RODZINNIE, PIKNIKOWO i ZDROWO

W minioną sobotę tj. 10 czerwca br. odbył się prawdziwie rodzinny piknik w Zespole Szkół Nr 3. Prawdziwie rodzinny, bo oprócz dzieciaków - uczniów szkoły, zaproszenia do udziału skierowano również do rodziców.

 

 

 

Celem pikniku było podziękowanie rodzicom za ich miłość, w związku z Dniem Matki i zbliżającym się Dniem Ojca, jak również podsumowanie rocznej pracy szkoły z programami: „Szkoła promująca zdrowie” oraz „ Bezpieczna szkoła”.

 

 

Sobotnie przedpołudnie w szkole upłynęło na wesołej, rodzinnej zabawie, na którą złożyły się występy artystyczne, konkursy, zabawy i smakowity poczęstunek. Nie zabrakło również wspaniałych i wartościowych nagród ufundowanych przez hojnych sponsorów.

 

 

W programie artystycznym pikniku znalazły się: pokaz Szkoły tańca WirDance Janusza Szczepaniaka z Nowego Sącza, pokaz profesjonalnego nakrycia i dekoracji stołu oraz popis kucharski w postaci creme de la creme owocowo-warzywnego deseru  w wykonaniu pana Kuby Kasińskiego -  Szefa kuchni i jednocześnie nauczyciela w szkole „ Ekonomik” oraz jego uczniów, występ cheerleaderek Grupy ARS, popisy zawodników ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa, pokaz Zumby  w wykonaniu Akademii Lotu, pokazy służb czuwających nad bezpieczeństwem na co dzień tj.  Policji, Straży Pożarnej, Ratownictwa Drogowego p. Wyrwy. Czynny był ogród doświadczeń, kącik medyczny, rozstawiona ścianka wspinaczkowa oraz fotobudka. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy, skręcanie balonów. W kąciku   PORANEK NAUKOWCÓW, przygotowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J.Tischnera „Ekonomik”, przeprowadzono doświadczenia, konkursy, ćwiczenia oraz mini warsztaty   - dotyczące tego co jemy.

 

 

Wszystkie te atrakcje zorganizowano na hali oraz boisku sportowym, natomiast sala gimnastyczna zamieniła się w „SMACZNY ZAKĄTEK”, gdzie można było skosztować smakołyków przygotowanych przez rodziców oraz uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J.Tischnera „Ekonomik”. Wszyscy uczestnicy kosztowali „darmowe” lody firmy KORAL i pili soki TYMBARK ufundowane przez sponsorskie firmy. Dużą atrakcja cieszyła się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 

Radość, życzliwość, szczęście, rozrywka, ruch, to tylko niektóre odczucia towarzyszące uczestnikom festynu rodzinnego w limanowskiej „Trójce”. Wiwat sport i wiwat ruch, w zdrowym ciele zdrowy duch”, wykrzykiwali radośnie uczniowie prosząc, aby takich festynów w szkole było więcej.

 

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku!

FOTOGALERIA NA

www.facebook.com/MiastoLimanowa

 

 

 

 

 

Tagi

GALERIA