Wszystkie

Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 2

1001 Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 2

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej.

Wigilia w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

2212 Wigilia w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej przeżywa się go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 21.12.2018 r., w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera, słychać było śpiew koięd i światełka wesoło migotały na choinkach.

Spotkanie opłatkowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

2012 Spotkanie opłatkowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

20 grudnia (czwartek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej miało miejsce spotkanie opłatkowe, na które zaproszenie przyjął Burmistrz Limanowej pan Władysław Bieda oraz proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych ks. dr Kazimierz Fąfara.

Sukces dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4

1912 Sukces dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4

18 grudnia przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej wzięły udział w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pod hasłem „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ", organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka”.

Gratulacje dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej

1812 Gratulacje dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej

Sukces Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w konkursie „Odblaskowa Szkoła” został doceniony przez władze powiatu limanowskiego.

Świąteczne pieczenie pierniczków w Miejskim Przedszkolu Nr 2

1812 Świąteczne pieczenie pierniczków w Miejskim Przedszkolu Nr 2

W zeszłym tygodniu dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły pyszne świąteczne pierniczki. Z pomocą pań praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i wesoło.

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka w Szkole Podstawowej Nr 3

1212 Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka w Szkole Podstawowej Nr 3

Dnia 20 listopada przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu traktującego o prawach najmłodszych - Konwencja o prawach dziecka, 10 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej ochoczo i z radością włączyli się w obchody tych wydarzeń.

Wielka Gala IX edycji Małopolskiego Konkursu Odblaskowa Szkoła

1112 Wielka Gala IX edycji Małopolskiego Konkursu Odblaskowa Szkoła

Delegacja naszej szkoły w osobach pana dyrektora Alberta Golonki, pani Zofii Pachut oraz uczniów Natalii Gizy, Izabeli Pachut, Filipa Golonki, Kacpra Ludwiczka i Karola Gołuszki udała się dzisiaj do Krakowa, do Centrum Kongresowego ICE na uroczystą galę podsumowującą IX edycję konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Na galę zaproszone zostały szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki. Nasza placówka może poszczycić się zajęciem 10 miejsca w całym województwie małopolskim (zdystansowaliśmy 330 szkół) i 2 miejsca w powiecie, zaraz po Szkole Podstawowej w Mordarce.

Festyn Mikołajkowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4

0512 Festyn Mikołajkowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4

Tak jak w poprzednich latach pan dyrektor Albert Golonka wraz z Radą Rodziców ZSP Nr 4 zorganizowali Festyn Mikołajkowy. Dzieci mogły spotkać się ze świętym Mikołajem oraz poszaleć na sali gimnastycznej. Głównymi atrakcjami zabawy było dmuchane miasteczko, kostiumy świąteczne oraz słodycze.

Przegląd Artystyczny dla dzieci i młodzieży

0512 Przegląd Artystyczny dla dzieci i młodzieży

W związku z realizacją projektu pn. ,,ŁowiMY lokalne talenty” Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” organizuje Przegląd Artystyczny skierowany do dzieci i młodzieży. Przegląd Artystyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży zamieszkujących obszar działania Stowarzyszenia LGD ,,Przyjazna Ziemia Limanowska”.

archiwum wiadomości