Wszystkie

XIII Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa - lista zamknięta

2002 XIII Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa - lista zamknięta

Informujemy, że lista uczestników XIII Slalomu Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa została zamknięta. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie zawodami.

Miłosz Sawczak Najlepszym Młodzikiem w Polsce, Karol Sułkowski z Brązowym Medalem !

2002 Miłosz Sawczak Najlepszym Młodzikiem w Polsce, Karol Sułkowski z Brązowym Medalem !

W dniach 16-18 lutego 2018 roku,na hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku rozegrany został III Grand Prix Polski Młodzików. Limanowski klub reprezentowali: Miłosz Sawczak oraz Karol Sułkowski.

Powołanie Dawida Kosmala i Miłosza Sawczaka Do Kadry Narodowej Juniorów

2002 Powołanie Dawida Kosmala i Miłosza Sawczaka Do Kadry Narodowej Juniorów

Polski Związek Tenisa Stołowego opublikował listę powołanych zawodników do kadry narodowej w kategorii wiekowej juniora. W tym zaszczytnym gronie znalazł się Dawid Kosmal oraz Miłosz Sawczak.

Pływalnia zaprasza na wodny tor przeszkód!

1902 Pływalnia zaprasza na wodny tor przeszkód!

W okresie ferii zimowych 2018, pływalnia limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i zabaw w wodzie do wspólnego spędzania wolnego czasu. W dniach od 19 do 25 lutego, zainstalowany zostanie na niecce sportowej pływalni wodny tor przeszkód AQUAGLIDE - tor dostępny będzie w godz. od 10.00 do 20.00 dla każdego, kto przyjdzie na basen.

Lodowisko dla najmłodszych!

1302 Lodowisko dla najmłodszych!

Dzisiaj, 13 lutego od godz. 12.00 – 14.00 w ramach atrakcji FERIE W LIMANOWEJ, odbyła się zabawa dla najmłodszych na lodowisku z animacjami. Lodowe szaleństwo uatrakcyjniło studio ART CINEMA – prowadząca animacje Pani Paulina oraz dwie maskotki: miś Kuba i tygrys Leszek.

ICE PARTY na lodowisku!

1302 ICE PARTY na lodowisku!

Zgodnie z programem ferii zimowych we czwartek tj. 15 lutego br. o godz. 16.00 odbędzie się impreza sportowo-rozrywkowa ICE PARTY na limanowskim lodowisku. Wydarzenie organizuje Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta pod honorowym patronatem Burmistrza Limanowej.

XIII Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa

1302 XIII Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa

Serdecznie zapraszamy miłośników białego szaleństwa do zapisów na amatorskie zawody narciarskie XIII Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się w piątek - 23 lutego 2018 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

Zabawa na lodowisku dla najmłodszych

0902 Zabawa na lodowisku dla najmłodszych

W najbliższy wtorek, 13 lutego od godz. 12.00 do 14.00 zapraszamy dzieci na szaleństwo na lodzie na limanowskim lodowisku. Uczestnicy pod opieką animatorów ze studia ART CINEMA wezmą udział w atrakcyjnych zabawach na lodzie z animacjami. Organizatorzy zapowiedzieli ciekawe konkursy, balonowe zoo, bańki mydlane, wizytę maskotki lodowiska, tańce i wspaniałą muzykę.

Charytatywny Turniej FUTSALU - Zagraj z nami dla Stanisława

0502 Charytatywny Turniej FUTSALU - Zagraj z nami dla Stanisława

W dniach 24-25 lutego 2018 r., w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej odbędzie się Charytatywny Turniej Futsalu z cyklu "Zagraj z nami dla...". Tym razem Limanowska Liga Futsalu i goście zagrają dla Stanisława.

Zagrali dla Konrada i zebrali 40 000 zł!

3101 Zagrali dla Konrada i zebrali 40 000 zł!

W ostatni weekend stycznia odbył się futsalowy turniej charytatywny "Zagraj z nami dla Konrada" w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Limanowej.

archiwum wiadomości