Wszystkie

W niedzielę oficjalne otwarcie stadionu Limanovii z Turniejem Skrzatów i Oldbojów!!!

1506 W niedzielę oficjalne otwarcie stadionu Limanovii z Turniejem Skrzatów i Oldbojów!!!

Już w najbliższą niedzielę na stadionie MKS Limanovia Limanowa nastąpi oficjalne otwarcie nowego obiektu naszego klubu ze sztuczną nawierzchnią. W ramach tego otwarcia zorganizowany zostanie również Piłkarski Turniej Oldbojów z Limanowej.

I Limanowska Liga Karate Kyokushin IKO Nakamura za nami!

1206 I Limanowska Liga Karate Kyokushin IKO Nakamura za nami!

9 czerwca zorganizowaliśmy turniej dla dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie pod nazwą I Limanowska Liga Karate Kyokushin IKO Nakamura. W turnieju wzięło udział ponad 100 osób w wieku od 4 do 18 lat z różnych sekcji, miedzy innymi wszystkie grupy wiekowe z Limanowej, sekcja Nowy Sącz oraz sekcja Łososina Górna

XVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu

1206 XVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu

W minioną niedzielę 10 czerwca 2018r. w Nowym Targu odbył się XVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin. Turniej, którego organizatorem był Nowotarski Klub Kyokushin Karate „Yokozuna” kierowany przez sensei Ewę Pawlikowską zgromadził blisko 170 zawodników z 11 klubów. Sędzią głównym zawodów był shihan Roman Kęska.

Zawody w strzelectwie sportowym z okazji Dnia Dziecka

0106 Zawody w strzelectwie sportowym z okazji Dnia Dziecka

30 maja 2018 r. na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 odbyły się zawody w Strzelectwie Sportowym dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z okazji Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka na Pływalni Limanowskiej

2505 Dzień Dziecka na Pływalni Limanowskiej

Starosta Limanowski Jan Puchała i Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda zapraszają 1 czerwca od godziny 16.00 na Pływalnię Limanowską, gdzie na wszystkie dzieci będzie czekało wiele ciekawych atrakcji i niezapomnianych chwil.

Dziewiąta edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy

2505 Dziewiąta edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy

Zapraszamy na inaugurację tegorocznej już dziewiątej edycji akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2018 organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego 3 czerwca 2018 roku.

VIII Otwarty Turnieju o Puchar Solny w Karate Kyokushin. ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa kolejny raz w czołówce

1405 VIII Otwarty Turnieju o Puchar Solny w Karate Kyokushin. ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa kolejny raz w czołówce

W sobotę, 12 maja 2018r w Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej „Solne Miasto” w Wieliczce odbyła się ósma edycja Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Solny w Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był Wielicki Klub Karate Kyokushinkai.

Dawid Kosmal 3 w deblu, 5 indywidualnie – a cały sezon kończy na 2 miejscu!

0705 Dawid Kosmal 3 w deblu, 5 indywidualnie – a cały sezon kończy na 2 miejscu!

W dniach 04-06.05.2018 r. w Luboniu odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów – w Ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

9 medali ARS Klub Kyokushinkai na SARI CUP w Żorach

0205 9 medali ARS Klub Kyokushinkai na SARI CUP w Żorach

W sobotę 28 kwietnia 2018 roku w hali MOSiR w Żorach odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin „SARI CUP”, którego organizatorem był Klub Sztuk Walki SHOGUN w Żorach.

Limanowskie Cheerledaerki Mistrzami i Wicemistrzami Polski

2704 Limanowskie Cheerledaerki Mistrzami i Wicemistrzami Polski

W dniach 21 – 23 kwietnia 2018 roku w Chorzowie odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Cheerleaders organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders. Przez 3 dni na arenie hali MORiS w Chorzowie rywalizowało ze sobą 150 zespołów i 54 dywizje taneczne – łącznie ponad dwa tysiące zawodniczek i zawodników z całej Polski, których oceniało 30 sędziów z czterech krajów.

archiwum wiadomości

GALERIA