Strona główna» Aktualności

Sport i Edukacja

 • 11-08

  Informacja dotycząca wyprawki szkolnej

 • 11-08

  Spotkanie integracyjne Środowiskowego Domu Samopomocy z Limanowej i Żegociny

  W Żmiącej, w Gospodarstwie Ogrodniczym Państwa Anny i Stanisława Nowaków odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Limanowej. Do wspólnej zabawy zaproszono uczestników z Środowiskowego Domu Samopomocy w Żegocinie wraz z Panią Kierownik Ewą Tajs oraz terapeutką. Po uroczystym powitaniu gości przez Panią Kierownik Izabelę Cieślicką, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Limanowej pod kierunkiem terapeutek Iwony Zygmunt i Agnieszki Liszki przedstawili sztukę pt. „Pan Twardowski i rodacy”.

 • 07-08

  Nabór do CKU

  Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Zygmunta Augusta 8 w Limanowej zaprasza do bezpłatnej nauki w roku szkolnym 2017/2018.

 • 25-07

  Konkursy organizowane w ramach projektu pn. „Wolontariat – Twoją szansą na sukces!” – II edycja

  Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” realizuje projekt pn. „Wolontariat – Twoją szansą na sukces!” – II edycja. Projekt ten jest częścią zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie promocji i organizacji wolontariatu w 2017 roku.

 • 20-07

  LIFE OPEN DAY

  W dniach 29 i 30 lipca 2017 w Limanowej jak co roku odbędą się obchody „Dni Limanowej” .To impreza która ze względu na mnogość atrakcji: występy zespołów, festyn, wesołe miasteczko z atrakcjami dla dzieci i dorosłych przyciąga wiele osób, tak mieszkańców miasta jak i z okolicznych trenów. Chcemy wykorzystać ten fakt do tego, aby zaznajomić mieszkańców z programami, których celem jest ochrona środowiska a w szczególności tych, w których Miasto Limanowa uczestniczy bądź planuje wziąć udział.

 • 20-07

  Dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia młodocianego pracownika

  Pracodawca, który zawarł umowę o pracę z młodocianym pracownikiem w celu przygotowania zawodowego, po zakończeniu nauki zawodu lub przyuczenia do wykonywania określonej pracy i zdaniu przez młodocianego egzaminu, może otrzymać pomoc w formie dofinansowania kosztów kształcenia młodocianego pracownika.

 • 11-07

  Uwaga! Uwaga! Konkurs fotograficzny pn. „Beskid Wyspowy dla każdego, … i małego i dużego”!.

  Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” organizuje konkurs pn. „Beskid Wyspowy dla każdego, … i małego i dużego!”. Konkurs realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. ,,Małopolska Gościnna" w ramach projektu pn. „Małopolska to jest to!”- II edycja.

 • 07-07

  Nabór do projektu "Praktyki w Niemczech”

  Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i skierowany jest do osób młodych do 35 roku życia, niepracujących i nieuczących się w trybie stacjonarnym (dziennym). Projekt stanowi wsparcie dla osób biernych zawodowo.

 • 07-07

  Projekt badawczy na temat zdrowia kobiet

  Uniwersytet Jagielloński w Krakowie wraz z Uniwersytetem Illinois zaprasza do udziału w międzynarodowym projekcie badawczym.

 • 23-06

  Gala Osiągnięć Uczniów limanowskich szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017

  W dniu 21 czerwca w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury zgodnie z limanowską tradycją zorganizowane zostało uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów limanowskich szkół podstawowych i gimnazjów.

Archiwum Wiadomości >>