III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kolory Jesieni” w ZSS nr 3 w Limanowej

Dnia 6.11.2014 roku w Zespole Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej odbył się III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kolory Jesieni”. Konkurs skierowany był do uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta Limanowa.

Od trzech lat cieszy się on dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Uroczyście otworzył go Dyrektor ZSS nr 3 w Limanowej Wiesław Wójtowicz, który zaprosił dzieci do wspólnej pracy.

W tym roku 33 uczestników wykonało malownicze prace plastyczne o tematyce jesiennej. Praca przebiegała w radosnej, twórczej atmosferze.

Swoją obecnością uświetnili tę imprezę Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Irena Grosicka, Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz.

Burmistrz Miasta pogratulował uczestnikom wykonania pięknych prac i życzył dalszych sukcesów. Każde dziecko otrzymało nagrody, które wręczyli zaproszeni goście.

Dyrektor ZSS nr 3 w Limanowej oraz organizator konkursu – Zespół Nauczycieli Kształcenia specjalnego w ZSS nr 3 w Limanowej – dziękują władzom miasta Limanowa za ufundowanie nagród oraz za pomoc w organizacji konkursu.