Strona główna» Aktualności

• 26-06

Zaproszenie na spotkanie

Jesteś zainteresowany otrzymaniem dofinansowania na instalacje Odnawialnych Źródeł Energii typu instalacje fotowoltaiczne i instalacje solarne? Przyjdź na spotkanie!

• 23-06

Zaproszenie na sesję Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na LII S e s j ę Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 30 czerwca 2017 r. o godzinie 10.00.

• 22-06

Nowe wydanie INFORMATORA MIEJSKIEGO

Ukazał się czerwcowy numer Informatora Miejskiego, w którym zamieszczane są informacje z pracy Burmistrza i Rady Miasta Limanowa. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

• 22-06

Dzień Otwarty w WFOŚiGW w Krakowie

W imieniu Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - Pani Małgorzaty Mrugały, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejny przedwakacyjny Dzień Otwarty, który jak zawsze odbędzie się w ostatni czwartek miesiąca, czyli 29 czerwca 2017 r. w godzinach 8.00-15.00 w siedzibie Funduszu (parter, ul. Kanonicza 12).

• 16-06

Międzynarodowa Konferencja Partnerstwa Miejskiego

W dniach od 7 do 9 czerwca 2017r. (środa - piątek) Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wziął udział w międzynarodowej Konferencji Partnerstwa Miejskiego zorganizowanej we Lwowie, której uczestnikami byli przedstawiciele miast z terenu Niemiec, Ukrainy, Rumunii i Polski.

• 07-06

Letni ogród w Dziennym Domu Senior - WIGOR

Seniorzy z Dziennego Domu Senior Wigor w Limanowej, kochają kwiaty. Stąd pomysł na zagospodarowanie otoczenia budynku, tak by czuli się jak we własnym ogrodzie. Za zgodą Burmistrza Miasta, na zarośniętym, niezagospodarowanym dotychczas terenie przy ul. Spacerowej, stworzyli piękny letni ogród.

• 01-06

Sukces limanowskich przedsiębiorców!

Składamy serdeczne gratulacje dla firm „Limantherm SA” oraz „Laskopol Sp.j.” z Limanowej za wyróżnienie w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2017” i zajęcie wysokich miejsc w kategorii średnich firm.

• 01-06

Trwają spotkania dot. II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego!

Jakie zmiany zostały wprowadzone do regulaminu tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego? Na jakich zasadach będą rozdzielane środki? Kto i w jakiś sposób może zgłosić zadanie? Jakie projekty mają szansę zbyć dofinansowanie? – odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać na jednym z 25 spotkań informacyjnych, które do 25 maja będą się odbywać w Małopolsce.

• 31-05

Retransmisja sesji Rady Miasta Limanowa

Zapraszamy na relację z L sesji Rady Miasta Limanowa, która odbyła się w dniu 31 maja 2017 r.

• 23-05

Jubileusz 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej

Ratują ludzi i dorobek ich życia, każdego dnia są gotowi do poświęceń. A to sprawia, że cieszą się największym, społecznym zaufaniem wśród Polaków. W piątek, 26 maja 2017 r. odbędą się obchody Powiatowego Dnia Strażaka.

Archiwum Wiadomości >>