Strona główna» LIMANOWSKIE FIRMY

LIMANOWSKIE FIRMY

 

W Limanowej ma siedzibę wiele firm, kótrych nazwy znane są w całej Polsce. Przykładem może być: "Goldrop" (chemia gospodarcza), "Koral" (lody), "Wolimex" (budownictwo), "Emiter" (osprzęt elektryczny), "Lima-Therm" (aparatura pomiarowa) czy "Impuls" (materiały budowalne).

 

GOLD DROP Sp. z o.o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy środków czystości.
Budowanie dobrej opinii marki opiera się na filozofii etycznego i odpowiedzialnego biznesu, tj. oferowaniu klientom produktu najwyższej jakości, partnerskich relacjach z kontrahentami, współpracy ze społecznościami lokalnymi oraz szczególnej dbałości o bezpieczeństwo użytkownika i środowiska naturalnego.
Dzięki eksportowi, produkty "Złotej Kropli" można nabyć na Ukrainie, Łotwie, Litwie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Estonii, Mołdawii, Bułgarii, Czechach, Rosji, Rumunii, Szwecji, Islandii, Francji, Armenii, Azerbejdżanie, Finlandii, Cyprze, Anglii.
Zamierzeniem firmy Gold Drop jest dalszy zrównoważony rozwój firmy i jej produktów, zdobywanie nowych rynków sprzedaży, dostosowanie oferty do wymagań klientów przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Ważne miejsce zajmuje inwestycja w zasoby ludzkie, jak również dzielnie się sukcesem ze społecznościami lokalnymi.


KONTAKT

GOLD drop Sp. z o.o.
34-600 Limanowa, ul. Rzeczna 11d
tel.: +48 18 337 61 37
tel.: +48 18 330 16 10
fax: +48 18 337 61 17
fax: +48 18 330 16 11

e-mail: biuro@golddrop.com
Więcej: http://www.golddrop.com.pl/

 


  

P.P.U.H. „Wolimex”  działa od 26 lat. Przez te ćwierć wieku aktywnej pracy firma zyskała prestiż i zaufanie Klientów. Uznanie to poparte jest certyfikatami oraz licznymi wyróżnieniami i nagrodami. Firma ceniona jest przede wszystkim jako rzetelny i solidny partner w sektorze robót budowlanych – zwłaszcza sieci wodno – kanalizacyjnych, robót hydrotechnicznych związanych z regulacją rzek i potoków oraz budową oczyszczalni ścieków.
Podstawowym warunkiem pomyślnego funkcjonowania firmy WOLIMEX na rynku jest wysoka jakość wszystkich wyrobów i świadczonych usług, w pełni zaspokajająca potrzeby i oczekiwania Klientów. Firma WOLlMEX współpracuje z kwalifikowanymi poddostawcami gwarantującymi dostawę  wyrobów o najwyższej jakości. W celu utrzymania wysokiego poziomu usług i wyrobów,  Wolimex  prowadzi badania marketingowe. Podnoszenie kwalifikacji w zakresie zarządzania personelem oraz zarządzania strategicznego ma bezpośredni wpływ na jakość. Wysoki stopień elastyczności Firmy pozwala na wkraczanie w nowe segmenty rynku oraz szybkie zdobywanie w nich stabilnej pozycji.

  

KONTAKT
PPUH „WOLIMEX”
34-600 Limanowa, ul. Tarnowska 33
tel:  +48 18 337 61 00
fax: +48 18 337 61 59
e-mail: biuro@wolimex.com.pl, marketing@wolimex.com.pl
Więcej: http://www.wolimex.com.pl/

 


 

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL z siedzibą w Nowym Sączu będące własnością braci Józefa i Mariana Koral rozpoczęło swoją działalność w 1979 roku. Z małego zakładu rzemieślniczego produkującego lody cukiernicze na przestrzeni wielu lat firma przekształciła się w największego w Polsce producenta lodów. P.P.L.  KORAL posiada zakłady w Nowym Sączu, Limanowej i Rzeszowie. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju poprzez własną sieć dystrybucji oraz poprzez sieć hurtowni. Obecnie produkowanych jest ponad 50 asortymentów lodów, każdy w kilku smakach.
W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz z możliwością sprzedaży wyrobów na rynkach Unii Europejskiej firma proponuje  szeroką współpracę w zakresie dystrybucji hurtowej, jak i sprzedaży detalicznej lodów Koral.

