Strona główna» Aktualności

Inwestycje i Ogłoszenia

 • 17-08

  Utrudnienia w ruchu

  W związku z uroczystościami pogrzebowymi ks. Prałata Jana Bukowca informujemy, że w dniu 19 sierpnia br. nastąpią utrudnienia w ruchu w okolicy cmentarza.

 • 17-08

  Trwają prace związane z termomodernizacją budynków miejskich

  Miasto uzyskało dofinansowanie zadań modernizacji energetycznej dziewięciu budynków użyteczności publicznej, w tym: czterech Zespołów Szkół Samorządowych, dwóch Miejskich Przedszkoli, Żłobka Miejskiego, Urzędu Miasta, a także miejskiego budynku przy ul. Spacerowej.

 • 14-08

  Szukamy właściciela lub opiekuna dla psa

  Szukamy właściciela lub opiekuna dla pieska, który w dniu wczorajszym zsunął się do potoku Mordarka w Limanowej. Mieszkańcy pomogli mu wydostać się na brzeg i chwilowo zaopiekowali się nim.

 • 08-08

  Trwa przebudowa dróg miejskich

  Rozpoczęła się przebudowa drogi biegnącej od ul. Granicznej do ul. Ceglarskiej (za osiedlem bloków przy ul. Piłsudskiego). Remont realizowany jest w ramach przebudowy całego ciągu drogowego, który obejmuje kilka ulic i podzielony został na 5 etapów. Zadanie obejmuje przebudowę odcinków dróg gminnych o łącznej długości 1652 m w osiedlu Sowliny w Limanowej w celu stworzenia spójnej sieci dróg gminnych w tym rejonie, dla poprawy warunków komunikacyjnych i bezpieczeństwa ruchu oraz dostępności komunikacyjnej.

 • 04-08

  UMOWY NA DOFINANSOWANIE WAŻNYCH INWESTYCJI MIEJSKICH PODPISANE

  Wczoraj w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu odbyło się spotkanie, które miało na celu podpisanie umowy na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, dwóch projektów: tj. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Miasta Limanowa” oraz „Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Czecha w Limanowej dla potrzeb Domu Kultury z salą widowiskową”. Miasto Limanowa reprezentował Burmistrz Miasta Władysław Bieda oraz Skarbnik Miasta Limanowa Irena Gawlik.

 • 03-08

  Siłownia zewnętrzna w Parku Miejskim otwarta!

  Siłownia zewnętrzna pod Kataplą mieszcząca się przy ul. Spacerowej została już oddana do użytku mieszkańców. W bliskim sąsiedztwie siłowni znajduje się Park Miejski i plac zabaw dla dzieci.

 • 28-07

  I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 163/33 obr 1 m. Limanowa

  Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki ewidencyjnej nr 163/33 obr 1 m. Limanowa

 • 28-07

  I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 100 obr 1 m. Limanowa

  Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr 100 obr 1 m. Limanowa

 • 25-07

  Nabór deklaracji wstępnych – FOTOWOLTAIKA

  Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza nabór WSTĘPNYCH DEKLARACJI przystąpienia do projektu mającego na celu pozyskanie środków finansowych na zakup i montaż instalacji OZE (odnawialnych źródeł energii) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

 • 24-07

  Szukamy właściciela psa

  Szukamy właściciela psa lub osoby chętnej do zaopiekowania się nim. Pies został znaleziony w okolicy ulicy Elizy Orzeszkowej w Limanowej.

Archiwum Wiadomości >>