2nd TuningFest Motoshow Limanowa 2018 x Wojna Północ-Południe

Zapraszamy wszystkich na drugą już edycję limanowskiego zlotu tuningowego! Po rocznej przerwie powracamy z jeszcze większą pompą i jeszcze bardziej zdeterminowani do działania! Tym razem łączymy siły i zorganizujemy jedną z rund cyklu WOJNA PÓŁNOC-POŁUDNIE! Szykujemy dla Was wiele atrakcji, o których będziemy informować na stronie wydarzenia!

Program: Wjazd do 11:30
12:00 Otwarcie imprezy przez Burmistrza Miasta Limanowa oraz Starostę Powiatu Limanowskiego

12:30 Konkursy:
1. Wojna Północ -Południe
2. Pomiar wydechu- zgłoszenia przyjmowane stoisko Fabryka Bassu
3. Pomiar Car-Audio- zgłoszenia przyjmowane stoisko Fabryka Bassu
4. Najładniejsze auto Starosty
5. Najładniejsze auto Burmistrza
6. Konkurencje siłowe-EnerGym Limanowa- zgłoszenia przyjmowane stoisko

Dla mężczyzn:

Wyciskanie sztangi (ilość powtórzeń) klasy wagowe
- 50kg
- 80kg
- 100kg

Dla kobiet
Przysiady z ketlem ( 13kg największa ilość powtórzeń)

Atrakcje i nauka od najlepszych

Karolina Wójcik z siłowni EnerGym w Limanowej przedstawi swoje osiągnięcia oraz możliwości jak do tego dojść- treningi, odżywianie, dieta. Będzie można się dowiedzieć bardzo dużo na temat aktywnego trybu życia.

Centrum Szkoleń Ratowniczych Piotr Wyrwa- to oni pokażą jak walczyć o ludzkie życie w nagłych wypadkach. Upały i inne anomalia w tych czasach wpływają bardzo różnie na ludzi a nie każdy wie jak się w takich przypadkach zachować. Ratownicy będą do dyspozycji i pokażą co jest najważniejsze w pierwszym etapie ratowania życia.

Pokaz tańca Breakdance w wykonaniu grupy Butterfly Crew z Krynicy.

Myjnia samochodowa (show)

Na stoisku Arena-X będzie można zapoznać się ze sprzętem do rozgrywek LaserTag, ofertą organizacji strzelanek, oraz zorganizowanych imprez na obiekcie. Dla wszystkich chętnych podczas trwania zlotu będą organizowane bezpłatne rozgrywki na wyznaczonym do tego terenie.

Ciężarówki Firmy transportowej Matras z Laskowej

Samochody super-car Positive Ways

Pierwsza pomoc- organizowane przez Centrum Szkoleń
Ratowniczych- Piotr Wyrwa