Wszystkie

Jubileusz 30-lecia działalności Auto Moto Klubu Limanowa

1312 Jubileusz 30-lecia działalności Auto Moto Klubu Limanowa

W minioną sobotę (tj. 8 grudnia 2018 r.) Auto Moto Klub Limanowa świętował 30-lecie działalności. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w Karczmie Matras. Miasto Limanowa reprezentował Wacław Zoń Zastępca Burmistrza Miasta Limanowa.

Sukces Płomienia w zawodach ogólnopolskich

1112 Sukces Płomienia w zawodach ogólnopolskich

W dniach 7-9.12.2018 r. w Jastrzębiu Zdroju odbył się II Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów. Był to drugi cykl rozgrywek, w których wystąpili najlepsi zawodnicy rocznika 2004 i młodsi. Limanowski klub reprezentowali: Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski, w kadetkach Julia Domiter oraz Natalia Mensfeld.

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 Drużynowym Mistrzem Rejonu w tenisie stołowym

0612 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 Drużynowym Mistrzem Rejonu w tenisie stołowym

5 grudnia 2018 roku w ZSP Nr 4 w Limanowej odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (III klasy gimnazjalne, 7-8 klasa szkoły podstawowej). W zawodach wzięło udział 10 najlepszych zespołów z 4 powiatów (limanowski, gorlicki, nowosądecki miejski, nowosądecki grodzki).

19 medali najmłodszych limanowskich karateków ARS Klub Kyokushinkai

0512 19 medali najmłodszych limanowskich karateków ARS Klub Kyokushinkai

W sobotę 2 grudnia 2018r. na obiektach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbyły się Otwarte Mistrzostwa Jasła Karate Kyokushin, zorganizowany przez Jasielski Klub Kyokushin Karate. Współorganizatorami turnieju był Urząd Miasta Jasło i MOSiR w Jaśle. W turnieju brało udział ponad 200 młodych zawodników między innymi z Biecza, Gorlic, Frysztaka, Góry Kalwarii, Limanowej, Nowego Sącza, Nowej Dęby, Tarnobrzega i Jasła.

Płomień z piątą wygraną z rzędu w II lidze!

0412 Płomień z piątą wygraną z rzędu w II lidze!

W dniu 02.12.2018 r. na sali przy ZSP Nr 4 w Limanowej odbył się mecz o mistrzostwo II ligi mężczyzn. Drużyna gospodarzy w składzie: Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal, Jakub Michalczyk, Albert Golonka, Krystian Gaik zwyciężyła z drużyna KSTS MOSiR Karpaty Krosno. Gości wystąpili w składzie: Michał Jurczak, Daniel Antosiak, Piotr Kolodziejczyk, Piotr Krukar.

Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki – IV edycja wystartowała

0412 Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki – IV edycja wystartowała

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

4 medale przywiezione z X Ogólnopolskiego Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdroju

2811 4 medale przywiezione z X Ogólnopolskiego Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdroju

W sobotę, 24 listopada 2018 roku w Jastrzębiu Zdroju odbył się X Turniej Kumite, którego organizatorem był Klub Karate Kyokushin KUMITE z Jastrzębia Zdroju kierowany przez shihan Janusza Piórkowskiego (5 dan).

Mateusz Pławecki srebrnym medalistą Pucharu Europy Kyokushin Karate WKB w Warszawie!

2811 Mateusz Pławecki srebrnym medalistą Pucharu Europy Kyokushin Karate WKB w Warszawie!

W dniach 23-25 listopada w Warszawie odbył się Puchar Europy Kyokushin Karate światowej organizacji WKB. Turniej zgromadził ponad 450 zawodników z 19 krajów z różnych organizacji i federacji Kyokushin Karate (WKB, IKO Matsushima, WKO, Kyokushin-kan, IFK, IKAK, IKO Catalunya, IKO Matsui, IKO Nakamura).

Bartosz Sułkowski 8 Juniorem w Polsce, Dawid Kosmal 16

2711 Bartosz Sułkowski 8 Juniorem w Polsce, Dawid Kosmal 16

W dniach 23-25.11.2018 r. w Ostródzie odbyło się II Grand Prix Polski Juniorów. UKS Płomień Limanowa reprezentowali: Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak.

archiwum wiadomości