Zmiany w cenniku na Pływalni Limanowskiej

Od 1 lipca br. zacznie obowiązywać nowy cennik wejść na Pływalnię Limanowską. Wprowadzony zostanie łączony bilet wstępu na halę basenową i sauny w cenie 10 zł za 1,5 godz. Osoby korzystające z basenów w weekendy i święta zapłacą za „bilety bez limitu”, czyli za czas pobytu o 1 złotówkę więcej, natomiast ceny biletów jednorazowych nie ulegną zmianie.

 

Zakup łączonego biletu wstępu na Pływalnię Limanowską w cenie 10 zł za 1,5 godz. będzie uprawniał do pobytu 1h w hali basenowej + 20 min w strefie saun + czas na przebranie. Bilet obowiązuje w godz. od 12.00 do 16.00. Przekroczenie czasu będzie skutkowało dopłatą za każdą rozpoczętą minutę 20 gr.


Zmiany w cenniku polegać będą także na ujednoliceniu opłaty za przekroczenie czasu pobytu na pływalni powyżej ustalonego limitu, dla wszystkich rodzajów biletów w kwocie 20 gr. za każdą przekroczoną minutę.

 

Wprowadzona zostanie także zmiana na cenie biletu „bez limitu na czas pobytu normalny” i biletu „bez limitu czasu pobytu ulgowy” w każdy weekend i święta. Bilet za 14 zł będzie teraz kosztował 15 zł i bilet za 12 zł wyniesie 13 zł.

 

 

Ujednolicona zostanie także cena za wynajęcia toru na kręgielni w okresie dni świątecznych, które wypadają w tygodniu. W te dni obowiązywały będą ceny, które są w cenniku weekendowym, tj. od 6:00 do 18:00 - 30 zł za godz. /1 tor i od 18:00 do 22:00 35zł za godz./1 tor.

 

- Wzrost cen za prąd, gaz a szczególnie za wodę oraz pozostałych usług związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obiektu, spowodował, że i my zostaliśmy zobowiązani do poszukiwania kolejnych rozwiązań w celu zminimalizowania kosztów utrzymania. Jedną z nich jest zmiana w cenniku naszych usług – mówi Dawid Jasica dyrektor pływalni. – Ceny biletów jednorazowych pozostają bez zmian, czyli za 1 godzinę pływania zapłacimy odpowiednio 6,5 zł i 8,5 zł. Zwiększyliśmy natomiast cenę „biletu bez ograniczeń czasu pobytu” w weekendy i święta. Dodaliśmy także kolejną pozycję w naszym cenniku - bilet za 10 zł, który uprawnia do korzystania z basenów i sauny. Bilet ten dotychczas był wprowadzany przy okazji każdej promocji i cieszył się dużym zainteresowaniem. Chciałbym dodać, że jeszcze w te wakacje, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, to na obiekcie pływalni pojawi się kolejna atrakcja jaką jest grota solna! Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa, zakupiony zostanie dodatkowy sprzęt ratowniczy i zmodernizowany zostanie system monitoringu niecek basenowych. Oczywiście nie może zabraknąć także WIBiT toru, który pojawi się na basenie w pierwszym tygodniu sierpnia. Dziękujemy za dotychczasowe korzystanie z naszych usług i zapraszamy do wypoczynku i korzystania z atrakcji Pływalni Limanowskiej.

 

 

Tagi