Wyniki tegorocznego rankingu „Oceny Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego za 2017 rok”

By móc utrwalić wyniki tegorocznego rankingu publikujemy link z dostępem do opracowania prezentującego szczegółowe podsumowanie gmin i ich samorządów.

Zachęcamy do lektury. Wystarczy kliknąć TUTAJ.
Publikacja jest owocem wytężonej pracy zespołu naukowców z Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Nowym Sączu.

Słowem przypomnienia, liderem zestawienia zostało Miasto Limanowa. Poza zaszczytnym miejscem zajętym w kategorii głównej, podsumowującym całokształt osiągnięć, Limanowa triumfowała także w innych kategoriach. Ocenie efektywności gospodarczej, inwestycyjnej i społecznej poddane zostało 39 gmin z powiatów: gorlickiego, limanowskiego i nowosądeckiego oraz miasto Nowy Sącz. Więcej informacji nt. uroczystej gali podsumowującej „Ocenę Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego za 2017 rok” w poniższym linku: