Od poniedziałku zamykamy miejskie lodowisko

Od 6 marca 2017 r. miejskie lodowisko przestaje funkcjonować. Decyzja o zamknięciu lodowiska wynika z prognozy meteorologicznej przewidującej ustąpienie mrozów i ocieplenie temperatury powietrza.

Otwarte w grudniu ubiegłego roku miejskie lodowisko, cieszyło się niezwykłą popularnością. Było niezwykłą zimową atrakcją dla mieszkańców i świetną promocją miasta. Słynne w całej okolicy, to tutaj przyjeżdżały grupy zorganizowane i indywidualni użytkownicy z całego powiatu limanowskiego. Na lodowisku organizowane były dyskoteki ICE PARTY z muzyką, konkursami i poczęstunkiem.

To tutaj stawiały pierwsze kroki na łyżwach zachwycone maluchy, szalała młodzież, a dzieciństwo wspominali dorośli. Miłośnicy jazdy na łyżwach mogli ślizgać się na szklanej tafli lodu codziennie, bez ograniczeń czasowych i w dodatku za darmo, bowiem wzorem lat ubiegłych za wstęp nie były pobierane opłaty. Lodowisko było codziennie konserwowane, a opiekę nad nim sprawowali niestrudzenie Stefan Zelek i Stanisław Kądziołka.

Wszystko jednak, co dobre – szybko się kończy. Na pocieszenie informujemy, że w miesiącach wiosennych, letnich i jesiennych lodowisko zamieniamy na skatepark. Do lodowego tematu powrócimy zimą.

Miłośników jazdy na łyżwach zapraszamy w przyszłym sezonie zima 2017/2018.

  

 

 

Tagi