Miejskie Przedszkole Nr 2 już po remoncie!

Kolorowe, jasne sale, piękne łazienki, przestronna klatka schodowa – to wszystko czeka na dzieci w Miejskim Przedszkolu Nr 2, w którym właśnie został zakończony remont. Od dziś przedszkolaki mogą cieszyć się nowymi wnętrzami, bowiem obiekt jest już w pełni gotowy, aby na nowo rozpocząć w nim zajęcia dydaktyczne.


 

Inwestycja, która polegała na przebudowie z nadbudową budynku przedszkola, rozpoczęła się w listopadzie. Przebudowana została wewnętrzna klatka schodowa w budynku oraz powstała nowa sala przedszkolna na 25 dzieci wraz z zapleczem sanitarnym. Zakres realizacji robót obejmował m.in. wykonanie nadbudowy tarasu na poziomie parteru o dwie kondygnacje, rozbudowę istniejącego dachu, zmianę przekrycia głównego dachu, wykonanie nowych zadaszeń nad pozostałymi wejściami do budynku, wykonanie projektowanego układu ścianek działowych, zamontowanie stolarki okiennej i drzwiowej, przebudowę instalacji elektrycznej, wod-kan i c.o., wymianę posadzek i przemalowanie pomieszczeń. Pracy było bardzo dużo. Efekt końcowy wyremontowanej placówka robi wrażenie.

 

 

Inwestycja kosztowała 616.918,59 zł z czego dotacja z budżetu państwa wyniosła 278.523,00 zł. Przedszkole wyremontowane zostało przy zaangażowaniu wielu osób i instytucji. Dzięki staraniom Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy przebudowa zrealizowana została w bardzo krótkim czasie. Prace remontowe odbywały się pod czujnym okiem Pani Dyrektor Przedszkola Haliny Kożuch. Pracownicy przedszkola stanęli na wysokości zadania i przygotowali wzorowo przedszkole do przyjęcia wychowanków. Podziękowania należą się również dyrekcji Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2, która stworzyła placówkę zastępczą i przyjęła dzieci w szkole na czas remontu.

 

 

Dyrekcja, Pracownicy oraz same przedszkolaki chcą podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji inwestycji, która zapewni najmłodszym możliwość wspólnej zabawy i nauki w sprzyjających i bezpiecznych warunkach.

 

 

Tagi

GALERIA