Strona główna» Aktualności

2017-03-10 15:03

Informacja w sprawie rozszerzenia obwodów miejskich szkół podstawowych na określone obszary Gminy Limanowa

W związku z pojawiającymi się różnymi informacjami i pytaniami kierowanymi do Burmistrza Miasta Limanowa, w sprawie ustalenia obwodów szkolnych dla szkół miejskich, w załączeniu przedstawiamy Państwu dokumentację z tym związaną (tj. korespondencję skierowaną do Wójta i Rady Gminy Limanowa oraz Kuratora Oświaty wraz z projektem porozumienia).

1. pismo Burmistrza Miasta Limanowa
2. pismo Wójta Gminy Limanowa
3. projekt porozumienia przedstawiony przez Gminę Limanowa
4. pismo Burmistrza Miasta Limanowa
5. pismo Wójta Gminy Limanowa
6. projekt porozumienia opracowany przez Miasto Limanowa
7. skierowanie porozumień na komisje Rady Miasta Limanowa
8. pismo Burmistrza Miasta Limanowa
9. pismo Burmistrza Miasta Limanowa
10. pismo Burmistrza Miasta Limanowa

Autor: UMLimanowa.SK

XXX Konkurs Palm Wielkanocnych - 9 kwietnia 2017r! UWAGA - zgłoszenia do 6 kwietnia!