Strona główna» Aktualności

Inwestycje i Ogłoszenia

• 20-10

Renowacja Kapliczki na Cmentarzu Komunalnym

Zakończył się remont Kapliczki na Cmentarzu Komunalnym. Kapliczka na planie kwadratu, z ostrołukowym wejściem, zwieńczona dwuspadowym dachem, ufundowana została w 1925 r. przez Agatę i Wojciecha Jońców, poświęcona przez ks. Prałata Kazimierza Łazarskiego.

• 17-10

Szukamy właściciela psa

Urząd Miasta Limanowa informuje, że w Lecznicy Weterynaryjnej w Limanowej ul.Piłsudskiego 27 pod opieką Weterynarzy: Stanisława i Jarosława Stożek znajduje się pies suczka, rasy owczarek szkocki, wiek ok 6-7 lat, który w dniu 17.10.2017 r. został znaleziony w okolicy ulicy Reymonta w Limanowej.

• 17-10

II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 100 obr 1 m. Limanowa

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że został ogłoszony II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 100 obr 1 m. Limanowa. Przetarg odbędzie się 21 grudnia 2017 roku

• 10-10

II przetarg ustny nieograniczony na najem

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na najem pomieszczenia użytkowego położonego w budynku ul. Rynek 18 w Limanowej

• 05-10

Informacja o projektach grantowych 2018

Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą projektów grantowych, które będą realizowane w przyszłym roku przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska".

• 04-10

Zachęcamy do udziału w projekcie „Zdobądź własny szczyt- nowe podejście do aktywizacji społeczno-zawodowej”

W imieniu Instytutu Turystyki Sp. Z.o.o. w Krakowie zapraszamy do udziału w projekcie: „Zdobądź własny szczyt- nowe podejście do aktywizacji społeczno-zawodowej”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

• 28-09

I przetarg ustny nieograniczony na najem pomieszczenia użytkowego zlokalizowanego w budynku ul. Rynek 3 w Limanowej

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na najem pomieszczenia użytkowego o łącznej powierzchni 84,10 m2 zlokalizowanego w budynku ul. Rynek 3 w Limanowej

• 27-09

Nowe nazwy miejskich ulic: Spokojna, Pogodna i Moniuszki

Ustawa dekomunizacyjna z dnia 1 kwietnia 2016 r. nałożyła na samorządy obowiązek zmiany nazw budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej, w tym dróg, ulic, mostów i placów, które upamiętniają osoby, organizacje, wydarzenia lub daty symbolizujące komunizm czy inny ustrój totalitarny.

• 22-09

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem użytkowo-mieszkalnym położonym przy ul. Józefa Marka 14 w Limanowej oznaczonej jako działka ewid. nr 398 obr 5 m. Limanowa.

• 07-09

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek 759, 890 obr 7 m. Limanowa oraz działki 437/8 obr 3 m. Limanowa

Archiwum Wiadomości >>