Peleton kolarzy przejechał przez Limanową

W dniu dzisiejszym przez centrum Limanowej przejechał peleton kolarzy na okoliczność 29 Wyścig Solidarności i Olimpijczyków.

Z Rynku trasa wyścigu wiodła ulicami Jana Pawła II – Piłsudskiego – Krakowska, a następnie przez miejscowości Zamieście – Tymbark, gdzie ponownie wyścig skręci w prawo w drogę powiatową. Następnie wyścig przejedzie przez centrum Tymbarku i miejscowości Podłopień – Zawadka – Wilkowisko, tam wyścig skręci w lewo w kierunku miejscowości Stróża, po czym przejedzie przez miejscowości Skrzydlna i Przenosza. W miejscowości Wierzbanowa wjedzie na drogę wojewódzką 964 opuszczając teren naszego powiatu.

Jest to 4. etap 29. edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.