Strona główna» Aktualności

• 23-06

„JUŻ PŁYWAM”- TAK….. ! JUŻ PŁYWAM!!! :)

Od 03.04.2017 do 09.05.2017 r na pływalni w Limanowej odbywały się zajęcia „Już pływam” w ramach zadania pn. „ Zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży”. Projekt ten był dofinansowany z budżetu Województwa Małopolskiego, ze środków z budżetu Miasta Limanowa oraz wpłat rodziców tytułem udziału dziecka w programie.

• 21-06

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa

W poniedziałek, 19 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej odbył się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa. Przy szachownicach zasiadło 47 uczestników, w tym 12 przedszkolaków.

• 20-06

W sobotę, 17 czerwca 2017r. w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej odbył się VII Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „One World One Kyokushin”, którego organizatorem był ARS Klub Kyokushinkai.

• 21-06

Wystartuj w konkursie na Najlepszy obiekt turystyki w Powiecie Limanowskim oraz Najlepszy produkt lokalny Powiatu Limanowskiego 2017!

Powiat Limanowski zaprasza do udziału w konkursie na „Najlepszy obiekt turystyki w Powiecie Limanowskim oraz "Najlepszy produkt lokalny Powiatu Limanowskiego 2017”

• 20-06

Limanowskie Cheerlederki ARS Limanowa błysnęły na międzynarodowym turnieju! VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders "Cheermania 2017" Zabrze

Dnia 10 czerwca br. ponad 650 uczestników z całej Polski i zagranicy min. z Czech i Białorusi, przyjechało do Zabrza na VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders "Cheermania 2017". Impreza odbyła się w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Matejki.

• 19-06

21 medali w Nowym Targu oraz III miejsce drużynowo !

W dniu 11.06.2017 r. na hali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 na Niwie w Nowym Targu odbył się XV Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin zorganizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna w Nowym Targu pod kierownictwem sensei Ewy Pawlikowskiej 4 Dan.

• 09-06

Ruszyły zapisy na IX Limanowa Forrest!

Do 26 czerwca niższa opłata za IX Limanowa Forrest, który odbędzie się 2 lipca br.! W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, prowadzona jest osobno klasyfikacja w nordic walking (generalna K i M).

• 31-05

Zawody w strzelectwie sportowym z okazji Dnia Dziecka

31 maja 2017r. na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 odbyły się zawody w Strzelectwie Sportowym dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z okazji Dnia Dziecka. Celność strzałów oceniała wykwalifikowana kadra Ligi Obrony Kraju i Klubu Strzeleckiego „ARCUS”.

• 30-05

Jubileuszowy Turniej z okazji 40-lecia nowosądeckiego Klubu Kyokushin

10 medali i 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodników ARS Klub Kyokushinkai - Limanowa. 27 maja 2017 w hali sportowej nowosądeckiego MOSiR odbył się Otwarty Turniej Karate Kyokushin z okazji 40 lecia Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin.

• 30-05

Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski

W dniach 26-27 maja 2017 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Polski szkół podstawowych w drużynowym tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 20 drużyn dziewcząt oraz 25 drużyn chłopców.

Archiwum Wiadomości >>