W poniedziałek otwarcie lodowiska!

1412 W poniedziałek otwarcie lodowiska!

Wspaniała informacja dla miłośników jazdy na łyżwach! W poniedziałek 18 grudnia 2017 r. o godz. 16.00 zostanie otwarte miejskie lodowisko przy ulicy Bronisława Czecha.

Jakub Kądziołka brązowym medalistą Pucharu Polski

1212 Jakub Kądziołka brązowym medalistą Pucharu Polski

W dniu 9 grudnia 2017 we Wrocławiu odbył się XXXIV Puchar Polski Seniorów i XIV Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików Karate Kyokushin. Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec (5 dan), a sędzią technicznym shihan Edward Urbańczyk (5 dan).

II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin „Gwarek Cup”

0712 II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin „Gwarek Cup”

2 grudnia w Libiążu odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin „Gwarek Cup”. Organizatorem klubu był Chrzanowski Klub Kyokushin Karate na czele z shihan Zbigniewem Zielińskim. Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Manecki (Siemianowice Śląskie). W zawodach wzięło udział ponad 220 zawodników.

16 medali dla Goliński Team na III Grand Prix Beskidów w Wilkowicach!

2911 16 medali dla Goliński Team na III Grand Prix Beskidów w Wilkowicach!

25 listopada w Wilkowicach (nieopodal Bielsko Białej) w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Szkolnej 8a odbyła się już trzecia edycja Grand Prix Beskidów Kyokushin Karate.

2311 Medalowe żniwo karateków z ARS Klub Kyokushinkai – aż 23 razy stawali na podium w Bieczu

W sobotę 18 listopada 2017r, w hali sportowej w Bieczu odbył się Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Biecza. Organizatorami turnieju byli Jasielski Klub Karate Kyokushin kierowany przez shihan Tadeusza Krygowskiego (5 dan).

Niepodległościowe strzelanie

2011 Niepodległościowe strzelanie

We wtorek 7 listopada 2017 r. na strzelnicy sportowej pneumatycznej Ligi Obrony Kraju odbyły się kolejne Otwarte Drużynowe i Indywidualne Zawody w Strzelectwie Sportowym z okazji Narodowego Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa. Celem tych zawodów było uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.

DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!

3110 DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!

Co piąte dziecko w wieku szkolnym jest otyłe lub ma nadwagę. Powód? Zwolnienia z WF-u, złe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim za dużo czasu spędzanego przed komputerem. Jednak dość narzekania!

Albert Golonka poprowadzi Kadrę Narodową

3010 Albert Golonka poprowadzi Kadrę Narodową

Kadrę Narodową w kategorii kadetów w najbliższych zawodach międzynarodowych poprowadzi limanowski trener Albert Golonka. Dla utytułowanego szkoleniowca jest to spore wyróżnienie.

Limanowianin Jakub Sowa wicemistrzem Europy!

1810 Limanowianin Jakub Sowa wicemistrzem Europy!

W dniach 13-14 października 2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ahlbec (Niemcy) koło Świnoujścia odbyły się XXXI Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 412 zawodników z 24 krajów Europy oraz z Japonii, Tunezji, Libanu, Costa Rica i USA, walczących w 37 kategoriach wagowych kumite i kata: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików.

Artur Pietrzak zwycięzcą Pucharu Polski w SuperEnduro!

0910 Artur Pietrzak zwycięzcą Pucharu Polski w SuperEnduro!

W ubiegły weekend odbyła się finałowa X runda Pucharu Polski w SuperEnduro w Lublinku. Zawodnik Artur Pietrzak z klubu BKFM-FLOW utrzymał pierwszą pozycję w klasyfikacji generalnej zdobywając Puchar Polski!

archiwum wiadomości