„Pasja” w Limanowskim Domu Kultury

Limanowski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy zapraszają do obejrzenia „Pasji” w wykonaniu aktorów Teatru Amatorskiego działającego przy MOK w Szczawnicy. Przedstawienie odbędzie się 8 kwietnia 2017, o godz. 17:00 w sali widowiskowej LDK.

 

 

Teatr Amatorski działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Szczawnicy złożony z członków Związku Podhalan oddział Szczawnica i Zespołu Pieśni i Tańca „Pieniny” z Krościenka n. Dunajcem, przedstawi ostatnie godziny życia Jezusa w „Pasji” wg ks. dr Franciszka Harazina. Spektakl wyreżyserowany przez Marka Ciesielka będzie okraszony pieśniami wielkopostnymi, nagranymi specjalnie na potrzeby przedstawienia, przez Szczawnicki Chór Kameralny pod dyrekcją Agnieszki Żarskiej.


Aktorzy Teatru Amatorskiego ze Szczawnicy odwiedzą Limanowski Dom Kultury po raz kolejny. Ostatnio gościli w Limanowej w listopadzie 2014 roku, kiedy to na scenie LDK przedstawili spektakl „Prawo pierwszej nocy”.


„Pasja” w wykonaniu szczawnickiego teatru nie tylko po raz kolejny przypomni nam wydarzenia z kart Ewangelii, ale również otworzy Wielki Tydzień i wprowadzi nas w nastrój nadchodzących świąt Wielkanocnych.


WSTĘP NA WYDARZENIE WOLNY!Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: LDK

 

 

 

Tagi