Fotoalbum oraz kalendarz do odbioru w bibliotece

Limanowska Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej informuje oraz zachęca wszystkich zainteresowanych do zwiedzania wystawy oraz odbioru fotoalbumu i kalendarza, które zostały wydane w ramach realizacji projektu „Skarby Pogranicza”.

Fotoalbum i kalendarz są pokłosiem polsko-słowackiego fotopleneru, jaki limanowska MBP zorganizowała na przełomie czerwca i lipca w ramach realizacji mikroprojektu „Skarby Pogranicza”. – W fotoplenerze uczestniczyli Polacy oraz Słowacy. Na zasadzie wymienności fotografowali oni polsko-słowackie pogranicze z uwzględnieniem miast Limanowa i Dolny Kubin oraz terenów okolicznych. Efekty ich pracy można aktualnie zwiedzać podczas prezentowanej u nas do 16 października fotowystawy oraz w poplenerowym fotoalbumie oraz kalendarzu. Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy oraz odbioru poplenerowych wydawnictw. – zachęcają organizatorzy.

Wystawa oraz poplenerowe wydawnictwa to elementy polsko - słowackiego projektu kulturalnego pn. „Skarby Pogranicza”. Jego realizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej a słowackim partnerem Biblioteka Orawska Antona Habovštiaka w Dolnym Kubinie.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.