Inwestycje i Ogłoszenia

Nabór zgłoszeń na wykonawców instalacji gazowych, CO i CWO

1512 Nabór zgłoszeń na wykonawców instalacji gazowych, CO i CWO

Wykonawców instalacji gazowych, CO i CWO w ramach realizacji programu wymiany kotłów pn.: „Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza na terenie Miasta Limanowa poprzez wymianę kotłów na kotły gazowe i na biomasę ”

Modernizacja stadionu „LIMANOVIA”

3011 Modernizacja stadionu „LIMANOVIA”

Trwają prace remontowe na stadionie Miejskiego Klubu Sportowego „Limanovia”. Jak już wcześniej informowaliśmy, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach modernizacji infrastruktury sportowej, możliwa jest przebudowa treningowego boiska wraz z zapleczem socjalnym.

Organizacja i obsługa wypożyczalni łyżew

3011 Organizacja i obsługa wypożyczalni łyżew

Przedmiotem zapytania jest organizacja i obsługa wypożyczalni łyżew na potrzeby lodowiska miejskiego w Limanowej.

1611 I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę terenu części działki 322/2 obr 4 m. Limanowa

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę części działki ewid. nr 322/2 obr 4 m. Limanowa położonej przy ul. Bronisława Czecha w Limanowej na okres 12 miesięcy licząc od dnia 01.01.2018 roku, celem sprzedaży zniczy i kwiatów

Spotkanie Lokalnej Gupy Działania

1411 Spotkanie Lokalnej Gupy Działania

Zaproszenie na spotkanie informacyjne Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska".

UWAGA!

0911 UWAGA!

W PONIEDZIAŁEK (13.11.2017) URZĄD MIASTA LIMANOWA BĘDZIE CZYNNY DO GODZ. 12.00

Uwaga! Nowa sygnalizacja świetlna na ul. M.B.Bolesnej

2510 Uwaga! Nowa sygnalizacja świetlna na ul. M.B.Bolesnej

Od 20 października na terenie miasta Limanowa funkcjonuje drogowa sygnalizacja świetlna. Na drodze powiatowej nr 1551K Limanowa-Chełmiec, naprzeciw obiektu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej (ul. Matki Boskiej Bolesnej) została oddana do użytkowania drogowa sygnalizacja świetlna, mająca na celu ułatwienie wyjazdu pojazdów uprzywilejowanych do działań ratowniczo-gaśniczych.

Wymiana nawierzchni stadionu „LIMANOVIA”

2310 Wymiana nawierzchni stadionu „LIMANOVIA”

Trwają prace na stadionie „Limanovii”. Jak już wcześniej informowaliśmy, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach modernizacji infrastruktury sportowej, możliwa jest przebudowa treningowego boiska piłkarskiego Miejskiego Klubu Sportowego „Limanovia” wraz z zapleczem socjalnym.

Renowacja Kapliczki na Cmentarzu Komunalnym

2010 Renowacja Kapliczki na Cmentarzu Komunalnym

Zakończył się remont Kapliczki na Cmentarzu Komunalnym. Kapliczka na planie kwadratu, z ostrołukowym wejściem, zwieńczona dwuspadowym dachem, ufundowana została w 1925 r. przez Agatę i Wojciecha Jońców, poświęcona przez ks. Prałata Kazimierza Łazarskiego.

Szukamy właściciela psa

1710 Szukamy właściciela psa

Urząd Miasta Limanowa informuje, że w Lecznicy Weterynaryjnej w Limanowej ul.Piłsudskiego 27 pod opieką Weterynarzy: Stanisława i Jarosława Stożek znajduje się pies suczka, rasy owczarek szkocki, wiek ok 6-7 lat, który w dniu 17.10.2017 r. został znaleziony w okolicy ulicy Reymonta w Limanowej.

archiwum wiadomości