Sieć wodno-kanalizacyjna rozszerzyła się o kolejne ulice

2311 Sieć wodno-kanalizacyjna rozszerzyła się o kolejne ulice

17 listopada 2017 r. odbyła się Rada Budowy w związku realizacją Projektu pt. „Rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej w ramach aglomeracji Miasta Limanowa z wykorzystaniem energii odnawialnej dla oczyszczalni ścieków” z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności.

Szukamy właściciela lub opiekuna dla psa

2211 Szukamy właściciela lub opiekuna dla psa

Urząd Miasta Limanowa informuje, że w dniu 21 listopada został znaleziony w okolicy ulicy Matki Boskiej Bolesnej szczeniak.

XVI Konkurs Poezji Patriotycznej

2111 XVI Konkurs Poezji Patriotycznej

17 listopada 2017 roku w auli budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 1 przy ul. M. Konopnickiej 4 w Limanowej odbył się XVI Konkurs Poezji Patriotycznej. Jego celem jest uczenie dzieci i młodzieży miłości do Ojczyzny oraz kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku dla spuścizny narodowej.

#mamczasrozmawiac

2111 #mamczasrozmawiac

W piątek 17 listopada, ruszyła kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV.

Piknik TAURONA w Limanowej

2011 Piknik TAURONA w Limanowej

W sobotę, 18 listopada br. na limanowskim rynku odbył się piknik TAURONA. Imprezę zorganizowano z okazji otwarcia punktu obsługi klienta. Motywem przewodnim imprezy był wciąż gorący temat - ekologiczne sposoby ogrzewania domów i mieszkań. Ogrzewania, które będzie dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych.

Niepodległościowe strzelanie

2011 Niepodległościowe strzelanie

We wtorek 7 listopada 2017 r. na strzelnicy sportowej pneumatycznej Ligi Obrony Kraju odbyły się kolejne Otwarte Drużynowe i Indywidualne Zawody w Strzelectwie Sportowym z okazji Narodowego Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa. Celem tych zawodów było uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.

Profesor Nęcki o konflikcie

2011 Profesor Nęcki o konflikcie

„Próbuję zrozumieć to, co ludzie między sobą i nawzajem robią” – tak w największym skrócie o swojej pracy mówił prof. Zbigniew Nęcki, jeden z najbardziej znanych i cenionych współczesnych psychologów społecznych. Gościł u nas 14 listopada.

Napisali…

2011 Napisali…

… i teraz czekają na wyniki. Śmiałkowie i amatorzy ortograficznych wrażeń 15 listopada przystąpili do tegorocznej edycji Limanowskiego Dyktanda, już trzeciej. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 29 listopada o godzinie 11:30 w limanowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej.

LX Sesja Rady Miasta Limanowa

1711 LX Sesja Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na LX Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 24 listopada 2017 r. o godzinie 10.00.

Przetarg na remont Limanowskiego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki

1711 Przetarg na remont Limanowskiego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki

Ogłoszony został przetarg na przebudowę i rozbudowę budynku przy ul. Czecha w Limanowej dla potrzeb Limanowskiego Domu Kultury oraz Miejskiej Biblioteki. Na składanie ofert zainteresowani mają czas do 22 listopada 2017 r.