Wszystkie

Niepodległościowe strzelanie

2011 Niepodległościowe strzelanie

We wtorek 7 listopada 2017 r. na strzelnicy sportowej pneumatycznej Ligi Obrony Kraju odbyły się kolejne Otwarte Drużynowe i Indywidualne Zawody w Strzelectwie Sportowym z okazji Narodowego Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa. Celem tych zawodów było uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.

DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!

3110 DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!

Co piąte dziecko w wieku szkolnym jest otyłe lub ma nadwagę. Powód? Zwolnienia z WF-u, złe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim za dużo czasu spędzanego przed komputerem. Jednak dość narzekania!

Albert Golonka poprowadzi Kadrę Narodową

3010 Albert Golonka poprowadzi Kadrę Narodową

Kadrę Narodową w kategorii kadetów w najbliższych zawodach międzynarodowych poprowadzi limanowski trener Albert Golonka. Dla utytułowanego szkoleniowca jest to spore wyróżnienie.

Limanowianin Jakub Sowa wicemistrzem Europy!

1810 Limanowianin Jakub Sowa wicemistrzem Europy!

W dniach 13-14 października 2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ahlbec (Niemcy) koło Świnoujścia odbyły się XXXI Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 412 zawodników z 24 krajów Europy oraz z Japonii, Tunezji, Libanu, Costa Rica i USA, walczących w 37 kategoriach wagowych kumite i kata: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików.

Artur Pietrzak zwycięzcą Pucharu Polski w SuperEnduro!

0910 Artur Pietrzak zwycięzcą Pucharu Polski w SuperEnduro!

W ubiegły weekend odbyła się finałowa X runda Pucharu Polski w SuperEnduro w Lublinku. Zawodnik Artur Pietrzak z klubu BKFM-FLOW utrzymał pierwszą pozycję w klasyfikacji generalnej zdobywając Puchar Polski!

Miłosz Sawczak 3 Młodzikiem w Polsce !

0410 Miłosz Sawczak 3 Młodzikiem w Polsce !

W dniach 29.09-1.10.2017r. odbył się I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Turniej został rozegrany na obiektach Centrum Sportu „Bronowianka” w Krakowie.

Nabór do sekcji tenisa stołowego

2609 Nabór do sekcji tenisa stołowego

Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” ogłasza nabór do sekcji tenisa stołowego prowadzonej przez wykwalifikowana kadrę trenerską.

Dawid Kosmal Najlepszym Kadetem w Polsce

2509 Dawid Kosmal Najlepszym Kadetem w Polsce

W dniach 22-24.09.2017r. odbył się I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. Turniej został rozegrany na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki

1209 Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

Mały jubileusz turnieju „Łososina OPEN”

1109 Mały jubileusz turnieju „Łososina OPEN”

W okresie wakacyjnym już po raz piąty rozgrywany był turniej tenisa ziemnego mężczyzn pod nazwą „V Turniej Łososina OPEN 2017”, do którego zgłosiło się 16 zawodników. Przeciwników rozlosowali między sobą. Rozgrywki prowadzone były systemem do dwóch przegranych.

archiwum wiadomości