Strona główna» Aktualności

Aktualności

 • 18-10

  Dzień Seniora w SENIOR - WIGOR

  W dniu 17 października 2017 Dzienny Dom ,,Senior-WIGOR” w ramach obchodów Dnia Seniora gościł Seniorów z Dąbrowy Tarnowskiej.

 • 17-10

  11,3 mln zł dofinansowania na niskoemisyjny transport miejski w Limanowej

  Z przyjemnością informujemy, że wniosek o dofinansowanie projektu „Niskoemisyjny transport miejski w Limanowej”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, został pozytywnie rozpatrzony, a przyznane dofinansowanie zostanie wykorzystane na uporządkowanie komunikacji miejskiej.

 • 16-10

  Darmowy autobus kursuje na Zygmunta Augusta – zaktualizowany rozkład

  Trasa niskopodłogowego autobusu wydłużyła się o kolejne przystanki – to dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Zygmunta Augusta. Dzięki uzyskanemu pozwoleniu na korzystanie z przystanków przy drogach powiatowych autobus testowej komunikacji przejeżdża teraz przez ul. Józefa Marka i kończy trasę na Zygmunta Augusta.

 • 13-10

  ANNA KRÓL ZASŁUŻONA DLA MIASTA LIMANOWA

  Grono mieszkańców zasłużonych dla Limanowej, decyzją Rady Miasta Limanowa powiększyło się o kolejną osobę – Annę Król. Na wniosek Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego emerytowana nauczycielka, muzyk i społecznik, otrzymała zaszczytny tytuł i medal „Za zasługi dla Miasta Limanowa”.

 • 13-10

  Konsultacje Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi na 2018 rok

  Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2018 rok.

 • 10-10

  Kolejny etap termomodernizacji - fotowoltaika

  Trwa kolejny etap związany z termomodernizacją budynków miejskich polegający na montażu instalacji fotowoltaicznej.

 • 09-10

  Uruchomiona została testowa linia komunikacyjna

  Od dziś mieszkańcy mogą korzystać z darmowych przejazdów nowoczesnym, niskopodłogowym autobusem kursującym po terenie miasta. Testowa komunikacja została zorganizowana w ramach badania rynku i będzie funkcjonowała przez okres dwóch tygodni.

 • 04-10

  Budowa ścieżki rowerowej przy Potoku Jabłonieckim

  Miasto Limanowa z gminami: Kamienica, Słopnice, Limanowa przystąpiły do wspólnego projektu realizowanego w partnerstwie z Powiatem Limanowskim pn.: „Rozbudowa szlaków wielofunkcyjnych wokół Góry Mogielica i szlaków łącznikowych w Gminach Limanowa, Słopnice, Kamienica i Mieście Limanowa wraz z ich połączeniem z trasą główną VeloDunajec”.

 • 04-10

  LDK i kino Klaps w nowej lokalizacji

  W związku z planowaną przebudową Limanowskiego Dom Kultury, od października 2017 r. aż do zakończenia prac remontowych, działalność LDK zostanie przeniesiona do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej. Kino Klaps rozpocznie działalność z końcem października w nowej siedzibie w OSP w Łososinie Górnej.

 • 03-10

  Nowe wydanie Informatora Miejskiego

  Ukazał się nowy numer Informatora Miejskiego, w którym zamieszczone są informacje z pracy Burmistrza i Rady Miasta Limanowa. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Archiwum Wiadomości >>