iKOCHAM TO MIASTO- LIMANOWA W TVP3 RZESZÓW

„iKochamToMiasto” to nowy program TVP3 Rzeszów. W dziesięcioodcinkowym cyklu ekipy telewizyjne odwiedzają najpiękniejsze polskie miasta średniej wielkości, sprawdzając jak się rozwijają i jak żyje się ich mieszkańcom. Redaktorzy rozmawiają z mieszkańcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami świata nauki, sztuki o tym jak żyje się i prowadzi biznes w średnich miastach. Pytają o szanse jakie stwarzają między innymi unijne fundusze.

Na antenie TVP3 Rzeszów rozpoczęła się już emisja programu. Ekipy dotarły do Zamościa i Przemyśla, Stalowej Woli, Rudy Śląskiej i Nowego Sącza. Miło poinformować, iż w ostatnim piątym wyprodukowanym odcinku redaktorzy dotarli do Limanowej i Jasła. W programie przedstawiono Limanową – jako perłę Beskidu Wyspowego, słynącą z pięknych krajobrazów i produktów regionalnych. Nazwano miastem artystów i zakochanych. Stąd wizyta w artystycznej Rodzinie Kurków, w której talent dziedziczy się z pokolenia na pokolenie. W programie poruszono aspekt turystyki i ekologii w mieście oraz inwestycje, komfort życia i rozwój przedsiębiorczości. O tym, że w małym mieście można prowadzić duży biznes świadczy reklama firmy „Limatherm” S.A. , czy też prezentacja Agencji Interaktywnej „Intellect” s.c.  stawiającej na nowoczesne rozwiązania.
Materiał o naszym mieście został wyemitowany na antenie TVP3 Rzeszów, we wtorek 24 lipca br. o godz. 19.15. Dostępny jest też w internecie pod adresem: