Zakończenie programu „Jeżdżę z głową”

W dniach 23.02 i 25.02.2017r. 59 uczniów klas trzecich Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2 w limanowej zakończyło udział w programie nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową”. W ramach programu odbyło się 16 godzin zajęć pod opieką instruktorów na Stacji Narciarskiej Limanowa Ski.

Efektem realizowanego programu jest:

- nabycie podstawowych umiejętności jazdy na nartach,

- poznanie zasad bezpiecznego korzystania ze stoków i tras narciarskich,

- podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów,

- wdrożenie uczniów do efektywnego i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Program finansowany był z budżetu Województwa Małopolskiego, budżetu Miasta Limanowa i wpłat rodziców.

Na zakończenie programu uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy wręczone przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę i Przewodniczącą Rady Miasta Jolantę Juszkiewicz.

Wszyscy uczestnicy programu byli bardzo zadowoleni z przebiegu zajęć oraz deklarowali, że we własnym zakresie będą doskonalić nabyte umiejętności.

Na realizację powyższego projektu Miasto Limanowa uzyskało pomoc z Województwa Małopolskiego w wysokości 45.600,00 zł, a ogólny koszt realizacji projektu wynosi 123.845,00 zł.

na podstawie: www.zss2.limanowa.pl