Wizyta Biskupa w Dziennym Domu "Senior-WIGOR”

Wczoraj Dzienny Dom „Senior-WIGOR” w Limanowej odwiedził Ksiądz Biskup Tarnowski Andrzej Jeż. Biskupowi towarzyszył Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej Wiesław Piotrowski. W spotkaniu uczestniczył także Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Jolantą Juszkiewicz.

Seniorzy oraz pracownicy serdecznie powitali dostojnego gościa, a Pani Kierownik Wiktoria Zelek oprowadziła Biskupa po pomieszczeniach dziennego domu oraz przedstawiła zakres i profil działalności placówki, opowiedziała także o zajęciach towarzyszących pensjonariuszom w ciągu dnia.

Na zakończenie wizyty nie zabrakło wielu ciepłych i serdecznych słów skierowanych do seniorów. Ksiądz Biskup pobłogosławił wszystkich obecnych i obdarował każdego pamiątkowym obrazkiem.

Wizyta Księdza Biskupa w Dziennym Domu „Senior-WIGOR” w Limanowej była wielkim zaszczytem i wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci seniorów i pracowników Domu.