III Szkolny Festyn Sportowo – Rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka w ZSS nr 2 w Limanowej

1 czerwca przy pięknej pogodzie odbył się kolejny trzeci już Festyn Sportowo – Rekreacyjny. Impreza odbyła się na parkingu i boiskach szkolnych oraz salach gimnastycznych. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach, turniejach, zawodach sportowych.

 

 

Dla uczniów klas 0 – III zorganizowano rozgrywki na boiskach szkolnych, naukę tańca, konkurs wyścigi w rzędach, malowanie na asfalcie.

 


Uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej i gimnazjum rozpoczęli dzień od spotkania z podróżnikiem, którego tematem w tym roku była Amazonia. Po spotkaniu rozpoczęły się imprezy sportowe: turniej streetball, indywidualny konkurs rzutów do kosza, slalom z piłką, wyścig „tor z przeszkodami”. Podsumowaniem konkurencji sportowych był mecz piłki siatkowej nauczyciele kontra uczniowie.

Dodatkowymi atrakcjami dla uczniów były: lody dla wszystkich, wata cukrowa i popcorn dla chętnych, kiełbasa z grilla, napoje i soki, ciasta przygotowane przez rodziców.

 

 

Przez cały czas dzieci, zwłaszcza z klas młodszych, mogły korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy w „Studiu urody”. Uczniowie, którzy chcieli wykazać się wiedzą mogli brać udział w konkursach wiedzy ogólnej „Jeden z dziesięciu” lub w quizie edukacyjnym z nagrodami. Przez cały czas festynu odbywało się bezpłatne losowanie nagród dla uczniów. Atrakcją dodatkową były pokazy tańca uczniów naszej szkoły, zajęcia muzyczno- ruchowe „Zumba” i zajęcia taneczne „Slavica Dance”.

 
Program festynu został zrealizowany dzięki zaangażowaniu nauczycieli i rodziców szkoły oraz wsparciu finansowemu i rzeczowemu:
- Rady Rodziców szkoły,
- Urzędu Miasta Limanowa,
- Firmy Orange,
- Apteki Jakub Tokarz,
- Sadów Wincenta,
- Sklepu Sportowego Gol,
- Firmy Plastuś,
- Sklepu Tik-Tak,
- Firmy Koral,
- Drukarni Malinowa,
- Hurtowni Łożysk Mika,
- Grupie Trzask.pl.


Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

 

 

Tagi

GALERIA