Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ

Tegoroczna zima nie rozpieszcza miłośników sportów zimowych i tych, którzy lubią spacery w puszystym śniegu. Aura jednak pozwoliła na rozpoczęcie przez uczniów klas trzecich ZSP Nr 1 realizacji programu ,,JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”. Pierwsze zajęcia odbyły się 2 lutego 2018 r.
Wszyscy chętni uczniowie klas trzecich (pięć grup – 50 uczniów) mogą pod okiem instruktorów poznać arkana bezpiecznej jazdy na nartach, nauczyć się odpowiedzialności podczas pobytu na stoku narciarskim i przede wszystkim spędzić czas na świeżym powietrzu. Pogoda im dopisuje. Stok jest niezły. Instruktorzy są super, a opiekunowie z ramienia szkoły mgr (Sylwia Biedroń, mgr Marta Hebda, mgr Aneta Jedynak, mgr Anita Pilawska, mgr Magdalena Wójtowicz,) czujnym okiem spoglądają na uczniowskie postępy. Po każdych zajęciach wzrasta poziom narciarskich umiejętności uczniów, gdyż dzieci bardzo się starają, a instruktorzy profesjonalnie teoretycznie i praktycznie uczą, jak radzić sobie na stoku i wyciągu.

Warto przypomnieć, że Program jest sponsorowany przez Wojewodę Małopolskiego, Burmistrza Miasta Limanowa oraz Rodzica danego ucznia. Wszystkim uczestnikom zajęć życzymy udanego udziału w Programie i mamy nadzieję, że w przyszłości będą reprezentować Szkołę podczas różnorodnych zawodów narciarskich, gdyż po zakończeniu udziału w zajęciach będą doskonalić nabyte umiejętności indywidualnie.

/Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1

Tagi

GALERIA