Wodny tor przeszkód WIBIT na Pływalni Limanowskiej

Okres wakacji to czas, kiedy szukamy atrakcji dla naszych pociech i nas samych. Dlatego też Pływalnia limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i zabaw w wodzie do wspólnego spędzania wolnego czasu.
- Szczególnie zapraszamy by odwiedzić Pływalnie do 6 sierpnia i skorzystać z zabawy na Wodnym Torze Przeszkód WIBIT, który zainstalowany został na niecce sportowej pływalni. W tym czasie wyłączone z użycia będą pozostałe trzy tory na basenie sportowym – informuje Dawid Jasica dyrektor pływalni. - Tor WIBIT dostępny jest dla każdego, kto przyjdzie na basen. Chciałbym dodać, że obowiązuje regulamin toru.

Pływalnia zaprasza także do korzystania z dodatkowych atrakcji znajdujących się na terenie obiektu. Osoby zainteresowane mogą korzystać m.in. z sauny fińskiej, łaźni parowej, kręgielni 2-torowej, sali squasha i bilarda. Na terenie budynku znajdują się również siłownia – centrum fitness, kawiarnia z przekąskami, sklep z akcesoriami pływackimi, a w najbliższym czasie zostanie otwarta również grota solna.

- Na pływalni każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy wiele alternatyw rodzinnego i aktywnego wypoczynku a zarazem różnych form rekreacji. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu - dodaje Dawid Jasica.

Zapraszamy wszystkich do zabawy na wodnym torze przeszkód WIBIT na Pływalni Limanowskiej.

 

Tagi