Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

Karnawał to czas radosnej zabawy, bardzo lubiany przez dzieci, dostarczający wielu przeżyć i radości. W tym czasie dzieci zawsze w przedszkolu czekają na dzień niezwykły, na BAL KARNAWAŁOWY- BAL PRZEBIERAŃCÓW.

 

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,  JAK CO ROKU W KARNAWALE

 

 

Tak też było w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej gdzie w dniu 23.02.2017r.  odbył się bal karnawałowy. Jak co roku dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Wiesława Stanika bal odbył się w Zespole Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej.

 

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

 

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli na salę gimnastyczną. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

 


Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorów z Nowego Sącza, którzy przebrani za Klaunów zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez animatorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku Panowie zachęcali do śpiewania znanych piosenek.

 Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

 Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 


Źródło: Miejskie Przedszkole Nr 2 w Limanowej

 

 

Tagi

GALERIA