Wszystkie

Pięć medali karateków ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa

1303 Pięć medali karateków ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa

W dniu 11 marca 2018 roku w hali MOSiR w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. W zawodach brało udział 288 zawodników z 34 klubów z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

5 medali dla Goliński Team w Krośnie na Makroregionie Południowym!

1303 5 medali dla Goliński Team w Krośnie na Makroregionie Południowym!

11 marca 2018 roku odbyły się w MOSiR w Krośnie Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwach Młodzików Kyokushin Karate. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak. Organizatorem był Krośnieński Klub Kyokushin Karate kierowany przez shihan Romana Woźniaka.

Strzelaniem uczcili podwójną rocznicę

1303 Strzelaniem uczcili podwójną rocznicę

Na strzelnicy LOK w Nowym Sączu odbyły się Otwarte Powiatowe Zimowe Zawody Strzeleckie z okazji 73. rocznicy wyzwolenia miasta spod okupacji hitlerowskiej oraz 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Strzeleckie podsumowanie sezonu

1303 Strzeleckie podsumowanie sezonu

Reprezentacja LOK Limanowa składająca się z uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych brała udział w XXX Sylwestrowych Zawodach Strzeleckich, rozegranych na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Nowym Sączu. Podsumowano tam sezon sportów obronnych na Sądecczyźnie w 2017 roku.

Najpopularniejsi piłkarze i trenerzy  Ziemi Limanowskiej w 2017 roku

0803 Najpopularniejsi piłkarze i trenerzy Ziemi Limanowskiej w 2017 roku

W dniu 17.02.2018r. odbyło się uroczyste podsumowanie XX Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Piłki Nożnej Ziemi Limanowskiej 2017.

Czwórka zakończyła projekt „Jeżdżę z głową”

0803 Czwórka zakończyła projekt „Jeżdżę z głową”

28.02.2018 r. 36 dzieci klas trzecich naszej szkoły zakończyło projekt „Jeżdżę z głową”, który mógł być realizowany dzięki pomocy finansowej z budżetu województwa małopolskiego. Dzieci uczyły się jeździć, bądź doskonaliły jazdę na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Potrójne podium Julii Włodarczyk na Mistrzostwach Polski Juniorów

0703 Potrójne podium Julii Włodarczyk na Mistrzostwach Polski Juniorów

W dniach 4 - 6 marca 2018 r. w Ustrzykach Dolnych zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów w narciarstwie alpejskim w ramach XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych.

Projekt

0703 Projekt "Jeżdżę z głową"

27 lutego 93 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej ukończyło projekt "Jeżdżę z głową", współfinansowany przez samorząd Województwa Małopolskiego i Urząd Miasta Limanowa.

Dwójka zakończyła program „Jeżdżę z głową”

0603 Dwójka zakończyła program „Jeżdżę z głową”

W dniu 28.02.2018r. 44 uczniów klas trzecich naszej szkoły zakończyło realizację programu „Jeżdżę z głową”. W ramach programu uczniowie wzięli udział w zajęciach nauki jazdy na nartach realizowanych na stacji narciarskiej Limanowa ski.

archiwum wiadomości

GALERIA