Strona główna» Aktualności

Sport i Edukacja

• 23-06

Gala Osiągnięć Uczniów limanowskich szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017

W dniu 21 czerwca w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury zgodnie z limanowską tradycją zorganizowane zostało uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów limanowskich szkół podstawowych i gimnazjów.

• 22-06

Podsumowanie projektu „Szkoła promująca zdrowy tryb życia”

Od lutego do czerwca 2017 r. klasy 4-6 SP brały udział w międzyklasowym projekcie „Szkoła promująca zdrowy styl życia”, prowadzonym przez panią Joannę Głabuś-Chowaniec. Projekt był w formie wieloetapowego konkursu , angażujący do udziału całe klasy. Nad przebiegiem konkursu i punktacją czuwało Jury pod przewodnictwem pani pedagog Małgorzaty Witkowskiej.

• 22-06

Wyjątkowy "Kopciuszek"

Środowe popołudnie w naszym przedszkolu było niezwykle owocne w doznania artystyczne. Wszystko za sprawą wspaniałych rodziców jakich mają nasze przedszkolaki. Nikt do tej pory nie wiedział, jakie talenty drzemią w rodzicach.

• 21-06

Podsumowanie "Już pływam" w ZSS Nr 2

12 czerwca uczniowie klas 1a oraz 1b szkoły podstawowej z Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej zakończyli udział w programie „Już pływam”.

• 20-06

Zakończenie projektu Już pływam

14 czerwca 2017 r. 28 uczniów klas pierwszych z ZSS nr 3 w Limanowej zakończyło naukę pływania w ramach projektu "Już pływam" finansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego, środków własnych Miasta Limanowa i wpłat rodziców.

• 16-06

Czwórka zakończyła projekt „Już pływam”

12 czerwca 2017 r. 13 dzieci z klasy pierwszej z ZSS nr 4 w Limanowej zakończyło naukę pływania w ramach projektu „Już pływam”. Program ten finansowany był z budżetu Województwa Małopolskiego, środków własnych Miasta Limanowa oraz wpłat rodziców.

• 14-06

III Szkolny Festyn Sportowo – Rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka w ZSS nr 2 w Limanowej

1 czerwca przy pięknej pogodzie odbył się kolejny trzeci już Festyn Sportowo – Rekreacyjny. Impreza odbyła się na parkingu i boiskach szkolnych oraz salach gimnastycznych. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach, turniejach, zawodach sportowych.

• 14-06

Dzień Sportu w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Limanowej

13 czerwca w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej odbył się Dzień Sportu. Dzień ten ma na calu propagowanie wśród przedszkolaków zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, co jest bardzo istotne dla rozwoju przedszkolaków.

• 12-06

RODZINNIE, PIKNIKOWO i ZDROWO

W minioną sobotę tj. 10 czerwca br. odbył się prawdziwie rodzinny piknik w Zespole Szkół Nr 3. Prawdziwie rodzinny, bo oprócz dzieciaków - uczniów szkoły, zaproszenia do udziału skierowano również do rodziców.

• 12-06

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w ZSS Nr 2 i ZSS Nr 4 w Limanowej

W ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne, dwie szkoły z terenu miasta Limanowa otrzymały wsparcie finansowe na zakup książek do bibliotek szkolnych.

Archiwum Wiadomości >>