Konferencja prasowa zapowiadająca 10. Wyścig Górski

1707 Konferencja prasowa zapowiadająca 10. Wyścig Górski

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z konferencji prasowej zapowiadającej Wyścig Górski Hill Climb Limanowa, 9 Rundę Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich oraz 5, 6 Rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Rowerzyści z Wejherowa w Limanowej

1607 Rowerzyści z Wejherowa w Limanowej

W ostatnich dniach grupa turystów, rowerzystów z gminy Wejherowo odwiedziła limanowski magistrat. Gości przywitał zastępca burmistrza Wacław Zoń, opowiadając o urokach Limanowszczyzny i ciekawych ścieżkach rowerowych. Kilka miesięcy temu Limanowa nawiązała kontakt z gminą We

Oldboje: Biało-Czerwoni w Limanowej!

1207 Oldboje: Biało-Czerwoni w Limanowej!

W najbliższą sobotę 14 lipca 2018, Reprezentacja Polski +35 w Futsalu gościć będzie w Limanowej. Zmierzy się z miejscowym zespołem Oldbojów MKS Limanovia +35. Początek meczu o godzinie 16.00. Miejsce: stadion Limanovii.

XII Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin – Bułgaria, Kamchia 2018

1207 XII Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin – Bułgaria, Kamchia 2018

XII Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin – Bułgaria, Kamchia 2018. Karatecy ARS Klub Kyokushinkai - Limanowa trenowali i odpoczywali w międzynarodowym towarzystwie podczas największego obozu Karate Kyokushin.

Peleton kolarzy przejechał przez Limanową

0607 Peleton kolarzy przejechał przez Limanową

W dniu dzisiejszym przez centrum Limanowej przejechał peleton kolarzy na okoliczność 29 Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Z Rynku trasa wyścigu wiodła ulicami Jana Pawła II – Piłsudskiego – Krakowska, a następnie przez miejscowości Zamieście – Tymbark, gdzi

Podsumowanie X Limanowa Forrest – czekoladowy bieg z historią w tle

0507 Podsumowanie X Limanowa Forrest – czekoladowy bieg z historią w tle

W Jubileuszowym biegu górskim na Milenijny Krzyż w Limanowej wzięli udział jak zawsze: dzieci, dorośli i mundurowi. Osobno była klasyfikacja w nordic walking. W tym roku wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek.

2806 Limanowskie cheerleaderki zdominowały Międzynarodowy Turniej Cheerleaders CHEERMANIA w Zabrzu

W sobotę, 9 czerwca 2018 r. w Zabrzu odbyła się już siódma edycja Międzynarodowego Turnieju Cheerleaders – CHEERMANIA 2018. Na arenie hali sportowej POGOŃ rywalizowało ponad 700 zawodników i zawodniczek z kraju i nie tylko. Wśród nich nie zabrakło również limanowskich reprezentantów z sekcji cheerleaders naszego klubu.

X Limanowa Forrest

2106 X Limanowa Forrest

Serdecznie zapraszamy Państwa na X Jubileuszowy Bieg Górski Anglosaski Limanowa Forrest, który odbędzie się 1 lipca 2018 roku. z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości Bankowej w tym: IX Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu górskim anglosaskim. Organizatorem biegu jest Klub Sportowy "Limanowa Forrest" oraz Burmistrz Miasta Limanowa.

1506 W niedzielę oficjalne otwarcie stadionu Limanovii z Turniejem Skrzatów i Oldbojów!!!

Już w najbliższą niedzielę na stadionie MKS Limanovia Limanowa nastąpi oficjalne otwarcie nowego obiektu naszego klubu ze sztuczną nawierzchnią. W ramach tego otwarcia zorganizowany zostanie również Piłkarski Turniej Oldbojów z Limanowej.

I Limanowska Liga Karate Kyokushin IKO Nakamura za nami!

1206 I Limanowska Liga Karate Kyokushin IKO Nakamura za nami!

9 czerwca zorganizowaliśmy turniej dla dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie pod nazwą I Limanowska Liga Karate Kyokushin IKO Nakamura. W turnieju wzięło udział ponad 100 osób w wieku od 4 do 18 lat z różnych sekcji, miedzy innymi wszystkie grupy wiekowe z Limanowej, sekcja Nowy Sącz oraz sekcja Łososina Górna

archiwum wiadomości