Wszystkie

TuningFest MotoShow relacja

0708 TuningFest MotoShow relacja

Około 200 samochodów wzięło udział w niedzielnym TuningFest MotoShow w Limanowej.

Wodny tor przeszkód AQUAGLIDE na Pływalni Limanowskiej

0708 Wodny tor przeszkód AQUAGLIDE na Pływalni Limanowskiej

Zapraszamy wszystkich do zabawy na wodnym torze przeszkód AQUAGLIDE na Pływalni Limanowskiej.

2nd TuningFest Motoshow Limanowa 2018 x Wojna Północ-Południe

2707 2nd TuningFest Motoshow Limanowa 2018 x Wojna Północ-Południe

Zapraszamy wszystkich na drugą już edycję limanowskiego zlotu tuningowego! Po rocznej przerwie powracamy z jeszcze większą pompą i jeszcze bardziej zdeterminowani do działania! Tym razem łączymy siły i zorganizujemy jedną z rund cyklu WOJNA PÓŁNOC-POŁUDNIE! Szykujemy dla Was wiele atrakcji, o których będziemy informować na stronie wydarzenia!

Dawid Kosmal z brązowym medalem Mistrzostw Europy

2607 Dawid Kosmal z brązowym medalem Mistrzostw Europy

Tenis stołowy. Wielki sukces odniósł Dawid Kosmal z UKS Płomień Limanowa. Reprezentując nasz kraj zdobył brązowy medal drużynowy w Mistrzostwach Europy Kadetów.

5 nowych danów w Limanowej! Udany udział w I Europejskim Obozie IKO Nakamura w Białymstoku

2607 5 nowych danów w Limanowej! Udany udział w I Europejskim Obozie IKO Nakamura w Białymstoku

W dniach 28 czerwiec 1 lipiec odbył się I Europejski Obóz IKO Nakamura w Białymstoku. Gościem specjalnym obozu byli: prezydent światowej organizacji IKO Nakamura – shihan Masanaga Nakamura oraz shihan Tats Nakamura.

Już w najbliższy weekend Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą!

2507 Już w najbliższy weekend Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą!

Aż 114 zawodników znalazło się na opublikowanej przez organizatora 10. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą Liście Zgłoszeń (www.wysciggorski.pl). Na liczącej 5493 metry trasie pojawią się zawodnicy z Polski, Włoch, Czech, Austrii, Francji, Słowacji, Luxemburga, Szwajcarii i Chorwacji. Kibice na pewno nie będą narzekać na brak wrażeń związanych z ogromnymi prędkościami: na starcie powinno pojawić się aż 17 bolidów, w tym dwa z Polski! O punkty w 9 Rundzie Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich właśnie w bolidach powalczą Adam Stopka (POL, Intech gxr 1000) i Paweł Rzadkosz (POL, Radical RS 3).

Zapraszamy na 10. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą!

2007 Zapraszamy na 10. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą!

Już tylko tydzień dzieli nas od inauguracji jubileuszowego, 10. Wyścigu Górskiego Limanowa – 9 Rundy FIA EHC (FIA Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich) oraz 5 i 6 Rundy GSMP (Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski). Zawody rozpoczną się w piątek 27 lipca Odbiorem Administracyjnym i Badaniem Kontrolnym w Limanowej, sobota 28 lipca i niedziela 29 lipca to podjazdy treningowe i wyścigowe.

Konferencja prasowa i zapowiedź atrakcji 10. Wyścigu Górskiego

2007 Konferencja prasowa i zapowiedź atrakcji 10. Wyścigu Górskiego

Dnia 17 lipca br. odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca 10. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą. Wzięły w niej udział przedstawiciele mediów, parlamentarzyści, samorządowcy oraz służby zaangażowane w organizacje wydarzenia. Urząd Miasta Limanowa reprezentowali: Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, Wiceburmistrz Wacław Zoń oraz Kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Jolanta Szyler.

Konferencja prasowa zapowiadająca 10. Wyścig Górski

1707 Konferencja prasowa zapowiadająca 10. Wyścig Górski

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z konferencji prasowej zapowiadającej Wyścig Górski Hill Climb Limanowa, 9 Rundę Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich oraz 5, 6 Rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Rowerzyści z Wejherowa w Limanowej

1607 Rowerzyści z Wejherowa w Limanowej

W ostatnich dniach grupa turystów, rowerzystów z gminy Wejherowo odwiedziła limanowski magistrat. Gości przywitał zastępca burmistrza Wacław Zoń, opowiadając o urokach Limanowszczyzny i ciekawych ścieżkach rowerowych. Kilka miesięcy temu Limanowa nawiązała kontakt z gminą We

archiwum wiadomości

GALERIA