Zgłoś imprezę do Miejskiego Kalendarza Imprez 2017

Jesteś organizatorem imprezy kulturalnej, sportowej, rekreacyjnej dla mieszkańców Miasta Limanowa – zgłoś ją do Miejskiego Kalendarza Imprez 2017.

Wydział Promocji przystąpił do opracowania kalendarza imprez kulturalnych, turystycznych i sportowych, które będą miały miejsce na terenie miasta Limanowa w 2017 roku. W związku z powyższym zachęcamy stowarzyszenia, organizacje, instytucje, firmy do przesłania propozycji planowanych przedsięwzięć. Zgłoszenia mogą dotyczyć imprez, uroczystości, świąt, turniejów, zawodów, konkursów, wystaw, festynów, pikników, zabaw i innych istotnych dla mieszkańców wydarzeń. Mile widziane będą nowe pomysły i innowacyjne imprezy, które uatrakcyjnią kalendarz imprez.

Informacje o planowanych imprezach - wg załączonego wzoru, a także ich aktualizacje proszę przesyłać do Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki na adr
es promocja@miasto.limanowa.pl
Bardzo prosimy o ile to możliwe o precyzowanie terminów imprez!

Formularz w formie elektronicznej - pobierz plik