Jubileusz 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej

Ratują ludzi i dorobek ich życia, każdego dnia są gotowi do poświęceń. A to sprawia, że cieszą się największym, społecznym zaufaniem wśród Polaków. W piątek, 26 maja 2017 r. odbędą się obchody Powiatowego Dnia Strażaka.

Program Obchodów Powiatowego Dnia Strażaka

26 maja 2017 r.

• godz. 18.00 Msza święta w intencji strażaków w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej,
  • godz. 19.00 Rozpoczecie częsci oficjalnej obchodów Powiatowego Dnia Strażaka 2017 na Rynku w Limanowej.

Podczas uroczystości nastąpi przegląd pododdziałów, wręczenie odznaczeń i awansów, wystąpienia okolicznościowe.

Prezentacja wyposażenia ratowniczego, pojazdów używanych przez strażaków przez ostatnie 25 lat.

"Dni Ochrony Przeciwpożarowej Otwarte Strażnice"

27 maja 2017 r.

• godz. 9.00-17.00 "Otwarte Strażnice"

Z okazji obchodów 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej kierownictwo Komendy Powiatowej PSP w Limanowej zaprasza do bliższego poznania służby strażaków. W ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" istnieje możliwość zwiedzania obiektów KP PSP w Limanowej, udziału w pokazach sprzętu ratowniczego, w tym technik ratownictwa wysokościowego.