Strona główna» Aktualności

• 20-03

8 medali dla Goliński Team w Mistrzostwach Polski Południowej!

12 marca 2017 odbyły się w MOSiR w Przeworsku Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwach Młodzików Kyokushin Karate z udziałem 270 zawodników reprezentujacych 31 ośrodków.

• 15-03

Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin – Przeworsk 2017 Cztery medale dla karateków ARS Klub Kyokushinkai - Limanowa

W dniu 12 marca 2017 roku w hali MOSiR w Przeworsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin, w których łącznie wystartowało 270 zawodników z 31 klubów karate z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

• 13-03

Dawid Kosmal Najlepszym Młodzikiem w Polsce!

Kamil Stoch zapytany o przepis na sukces odpowiedział niedawno: „Ciężka praca połączona z wiarą w siebie. Te dwa składniki wymieszać i dodać dużą ilość (nie żałować) radości z tego co się robi.” Dawid Kosmal wykorzystał te nauki w 100% pokonując wszystkich rywali na III Grand Prix Młodzików w tenisie stołowym. Turniej był rozgrywane w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku w dniach 10-12 marca 2017.

• 08-03

Zakończenie programu „Jeżdżę z głową”

W dniach 23.02 i 25.02.2017r. 59 uczniów klas trzecich Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2 w limanowej zakończyło udział w programie nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową”. W ramach programu odbyło się 16 godzin zajęć pod opieką instruktorów na Stacji Narciarskiej Limanowa Ski.

• 07-03

II Miejsce w Mistrzostwach Województwa

2 marca 2017 roku w Zakliczynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym szkół gimnazjalnych. W zawodach wystartowało 12 najlepszych drużyn chłopców i dziewcząt wyłonionych z eliminacji powiatowych i rejonowych. Wśród grających były także drużyny z limanowskiej "czwórki".

• 07-03

Finał projektu nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową”

30 uczniów z klasy 3a i 3b Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej w dniach 31 stycznia 2017 r. – 24 lutego 2017 r. miało możliwość nauczyć się jeździć na nartach. Dzieci brały udział w projekcie „Jeżdżę z głową” realizowanym przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego przez Miasto Limanowa.

• 03-03

Od poniedziałku zamykamy miejskie lodowisko

Od 6 marca 2017 r. miejskie lodowisko przestaje funkcjonować. Decyzja o zamknięciu lodowiska wynika z prognozy meteorologicznej przewidującej ustąpienie mrozów i ocieplenie temperatury powietrza.

• 03-03

Podsumowanie programu „Jeżdżę z głową” w ZSS nr 3 w Limanowej

Sobota – 25 lutego była ostatnim dniem na stoku Limanowa –ski uczniów klas trzecich ZSS nr 3 w Limanowej w ramach projektu „Jeżdżę z głową”. Zakończyła się bowiem kolejna edycja tego programu, w której wzięło udział 105 uczniów naszej szkoły.

• 02-03

"Jedynka" zakończyła program "Jeżdżę z głową"

W piątek 24 lutego 2017 r. uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Samorządowych Nr 1 (przypominamy 61 uczniów) zakończyli realizację Programu ,,Jeżdżę z głową”. Pogoda nie rozpieszczała młodych narciarzy podczas ostatnich wyjazdów – deszcz i wilgoć, ale w dniach rozdania dyplomów zima gwałtownie powróciła.

• 22-02

Karate dla dzieci i młodzieży – zapisy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i sugestiom jakie docierały do naszego klubu niniejszym ogłaszamy nabór do nowych grup treningowych w naszym klubie. Wszystkie zainteresowane dzieci i młodzież od 6 roku życia zapraszamy do naszych sal treningowych już od 28 lutego 2017 r.

Archiwum Wiadomości >>

XXX Konkurs Palm Wielkanocnych - 9 kwietnia 2017r! UWAGA - zgłoszenia do 6 kwietnia!