Wszystkie

Zawodnik UKS Płomień powołany do kadry narodowej!

1804 Zawodnik UKS Płomień powołany do kadry narodowej!

Dawid Kosmal po raz kolejny otrzymał powołanie do Kadry Narodowej w kategorii juniorów i kadetów. Zawodnik UKS Płomień Limanowa został powołany przez Polski Związek Tenisa Stołowego na międzynarodowe zawody w Belgii.

45 Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin już w najbliższą sobotę w Limanowej

1804 45 Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin już w najbliższą sobotę w Limanowej

Już w najbliższą sobotę 21 kwietnia 2018r. Limanowa będzie gościć najlepszych karateków w kraju. Wszystko za sprawą 45 Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin, które odbędą się w hali sportowej przy ZS nr 1 przy ul. Piłsudskiego 81 w Limanowej.

7 Bieg Ziemi Limanowskiej

1304 7 Bieg Ziemi Limanowskiej

Zapraszamy do udziału w 7 Biegu Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II organizowanym 1 maja 2018 r.

Inauguracja cyklu

1104 Inauguracja cyklu "Odkryj Beskid Wyspowy 2018"

1 Maja 2018 Tourem Mszana Dolna inaugurujemy już dziewiątą edycję akcji Odkryj Beskid Wyspowy organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

Czas wyłonić największe piłkarskie talenty w województwie małopolskim

1004 Czas wyłonić największe piłkarskie talenty w województwie małopolskim

Turniej piłkarski „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 9-10 kwietnia wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat w regionie. Na przełomie kwietnia i maja mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować Małopolskę w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

Inauguracja MOBILNEJ AMO w Limanowej

1004 Inauguracja MOBILNEJ AMO w Limanowej

5 kwietnia 2018 r. nastąpiła inauguracja zajęć w Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Limanowej. Zajęcia prowadzili trenerzy MAMO: Dariusz Marzec i Krystian Pać, z którymi współpracował miejscowy szkoleniowiec Adam Gawlik.

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Limanowej

0304 Mobilna Akademia Młodych Orłów w Limanowej

Nowy projekt PZPN - Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji. Mobilne AMO ma dotrzeć do wszystkich powiatów w Polsce, w Limanowej rozpocznie się 5 kwietnia 2018 r.

Limanowianin Arkadiusz Sukiennik brązowym medalistą Karate Grand Prix - Tokio 2018

2803 Limanowianin Arkadiusz Sukiennik brązowym medalistą Karate Grand Prix - Tokio 2018

W dniu 25 marca 2018 r., w Tokio odbyło się międzynarodowy turniej pod nazwą Karate Grand Prix Karate. W turnieju rywalizowało łącznie blisko 800 zawodników z 11 państw, reprezentujących różne światowe organizacje Kyokushin, którzy w myśl idei „Time to be united” rywalizowali w konkurencji kumite, w 37 kategoriach wiekowych i wagowych.

„Zagraj z Nami dla Stanisława Pietrygi”

2703 „Zagraj z Nami dla Stanisława Pietrygi”

W dniach 24 i 25 lutego w 2018 r. w hali sportowej w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej rozegrano pod Patronatem Burmistrza Miasta Limanowa Pana Władysława Biedy Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej „Zagraj z Nami dla Stanisława Pietrygi”.

Dawid Kosmal ponownie najlepszy w Polsce!

2603 Dawid Kosmal ponownie najlepszy w Polsce!

W Zielonej Górze - Drzonków odbyło się III Grand Prix Polski Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym. Po znakomitej i emocjonującej walce zwyciężył Dawid Kosmal z UKS Płomień Limanowa. Za miesiąc w Mistrzostwach Polski będzie rozstawiony z numerem pierwszym.

archiwum wiadomości

GALERIA