KONTAKT
Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów "Koral" Józef Koral sp.j.
34-600 Limanowa, ul. Fabryczna 5
tel. +48 18 33 73 517
fax +48 18 33 71 725
e-mail: koral@koral.com.pl
Więcej: http://www.firma.koral.com.pl/

 


 

Firma UCHACZ BUDOWNICTWO - w sierpniu 2009 roku firma Uchacz Budownictwo rozpoczęła budowę czterech budynków wielorodzinnych przy ulicy Spacerowej 7 w Limanowej. Realizowana przez firmę inwestycja pod nazwą Osiedle „Nad Parkiem” to nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych, obejmujący łącznie 80 mieszkań jedno-, dwu- oraz trzypokojowych w kilku wariantach układu. Każde mieszkanie zaprojektowane zostało tak, by zapewnić jego właścicielowi nie tylko wygodę użytkowania ale przede wszystkim możliwość dowolnej aranżacji wnętrza zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Budynki Osiedla „Nad Parkiem” wyposażone zostały w podjazdy i windy. Celem zapewnienia mieszkańcom osiedla bezpieczeństwa i komfortu w podziemiach budynków przygotowanych zostało również 75 miejsc parkingowych. Niewątpliwą zaletą kompleksu Osiedla „Nad Parkiem” jest jego lokalizacja. Inwestycja - realizowana w samym sercu Limanowej, w bezpośrednim sąsiedztwie parku, najważniejszych urzędów i placówek handlowo-usługowych oraz obiektów rekreacyjnych - ma ułatwić jej przyszłym mieszkańcom zarówno realizację codziennych obowiązków jak również odpoczynek i rekreację.


KONTAKT:
Biuro Sprzedaży Mieszkań
34-600 Limanowa, ul. Tarnowska 9b
tel. + 48 18 337 60 09
kom. + 48  664 99 88 77
email: sprzedaz@mieszkanialimanowa.pl
Więcej:
http://www.mieszkanialimanowa.pl/

 

 


Firma „Partner” jest doświadczonym producentem okien i drzwi z PCV i aluminium, początki działalności to rok 1997. Główna siedziba firmy wraz z halą produkcyjną zlokalizowana jest w Limanowej przy ul. Ceglarskiej. Wiodącą działalnością firmy "Partner " jest produkcja, sprzedaż oraz montaż okien i drzwi pcv i aluminiowych, ale wykonywane są również konstrukcje aluminiowe w tym drzwi przeciwpożarowe, rolety zewnętrzne, bramy garażowe oraz moskitiery. W ofercie znajduje się również szeroka gama parapetów i wiele akcesoriów okiennych.
Dewizą działalności firmy od początku jej istnienia, było osiągnięcie najwyższych parametrów jakościowych swoich wyrobów. Firma „Partner” współpracuje  z najbardziej  cenionymi dostawcami, takimi jak Aluplast, Aluprof, Roto czy Glaspol. Szeroka oferta produktowa wciąż idzie w parze z indywidualnym podejściem do Klienta. Partner jest firmą, którą docenia nie tylko rynek, ale też branża. Wyrazem uznania są liczne wyróżnienia i nagrody.  Przedsiębiorstwo cały czas dynamicznie się rozwija. Rok 2010 to początek prac nad nowym wizerunkiem firmy. 
Obsługa klienta odbywa się w dwóch salonach firmowych w Limanowej na ul. Ceglarskiej i ul. Jana Pawła, jak również poprzesz sieć kilkunastu biur handlowych zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. Jednak realizacje firmy znacznie wykraczają poza ten teren – jest to wynik współpracy z firmami budowlanymi a także udział w licznych przetargach. Od 2005 roku produkty firmy znajdują odbiorców w  Austrii, Słowacji, Szwecji, Niemczech oraz we Francji i Belgii.

