Strona główna» Aktualności

Inwestycje i Ogłoszenia

• 17-08

Utrudnienia w ruchu

W związku z uroczystościami pogrzebowymi ks. Prałata Jana Bukowca informujemy, że w dniu 19 sierpnia br. nastąpią utrudnienia w ruchu w okolicy cmentarza.

• 17-08

Trwają prace związane z termomodernizacją budynków miejskich

Miasto uzyskało dofinansowanie zadań modernizacji energetycznej dziewięciu budynków użyteczności publicznej, w tym: czterech Zespołów Szkół Samorządowych, dwóch Miejskich Przedszkoli, Żłobka Miejskiego, Urzędu Miasta, a także miejskiego budynku przy ul. Spacerowej.

• 14-08

Szukamy właściciela lub opiekuna dla psa

Szukamy właściciela lub opiekuna dla pieska, który w dniu wczorajszym zsunął się do potoku Mordarka w Limanowej. Mieszkańcy pomogli mu wydostać się na brzeg i chwilowo zaopiekowali się nim.

• 08-08

Trwa przebudowa dróg miejskich

Rozpoczęła się przebudowa drogi biegnącej od ul. Granicznej do ul. Ceglarskiej (za osiedlem bloków przy ul. Piłsudskiego). Remont realizowany jest w ramach przebudowy całego ciągu drogowego, który obejmuje kilka ulic i podzielony został na 5 etapów. Zadanie obejmuje przebudowę odcinków dróg gminnych o łącznej długości 1652 m w osiedlu Sowliny w Limanowej w celu stworzenia spójnej sieci dróg gminnych w tym rejonie, dla poprawy warunków komunikacyjnych i bezpieczeństwa ruchu oraz dostępności komunikacyjnej.

• 04-08

UMOWY NA DOFINANSOWANIE WAŻNYCH INWESTYCJI MIEJSKICH PODPISANE

Wczoraj w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu odbyło się spotkanie, które miało na celu podpisanie umowy na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, dwóch projektów: tj. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Miasta Limanowa” oraz „Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Czecha w Limanowej dla potrzeb Domu Kultury z salą widowiskową”. Miasto Limanowa reprezentował Burmistrz Miasta Władysław Bieda oraz Skarbnik Miasta Limanowa Irena Gawlik.

• 03-08

Siłownia zewnętrzna w Parku Miejskim otwarta!

Siłownia zewnętrzna pod Kataplą mieszcząca się przy ul. Spacerowej została już oddana do użytku mieszkańców. W bliskim sąsiedztwie siłowni znajduje się Park Miejski i plac zabaw dla dzieci.

• 28-07

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 163/33 obr 1 m. Limanowa

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki ewidencyjnej nr 163/33 obr 1 m. Limanowa

• 28-07

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 100 obr 1 m. Limanowa

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr 100 obr 1 m. Limanowa

• 25-07

Nabór deklaracji wstępnych – FOTOWOLTAIKA

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza nabór WSTĘPNYCH DEKLARACJI przystąpienia do projektu mającego na celu pozyskanie środków finansowych na zakup i montaż instalacji OZE (odnawialnych źródeł energii) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

• 24-07

Szukamy właściciela psa

Szukamy właściciela psa lub osoby chętnej do zaopiekowania się nim. Pies został znaleziony w okolicy ulicy Elizy Orzeszkowej w Limanowej.

Archiwum Wiadomości >>