już jutro o godzinie 17 .00 w Urzędzie Miasta Limanowa na Sali Narad -spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące dotacji na wymianę kotłów i termomodernizacje .

Spotkanie informacyjne

0410 Spotkanie informacyjne

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE NOWEGO PROGRAMU DOTACYJNEGO DO WYMIANY KOTŁÓW I TERMOMODERNIZACJI W BUDYNKACH MIESZKALNYCH W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Nabór deklaracji na wymianę źródła ogrzewania i termomodernizację

0110 Nabór deklaracji na wymianę źródła ogrzewania i termomodernizację

Burmistrz Miasta Limanowa informuje o kolejnym naborze deklaracji udziału w projekcie wymiany źródła ogrzewania i termomodernizacji wspieranych przez Fundusze Europejskie w ramach RPO 2014-2020.

Program Czyste Powietrze

1909 Program Czyste Powietrze

„Czyste powietrze” -dotacje z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie

Likwidacja przystanku na Małym Rynku

1909 Likwidacja przystanku na Małym Rynku

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że w związku z budową pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego na rondzie przy ul. Mały Rynek w Limanowej i obowiązującą uchwałą nr LXII.403.2017 Rady Miasta Limanowa, z dnia 28 grudnia 2017 r. określającą okres funkcjonowania przystanku na Małym Rynku, przystanek został zlikwidowany.

Likwidacja przystanku na Małym Rynku – informacja dla pasażerów

1409 Likwidacja przystanku na Małym Rynku – informacja dla pasażerów

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że w związku z budową pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego na rondzie przy ul. Mały Rynek w Limanowej i obowiązującą uchwałą nr LXII.403.2017 Rady Miast Limanowa z dnia 28 grudnia 2017 r. określającą okres funkcjonowania przystanku na Małym Rynku, przystanek został zlikwidowany.

archiwum wiadomości