KIONTAKT:
PARTNER-ALMA Stach, Król Sp. j.
34-600 Limanowa, ul. Ceglarska 4
tel: 18 337 68 30
fax: 18 337 13 00
e-mail: biuro@okna-partner.pl
Więcej: www.okna-partner.pl/

  

Zakład Usługowo – Produkcyjny „EMITER” Sp.j.  to dynamicznie rozwijająca się firma założona w 1992 roku ze 100 procentowym udziałem kapitału polskiego. Firma EMITER należy do liderów w produkcji i sprzedaży złącz i rozdzielnic elektrycznych w obudowach z materiału termoutwardzalnego. EMITER dostarcza kompletne rozwiązania dla klientów we wszystkich segmentach: projektantom, instalatorom, oraz przedsiębiorstwom i zakładom energetycznym.
Założycielami firmy są Stanisław Bieda i Piotr Lis. Do 2008 roku siedziba firmy znajdowała się w Łososinie Górnej. W styczniu 2008 roku została przeniesiona do Limanowej, do nowoczesnego kompleksu w skład którego wchodzą budynek administracji, hale montażowo - produkcyjne oraz magazyn wyrobów gotowych. Powierzchnia obiektu to ponad 4500 m2. Firma posiada również zakład produkcyjny i magazyny w Pisarzowej oraz hale magazynowo - produkcyjne w Łososinie Górnej.
Od roku 1999 firma EMITER eksportuje swoje obudowy do krajów europejskich tj.: Słowacji, Czech, Rumunii, Chorwacji, Słowenii, Bułgarii, Węgier, Norwegii, Niemiec, Belgii, Hiszpanii, Austrii, Ukrainy, Francji, Estonii, Rosji, Litwy, Holandi, Serbii, Czarnogóry. W 2006 roku powstaje w Niemczech firma EMITER GmbH. Dzięki temu otwiera się również dla nas rynek niemiecki. Od samego początku firma zajmuje się projektowaniem i produkcją obudów i rozdzielnic elektrycznych.

KONTAKT:
ZUP „EMITER” Sp.j.
34-600 Limanowa, ul. Skrudlak 3
Tel. + 48 18 337 00 90
Fax: + 48 18 337 00 91
e-mail: sprzedaz@emiter.com
Więcej: http://www.emiter.com/pl/

 

 


Firma  Budowlana  ,,GURGUL"  powstała  14  marca  1988 r. Założycielem i właścicielem firmy po dzień dzisiejszy jest Piotr GURGUL.
W początkowym okresie działalności głównym zakresem prac były roboty remontowe. Zdobyte w tym czasie doświadczenia oraz skrystalizowana kadra pracowników stanowiąca trzon firmy, procentuje do dnia dzisiejszego. Misją firmy zdefiniowaną, przez właściciela jest postawienie na jakość, trwałość i terminowe wykonanie usług budowlanych w sposób przyjazny dla środowiska i spełniający wymagania i oczekiwania klientów.
Obecnie firma rozwinęła się w przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 50 pracowników,  posiada  nowoczesny  sprzęt  budowlany.  Ogromny wpływ na dynamiczny  rozwój  firmy  oraz  wysoką  jakość  świadczonych usług  ma zatrudnienie stałego zespołu wysoko wykwalifikowanych fachowców z długoletnim stażem w firmie.
Kadra   pracownicza   z   doświadczeniem   zawodowym   i niezbędnymi uprawnieniami,   wdrażanie   nowoczesnych  technologii   i materiałów, mechanizacja robót budowlanych oraz dbałość o warunki pracy załogi stanowią o sile i konkurencyjności firmy. Firma zapewnia terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo. Jest gotowa do profesjonalnego zrealizowania każdego zadania w zakresie budownictwa ogólnego z gwarancją jakości.

