IV Sesja Rady Miasta Limanowa

2101 IV Sesja Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na IV Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 25 stycznia 2019 r. o godzinie 10.00.

III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

1801 III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Uczniowie! Zapraszamy do konkursu o prawie wyborczym! Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizują już III Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

DISCO LODOWISKO - zabawa na lodzie!

1801 DISCO LODOWISKO - zabawa na lodzie!

Już w najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie na lodzie. Od 16 do 21 będziecie mogli bawić się w rytm muzyki serwowanej przez DJ-a, uderzyć w piniatę pełną smakołyków czy wziąć udział w najróżniejszych konkursach i zabawach.

Chór z katedry z Francji wystąpi w Limanowej!

1801 Chór z katedry z Francji wystąpi w Limanowej!

Zapraszamy na koncert Chóru Maitrise Saint Evode z Katedry w Rouen we Francji, który odbędzie się 24 stycznia br. o godz. 18.45 w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 18.01.2019 r.

1801 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 18.01.2019 r.

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej działki 356/10 obr 4 m. Limanowa zakończył się wynikiem negatywnym.

XIV SLALOM GIGANT 2019

1601 XIV SLALOM GIGANT 2019

Gorąco zapraszamy miłośników białego szaleństwa do zapisów na amatorskie zawody narciarskie XIV Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się w piątek - 25 stycznia 2019 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Limanowej

1601 Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Limanowej

Będzie LODOWISKO!

1001 Będzie LODOWISKO!

Dobra wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach. W najbliższą niedzielę zostanie uruchomione lodowisko na limanowskim rynku. Ze względu na prowadzone inwestycje na terenie miasta, niemożliwe było uruchomienie miejskiego lodowiska. Jednakże samorząd poczynił starania, aby lodowisko jednak było. Jego uruchomienie powierzono firmie zewnętrznej. Otwarcie lodowiska w niedzielę o godz. 15.00.