Strona główna» Aktualności

Powiatnie wiosny w Miejskim Przedszkolu Nr 4

• 21-03

Powitanie wiosny w Miejskim Przedszkolu nr 2

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej placówce obchodzony jest szczególnie uroczyście. Związany jest z oficjalnym pożegnaniem zimy. Na ten dzień zgodnie z ludową tradycją przygotowana została kolorowa kukła zwana MARZANNĄ .

• 09-03

Święto Zawodów 2017

8 marca we środę w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej odbyła się kolejna edycja Święta Zawodów. Uroczystego otwarcia przygotowanych ekspozycji i stoisk dokonała Grażyna Szumilas - dyrektor ZSTiO wraz z zaproszonymi gośćmi wśród których byli: Starosta Limanowski - Jan Puchała, Wicestarosta Mieczysław Uryga, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego Artur Krzak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Marek Młynarczyk, a także dyrektorzy szkół - ZS nr 1 - Eugeniusz Bogacz i ZSP w Mszanie Dolnej Halina Bubiłek.

• 24-02

Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

Karnawał to czas radosnej zabawy, bardzo lubiany przez dzieci, dostarczający wielu przeżyć i radości. W tym czasie dzieci zawsze w przedszkolu czekają na dzień niezwykły, na BAL KARNAWAŁOWY- BAL PRZEBIERAŃCÓW.

• 21-02

Tydzień E-książki – więcej e’booków

Zbliża się Międzynarodowy Tydzień E-książki. W tym roku będzie on przebiegał w dniach od 5 do 11 marca. Z tej okazji operator platformy IBUK Libra (a jednym z jej użytkowników jest limanowska biblioteka i jej Czytelnicy) przygotował niespodziankę.

• 17-02

Uczniowe ZSS nr 4 złoci w Rejonie

15.02.2017 roku w Ropie (powiat gorlicki) odbyły się Mistrzostwa Rejonu szkół podstawowych w drużynowym tenisie stołowym. W zawodach wystartowali po dwie najlepsze drużyny z czterech powiatów (limanowski, gorlicki, nowosądecki grodzki, nowosądecki ziemski).

• 16-02

Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce” (MoN)

15 lutego Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpocznie rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenie o Nauce”. Wnioskiem zgłoszeniowym I fazy rekrutacji jest wyłącznie formularz on-line wysłany przez Kandydata w terminie od 15 lutego do 31 marca 2017 roku za pośrednictwem strony ww.efc.edu.pl.

• 14-02

Projekt dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego

Na podstawie art. 207 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe, podaje się do publicznej wiadomości, że Rada Miasta Limanowa w dniu 6 lutego 2017 r. podjęła uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.

• 08-02

Informator LUTW

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym Informatorem Limanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

• 31-01

Przedszkole po remoncie

„Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej”. Mimo, że od kilku tygodni placówka funkcjonuje na nowo, w dniu 30 stycznia 2017 r. dokonano oficjalnego otwarcia przedszkola po remoncie.

Archiwum Wiadomości >>

XXX Konkurs Palm Wielkanocnych - 9 kwietnia 2017r! UWAGA - zgłoszenia do 6 kwietnia!