VI Edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Z obiektywem przez Powiat”

Limanowska Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza VI edycję powiatowego konkursu fotograficznego „Z obiektywem przez Powiat”. – Fotografie powinny się wpisywać w tematykę konkursu i przedstawiać osoby, miejsca, obiekty bądź zjawiska związane bezpośrednio z Powiatem Limanowskim.

Prace konkursowe będą oceniane tak jak w ubiegłym roku, w dwóch kategoriach: „Człowiek” i „Pejzaż”.– informują organizatorzy.

Patronem honorowym konkursu jest starosta limanowski Jan Puchała. Do konkursu można zgłosić od 1 do 7 fotografii oraz wymagane, regulaminowe załączniki. Należy je dostarczyć bądź przysłać do limanowskiej biblioteki do 1 października. Uczestnikiem może być każdy zainteresowany. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu 18 3372140 (wew. 109) lub pisząc na adres e-mail: biblioteka@mbp.limanowa.pl.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej