Aktualności

Kalendarz promocyjny Miasta Limanowa

0901 Kalendarz promocyjny Miasta Limanowa

Miasto wydało ścienny kalendarz promocyjny prezentujący najpiękniejsze ujęcia Limanowej w czterech porach roku.

KONCERT NOWOROCZNY PRZY PEŁNEJ SALI!

0801 KONCERT NOWOROCZNY PRZY PEŁNEJ SALI!

4 stycznia br. w Limanowej odbyła się Noworoczna Gala Koncertowa, dedykowana przez Burmistrza - mieszkańcom miasta. Miejscem spotkania oraz wystawienia sztuki operowej była Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 3 przy ulicy Jordana 3 w Limanowej, która nie ustępowała scenerii koncertowych sal widowiskowych.

VI ORSZAK TRZECH KRÓLI

0701 VI ORSZAK TRZECH KRÓLI

Tradycyjnie, jak co roku, Trzej Królowie przybyli do Limanowej, aby poprowadzić orszak ulicami miasta. Za mędrcami ze Wschodu, od ulicy Matki Boskiej Bolesnej do rynku podążali licznie zgromadzeni mieszkańcy Limanowej.

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIASTA LIMANOWA

0201 ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIASTA LIMANOWA

Na podstawie art. 20, ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506 ze zm.) oraz § 21 ust. 5, § 23 ust. 1 i 3 Statutu Miasta Limanowa, w związku z wnioskiem Burmistrza Miasta Limanowa, zwołuję XXI Sesję Rady Miasta Limanowa w dniu 2 stycznia 2020 r. o godzinie 16.00 Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa.

STATYSTYCZNE PODSUMOWANIE ROKU 2019

0201 STATYSTYCZNE PODSUMOWANIE ROKU 2019

Ilu mieszkańców nam przybyło? Ilu mężczyzn zamieszkuje Limanową, a ile kobiet? Ilu ślubów udzielono? Jakie imiona najczęściej nadawano noworodkom?

TERMINY WYWOZU ODPADÓW W 2020 ROKU

3012 TERMINY WYWOZU ODPADÓW W 2020 ROKU

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z terminami wywozu odpadów komunalnych w 2020 roku:

POWITANIE NOWEGO ROKU 2020 W ŚWIETLE SZTUCZNYCH OGNI

3012 POWITANIE NOWEGO ROKU 2020 W ŚWIETLE SZTUCZNYCH OGNI

Wszystkich mieszkańców Limanowej i ich gości, którzy spędzają ostatni dzień 2019 roku w Limanowej, zachęcamy do obejrzenia widowiskowego pokazu sztucznych ogni nad Miejską Górą, który odbędzie się w sylwestrową noc, punktualnie o godzinie 24:00.

PODSUMOWANIE KONKURSU SZOPEK I GRUP KOLĘDNICZYCH 2019

2312 PODSUMOWANIE KONKURSU SZOPEK I GRUP KOLĘDNICZYCH 2019

Ponad 400 uczestników zgromadził tegoroczny Konkurs Szopek i Grup Kolędniczych w Limanowej. Konkurs Szopek i Grup Kolędniczych w Limanowej, cieszy się coraz większą popularnością. Rośnie nie tylko liczba uczestników, którzy co roku zaskakują pomysłowością, lecz przede wszystkim wzrasta poziom zgłaszanych prac i prezentacji kolędniczych.

ZAPROSZENIE NA SESJĘ RADY MIASTA LIMANOWA

2012 ZAPROSZENIE NA SESJĘ RADY MIASTA LIMANOWA

Zapraszam na XX Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 27 grudnia 2019 r. o godzinie 11.00.

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU SZOPEK I GRUP KOLĘDNICZYCH!

2012 LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU SZOPEK I GRUP KOLĘDNICZYCH!

Już w najbliższą niedzielę, 22 grudnia br. w Domu Pielgrzyma przy limanowskiej Bazylice odbędzie się Konkurs Szopek i Grup Kolędniczych. Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowej - podkreślenie i propagowanie pięknej tradycji szopki polskiej oraz kolędowania z uwzględnieniem akcentów regionalnych. Organizatorami konkursu są parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej oraz Urząd Miasta Limanowa.

archiwum wiadomości