Strona główna» Aktualności

• 18-10

Limanowianin Jakub Sowa wicemistrzem Europy!

W dniach 13-14 października 2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ahlbec (Niemcy) koło Świnoujścia odbyły się XXXI Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 412 zawodników z 24 krajów Europy oraz z Japonii, Tunezji, Libanu, Costa Rica i USA, walczących w 37 kategoriach wagowych kumite i kata: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików.

• 09-10

Artur Pietrzak zwycięzcą Pucharu Polski w SuperEnduro!

W ubiegły weekend odbyła się finałowa X runda Pucharu Polski w SuperEnduro w Lublinku. Zawodnik Artur Pietrzak z klubu BKFM-FLOW utrzymał pierwszą pozycję w klasyfikacji generalnej zdobywając Puchar Polski!

• 04-10

Miłosz Sawczak 3 Młodzikiem w Polsce !

W dniach 29.09-1.10.2017r. odbył się I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Turniej został rozegrany na obiektach Centrum Sportu „Bronowianka” w Krakowie.

• 26-09

Nabór do sekcji tenisa stołowego

Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” ogłasza nabór do sekcji tenisa stołowego prowadzonej przez wykwalifikowana kadrę trenerską.

• 25-09

Dawid Kosmal Najlepszym Kadetem w Polsce

W dniach 22-24.09.2017r. odbył się I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. Turniej został rozegrany na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

• 12-09

Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

• 11-09

Mały jubileusz turnieju „Łososina OPEN”

W okresie wakacyjnym już po raz piąty rozgrywany był turniej tenisa ziemnego mężczyzn pod nazwą „V Turniej Łososina OPEN 2017”, do którego zgłosiło się 16 zawodników. Przeciwników rozlosowali między sobą. Rozgrywki prowadzone były systemem do dwóch przegranych.

• 11-09

6 medali zawodników ARS Klub Kyokushinkai na początek nowego sezonu ! Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin

W minioną sobotę, 9 września 2017r. w Sieradzu odbył się Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradz w Karate Kyokushin. W turnieju, który co warto podkreślić przebiegał na bardzo wysokim poziomie sportowym uczestniczyło 200 zawodników z 40 klubów z Czech, Niemiec, Rosji i Polski.

• 06-09

Zapraszamy na szczyt Lubogoszczy!

W niedziele odbędzie się ostatnia z zaplanowanych wędrówek tegorocznej akcji Odkryj Beskid Wyspowy. Celem piechurów tym razem będzie Lubogoszcz. W programie m.in. Msza Św. Polowa odprawiona przez ks. biskupa Tadeusza Pieronka przy krzyżu wędrowca na szczycie góry, natomiast w Bazie Lubogoszcz zaplanowano koncerty, konkursy, pamiątkowe rysie i losowanie nagrody BP Horyzonty - wyjazd w Alpy.

• 04-09

Spotkanie podsumowujące 9. Wyścig Górski „Limanowa - Przełęcz pod Ostrą”

30 sierpnia w Karczmie Matras w Limanowej, odbyło się spotkanie podsumowujące 9. Wyścig Górski „Limanowa - Przełęcz pod Ostrą”. Jest to jedna z najważniejszych imprez w polskim sporcie motorowym, która stała się wizytówką nie tylko Limanowszczyzny, ale całego Regionu Małopolski na arenie międzynarodowej. W tym roku po raz czwarty limanowski wyścig był eliminacją FIA EHC, czyli Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich. Podczas imprezy rozgrywana była również 5 i 6 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Archiwum Wiadomości >>