Koncert z okazji Dnia Kobiet

W niedzielne popołudnie, 11 marca, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej odbył się wyjątkowy koncert dedykowany przez Burmistrza Miasta Limanowa kobietom z okazji ich święta.

Obchodzony od ponad wieku Międzynarodowy Dzień Kobiet na dobre zagościł w kalendarzu imprez kulturalnych Limanowej. Przybyłe na uroczystość Panie witał osobiście Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wręczając symboliczny prezent - różę, by poczuły się docenione za uśmiech, który wnoszą w codzienność.

W tym roku specjalnie dla Pań miało miejsce Wielkie Koncertowe Show ABBA, czyli POLSKA ABBA - półtoragodzinne widowisko, składające się z największych hitów legendy lat 70 i 80. Wciąż żywe przeboje w połączeniu z perfekcyjną choreografią i grą aktorską stworzyło wyjątkowe show na Dzień Kobiet.

Artystów przywitały wielkie brawa, które zresztą towarzyszyły piosenkarzom przez cały występ. Swoją pozytywną energią szybko zarazili licznie zgromadzoną publiczność, która już po kilku chwilach zaczęła kołysać się w rytm muzyki i spontanicznie wyklaskiwać rytm piosenek. Koncert pozostawił wiele wspaniałych wspomnień. Nie zabrakło wspólnego śpiewania, tanców oraz gromkich braw.