Strona główna» Aktualności

• 24-03

Zaproszenie na sesję Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na XLVI S e s j ę Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w Sali Narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 31 marca 2017 r. o godzinie 10 00.

• 24-03

Szukamy właściciela psa

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że w dniu 24.03.2017 roku w okolicy ulicy Kopernika w Limanowej został znaleziony pies.

• 16-03

Sprawdź stan jakości powietrza w Limanowej

Sprawdź stan jakości powietrza w Limanowej oraz aktualne wartości stężenia pyłu PM10 w powietrzu.

• 13-03

Antysmogowe ABC

1 lipca 2017 roku w Małopolsce zacznie obowiązywać uchwała antysmogowa dla całego regionu. Oznacza to, że do jej przepisów będą musieli dostosować się wszyscy mieszkańcy województwa małopolskiego.

• 10-03

Informacja w sprawie rozszerzenia obwodów miejskich szkół podstawowych na określone obszary Gminy Limanowa

• 24-02

Retransmisja Sesji Rady Miasta Limanowa

Zapraszamy na retransmisję XLIV Sesji Rady Miasta Limanowa, która odbyła się w dniu 24 lutego 2017 r.

• 20-02

Uwaga na nieuczciwe firmy podszywające się pod audytorów energetycznych

Ostrzegamy przed nieuczciwymi firmami, które powołując się na konieczność wymiany nieekologicznych pieców i możliwość zdobycia na ten cel dofinansowania z RPO WM 2014-2020 odwiedzają mieszkańców naszego regionu oferując odpłatne wykonanie audytów energetycznych.

Pismo Powiatowego Lekarza Weterynarii w sprawie spisu drobiu

Informujemy, iż Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej zwrócił się do Wójtów i Burmistrzów Powiatu Limanowskiego z prośbą o pomoc w sporządzeniu rejestru gospodarstw utrzymujących w stadach przyzagrodowych drób na potrzeby własne.

8 mln zł na Budżet Obywatelski Małopolski w 2017 roku

Aż 8 mln zł, o których wydaniu zadecydują Małopolanie, zmiana obszaru subregionów, ujednolicenie zasad składania zadań i głosowania oraz zwiększenie praw mieszkańców zgłaszających inicjatywy obywatelskie – to główne zmiany jakie wprowadzono do regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski na ten rok. Już 17 lutego ruszają konsultacje społeczne z mieszkańcami regionu, które potrwają do 3 marca.

• 06-02

Konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej

BURMISTRZ MIASTA LIMANOWA OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ w LIMANOWEJ.

Archiwum Wiadomości >>

XXX Konkurs Palm Wielkanocnych - 9 kwietnia 2017r! UWAGA - zgłoszenia do 6 kwietnia!