Strona główna» Aktualności

• 24-05

Zbadaj swoje serce w Cardiobusie

W ramach kampanii „Bliscy Sercu” 26 maja 2017 r. w godzinach 9:00 – 18:00 można bezpłatnie przebadać się pod kątem kardiologicznym w mobilnym centrum badawczym. Obecny na miejscu lekarz opracuje dla każdego pacjenta indywidualne zalecenia dalszego postępowania.

• 23-05

Jubileusz 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej

Ratują ludzi i dorobek ich życia, każdego dnia są gotowi do poświęceń. A to sprawia, że cieszą się największym, społecznym zaufaniem wśród Polaków. W piątek, 26 maja 2017 r. odbędą się obchody Powiatowego Dnia Strażaka.

• 22-05

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 872/4 obr 7 m. Limanowa

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki ewidencyjnej nr 872/4 obr 7 m. Limanowa

• 19-05

Mikroprojekt „Skarby Pogranicza”

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej realizuje polsko – słowacki projekt kulturalny pn. „Skarby Pogranicza”. Słowackim partnerem w projektu jest Biblioteka Orawska Antona Habovštiaka w Dolnym Kubinie. Jest on współfinansowany ze środków europejskich: programu polsko – słowackiej współpracy transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

• 12-05

Przyjdź na spotkanie z doradcą zawodowym

Chcesz dostać dofinansowanie do szkoleń językowych, komputerowych lub prawa jazdy? Jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Skończyłeś 25 lat i masz maksymalnie wykształcenie maturalne? lub Jesteś po 50-tce i nadal chcesz się szkolić? Mieszkasz w Małopolsce, uczysz się tu lub pracujesz?

• 11-05

Druga edycja Budżetu Obywatelskiego Małopolski - jutro spotkanie

W jaki sposób rozdzielane będą środki? Kto może zgłosić dane zadanie? Jakie projekty mają szansę na dofinansowanie? Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź już 12 maja br. o godzinie 14:00 w budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Józefa Marka (sala konferencyjna).

• 11-05

Podziękowanie "strzelcom"

Miejskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja były dobrą okazją do symbolicznego podziękowania członkom Związku Strzeleckiego „STRZELEC” - maturzystom, którzy swoją postawą, zaangażowaniem poprzez udział w patriotycznych imprezach organizowanych na terenie miasta Limanowa oddawali chwałę narodowym bohaterom.

• 10-05

Szukamy właściciela psa

Urząd Miasta Limanowa szuka właściciela , bądź opiekuna dla psa znalezionego w Limanowej przy ul.Fabrycznej.

• 10-05

Trwają zebrania osiedlowe

Trwają spotkania otwarte z mieszkańcami osiedli. Tematem spotkań są założenia programowe, plany inwestycyjne, finansowe oraz społeczno-gospodarcze Limanowej.

• 09-05

Miejskie Obchody Dnia Strażaka

7 maja 2017 r. w Limanowej odbyły się Miejskie Obchody Dnia Strażaka. Święto to obchodzone 4 maja ustalono w dzień wspominania św. Floriana w Kościele katolickim, patrona wszystkich strażaków. Oficjalnie święto zostało ustanowione w 2002 roku, przez Sejm RP.

Archiwum Wiadomości >>