OTWARCIE KRYTEJ PŁYWALNI
W LIMANOWEJ

10 lutego 2001 r. zostanie oddana do użytku kryta pływalnia w Limanowej. Budowa basenu w Limanowej to temat, który od kilkunastu lat pojawiał się w planach na rozwój Miasta Limanowa. Zawsze przeszkodą były jednak koszty inwestycji. Dopiero dzięki staraniom i współpracy władz miasta i powiatu oraz współfinansowaniu inwestycji przez oba samorządy udało się to marzenie urzeczywistnić!

OPEN DAY NA BASENIE!!!

W dniach 10 i 11 lutego br. uczniowie szkół za okazaniem legitymacji szkolnej oraz dzieci w wieku do 7 lat wraz z opiekunem będą mogli bezpłatnie korzystać z pływalni. Natomiast w sobotę 12 lutego br. basen będzie bezpłatny dla wszystkich chętnych.

Jednocześnie na basenie będzie mogło przebywać nie więcej niż 100 osób. W przypadku dużego zainteresowania przewidziane są ograniczenia czasowe (wstępnie planuje się ograniczenie czasu przebywania na basenie do godziny) dla poszczególnych grup tak aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z oferty pływalni. Oczywiście chętni będą mogli kilkukrotnie w ciągu dnia wrócić na basen. Mamy nadzieję, iż basen będzie dobrze służył wszystkim tym, którzy zechcą z niego skorzystać.

Mamy nadzieję, iż basen, wraz z inwestycjami towarzyszącymi, które są w dalszym ciągu realizowane, stanie się lokalnym centrum rekreacji i promocji zdrowego trybu życia dla ludzi w każdym wieku – od przedszkolaków i uczniów szkół począwszy a na emerytach skończywszy. Basen winien stać się także impulsem dla dalszych działań zmierzających do rozwoju Limanowej jako miasta – tak by zlikwidować wieloletnie zapóźnienia, które widoczne są w różnych aspektach jego funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcji oferowanych przez krytą pływalnię w Limanowej!

A zatem do zobaczenia 10 lutego 2011 na LIMANOWSKIM BASENIE !!!

Prezentacja kotłów z certyfikatem EKODESIGN - sobota, 18 lutego 2017r., limanowski rynek- ZAPRASZAMY!