Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 18.10.2018

1910 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 18.10.2018

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Dotyczy nieruchomości zabudowanej budynkiem ul. M. B. Bolesnej 13 w Limanowej, działki 463/1 obr 5 m. Limanowa.

Transmisja Sesji Rady Miasta Limanowa

1910 Transmisja Sesji Rady Miasta Limanowa

Zapraszamy na relację online LXXVII Sesji Rady Miasta Limanowa, która odbędzie się w dniu dzisiejszym 19 października 2018 r. o godz. 10.00 w sali narad Urzędu Miasta Limanowa ul. Jana Pawła II 9.

Zaproszenie na Sesję Rady Miasta Limanowa

1810 Zaproszenie na Sesję Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na LXXVII Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 19 października 2018 r. o godzinie 10.00.

Pierwsza w Limanowej Stacja Ładowania samochodów elektrycznych EVA

1810 Pierwsza w Limanowej Stacja Ładowania samochodów elektrycznych EVA

Firma DEJW udostępniła pierwszą w Limanowej ogólnodostępną stację ładowania samochodów elektrycznych EVA /Electric Vehicle Available/ własnej produkcji.

Już za 11 dni odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego

1810 Już za 11 dni odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego

Już za 11 dni odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego. Patronat Narodowy nad uroczystością objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda w stulecie odzyskania niepodległości.

10 października 2018r przedszkolaki z MP nr 4 w dniu

1810 10 października 2018r przedszkolaki z MP nr 4 w dniu "Święta Drzewa"

Każdy przedszkolak dobrze wie, że drzewa należy chronić i kochać je. My przedszkolaki drzewa kochamy i zginąć im nie damy!!!

Premiera Teatru „Co się stało?!” - „Wariaci” 27 października na scenie LDK

1810 Premiera Teatru „Co się stało?!” - „Wariaci” 27 października na scenie LDK

Limanowski Dom Kultury zaprasza na najnowszą premierę Teatru „Co się stało?!”, od 2009 roku działającego przy LDK. 27 października o godz. 18:00, w sali kinowej w budynku przy ul. Łososińskiej 23, widzowie zobaczą sztukę „Wariaci” do scenariusza Grzegorza Śmiałka. Będzie to już dziewiąta premiera Teatru „Co się stało?!”, trzecia w reżyserii Marcina Króla.

1710 Konsultacje Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi na 2019 rok

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2019 rok.

Święto pieczonego ziemniaka w MP nr 2 w Limanowej

1710 Święto pieczonego ziemniaka w MP nr 2 w Limanowej

W dniu 16.10 w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej odbyła się uroczystość z okazji Święta Drzewa i Pieczonego Ziemniaka. Od samego rana przedszkolaki brały udział w różnych konkurencjach w których w roli głównej był nasz "solenizant" - ZIEMNIAK.