KONTAKT:
Firma Budowlana „GURGUL” Piotr Gurgul
34-600 Limanowa, ul. Boczna 11
tel.+48 18 337 23 61
fax. +48 18 337 50 29
e-mail: gurgul@gurgul.limanowa.pl
Więcej: http://www.gurgul.limanowa.pl/
 

 


Przedsiębiorstwo WOD-KAN-MEL istnieje na rynku od 1989 roku. Założycielem firmy oraz jej dyrektorem jest jeden ze wspólników spółki - Roman Sułkowski.
Działalność firmy ukierunkowana jest na regulację rzeki i potoków, budownictwo wodne i hydrotechniczne stabilizacje osuwisk, rozszerzeniem działalności jest budownictwo drogowo-mostowe oraz usługi sprzętem budowlanym. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji kadry kierowniczej oraz pracowniczej, Przedsiębiorstwo nasz stale rozszerza zakres wykonywanych robót. Wszystkie prace wykonywane są z materiałów o wysokiej jakości oraz nowymi technologiami robót.

 

KONTAKT:
Przedsiębiorstwo WOD-KAN-MEL Sp. J.
Roman Sułkowski i Wspólnicy
34-601 Limanowa, ul. Sowliny 56
tel. 018 33-73-375
fax. 018 33-73-375
e-mail. biuro@wodkanmel.pl
Więcej: http://www.wodkanmel.vel.pl/

 


 


Firma "INSTAL-MET" S.C. powstała w 2006 roku. Świadczy usługi w zakresie handlu instalacjami wod-kan. c.o. i gaz, wyposażeniem łazienek, materiałami budowlanymi. Poprzez mozolną i ciężka pracę, a przede wszystkim uczciwość i wysoki standard wykonywanych usług, firma stała się jedną z najbardziej szanowanych w regionie. Firma posiada wysoko wykwalifikowany personel handlowy, bazę profesjonalnych maszyn montażowych, dział projektowy, a także hurtownię materiałów instalacyjnych wraz z wieloma przedstawicielstwami markowych firm produkcyjnych, systemów grzewczych i sanitarnych o najwyższej jakości. Poprzez szeroki zakres świadczonych usług, atrakcyjność cenową i wysoki profesjonalizm zyskała wysokie uznanie wśród odbiorców, nie tylko w zakresie oferowanych usług, ale również bogatej oferty handlowej!

KONTAKT:
Instal-Met s.c
Stanisław Matlag, Grzegorz Ryś
34-600 Limanowa, ul.Tarnowska 30
tel/fax 18 3376 136
e-mail: instalmet.limanowa@interia.pl
Więcej:
www.instalmet.limanowa.pl

 


 

KROCZEK PODRÓŻE I SZKOLENIA  Firma zajmująca się profesjonalną organizacją czasu dla najmłodszych i tych nieco starszych. W  ofercie znajdziecie państwo  zarówno wycieczki szkolne, obozy, kolonie, półkolonie, jak i wyjazdy szkoleniowe z narciarstwa i snowboardu oraz wiele innych.

 

KONTAKT:
Adam Kroczek
Joanna Kowalik
34-600 Limanowa, ul. Partyzantów 11a
tel/fax:       +48 507 395 146 - Adam Kroczek
                 +48 606 301 277 - Joanna Kowalik
e-mail:  biuro@kroczek.org
Więcej :
www.kroczek.org


 


 

Biuro Turystyczne "LimaTur" zarejestrowane zostało 12 grudnia 1991 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Limanowej, nr 1326/91.
Biuro od 1993 roku jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz członkiem Małopolskiej Izby Turystyki. Biuro prowadzi działalność w zakresie turystyki krajowej i zagranicznej, wczasów krajowych i zagranicznych, obozów, kolonii i zielonych szkół.
BT "LimaTur" prowadzi sprzedaż biletów autokarowych, lotniczych i promowych. Biuro jest organizatorem i pośrednikiem imprez turystycznych, posiada zezwolenie nr 30 wydane przez Wojewodę Małopolskiego.
Zgodnie z wymogami "Ustawy o Usługach Turystycznych" BT "LimaTur" posiada "Certyfikat Gwarancyjny" firmy AXA o nr 01.078.883

KONTAKT:
Biuro Turystyczne LimaTur
ul. Mordarskiego 6, 34-600 Limanowa
telefon: 18 33-73-999, fax: 18 33-74-999
e-mail: biuro@limatur.pl
Więcej: http://www.limatur.wk.pl/

 

 

 

 

 

 

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

  Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

  Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

  Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!

   Wygraj dla Limanowej plac zabaw NIVEA! Trwa głosowanie!