Strona główna» Aktualności

Aktualności

 • 16-08

  Zmiany w zakupie i korzystaniu z karnetu na Pływalni Limanowskiej

  Jeszcze do 5 października 2017 r. można wymienić w kasie stare karnety na Pływalnię i otrzymać nowe. To zmiany jakie mają poprawić funkcjonowanie placówki sportowej i zaoszczędzić w kieszeni Klienta.

 • 14-08

  Nocna wędrówka na Miejską Górę

  W sobotę, po raz kolejny, Miejska Góra została zdobyta w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy”. Dzielna grupa piechurów, pod opieką przewodnika PTTK, wyruszyła z limanowskiego rynku o godzinie 21:00. Turyści docierali do celu również z innych stron, w sumie pod Krzyż dotarło około 200 osób.

 • 07-08

  Nocne spotkanie na Miejskiej Górze

  W sobotę 12 sierpnia br. w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” nocna wędrówka na Miejską Górę. Nocne, wakacyjne spotkanie w jednym z najpiękniejszych miejsc w Limanowej – u stóp Krzyża na Miejskiej Górze umili biesiada turystyczna i Msza święta polowa.

 • 02-08

  Wodny tor przeszkód WIBIT na Pływalni Limanowskiej

  Okres wakacji to czas, kiedy szukamy atrakcji dla naszych pociech i nas samych. Dlatego też Pływalnia limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i zabaw w wodzie do wspólnego spędzania wolnego czasu.

 • 01-08

  Obchody 45-lecia LKS PŁOMIEŃ LIMANOWA

  W sobotę 22 lipca na stadionie przy ul. Michała Dudka 12 odbyły się uroczystości z okazji 45-lecia LKS Płomień. Kulminacyjnym momentem obchodów było odsłonięcie tablicy pamiątkowej i nadanie stadionowi imienia Zygmunta Łątki.

 • 24-07

  Limanowianin Artur Pietrzak znów na podium

  W ubiegły weekend (22-23 lipca 2017 r.) odbyła się VI i VII runda Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w SuperEnduro. Pochodzący z Limanowej Artur Pietrzak, członek klubu BKFM-FLOW zdominował kolejne zawody zajmując 1 miejsce.

 • 17-07

  9 Wyścig Górski Limanowa

  Zmienne warunki pogodowe – od słonecznego poranka po popołudniową ulewę, towarzyszyły uczestnikom 5 Rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, idącej jednocześnie treningiem dla kierowców klasyfikowanych w & Rundzie FIA EHC – FIA Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich.

 • 10-07

  Zajęcia na Orliku - odwołane

  Informujemy, że ze względu na pobyt animatora w szpitalu planowane zajęcia na Orliku przy ul. Zygmunta Augusta 8 zostają odwołane. Obiekt będzie otwarty w godzinach zgodnie z regulaminem.

 • 04-07

  Za nami 9 Limanowa Forrest: rekord zbiórki dla Przystani!

  Dziewiątej edycji Forresta jak zawsze towarzyszyła zbiórka datków na Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych PRZYSTAŃ im. Jana Pawła II w Tymbarku, w tym roku zebrano rekordową kwotę ponad 3 tys. złotych!

 • 23-06

  „JUŻ PŁYWAM”- TAK….. ! JUŻ PŁYWAM!!! :)

  Od 03.04.2017 do 09.05.2017 r na pływalni w Limanowej odbywały się zajęcia „Już pływam” w ramach zadania pn. „ Zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży”. Projekt ten był dofinansowany z budżetu Województwa Małopolskiego, ze środków z budżetu Miasta Limanowa oraz wpłat rodziców tytułem udziału dziecka w programie.

Archiwum Wiadomości >>