Mobilna Akademia Młodych Orłów w Limanowej

Nowy projekt PZPN - Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji. Mobilne AMO ma dotrzeć do wszystkich powiatów w Polsce, w Limanowej rozpocznie się 5 kwietnia 2018 r.

Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie przy akceptacji Polskiego Związku Piłki Nożnej na wniosek Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej podjął decyzję o powołaniu w Limanowej Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Inicjatywa powołania w Limanowej Mobilnej Akademii Młodych Orłów uzyskała również wsparcie organizacyjne i finansowe Burmistrza Miasta Limanowa.

Inauguracja zajęć w Mobilnej Akademii Młodych Orłów Limanowej nastąpi w dniu 5 kwietnia 2018 r.

Zajęcia poprowadzą trenerzy UEFA Pro Dariusz Marzec i Krystian Paś. Wykwalifikowany zespół trenerski będzie zarówno kształcił trenerów, a także identyfikował lokalne talenty.

Program:

15.00 - 16.00 Zajęcia teoretyczne pt. "Filary szkolenia dzieci i młodzieży w Polsce" - świetlica OSP Limanowa ul. Zygmunta Augusta 35

16.15  - 17.15 Trening pokazowy „Wybrane elementy szkolenia dzieci” - wyróżniający się  zawodnicy  w kategorii młodzików /rocznik 2005 i 2006/ - boisko Orlik przy  Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Zygmunta Augusta 8

17.15 - 18.30 Gra selekcyjna - Wyłowienie i monitoring talentów - wyróżniający się  zawodnicy w kategorii orlików /rocznik 2007 i 2008/ - boisko Orlik przy  Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Zygmunta Augusta 8.

Więcej: limppn.pl