Aktualności

UROCZYSTA SESJA RADY MIASTA Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

1311 UROCZYSTA SESJA RADY MIASTA Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

Limanowskie obchody Narodowego Święta Niepodległości zainaugurowane zostały 8 listopada br. w Łososinie Górnej. W kościele parafialnym pw. Wszystkich Świętych odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Zaraz po niej uczestnicy obchodów przemaszerowali pod Pomnik Legionistów w Łosiosinie Górnej, gdzie miał miejsce Apel Poległych oraz składanie wiązanek kwiatów przez delegacje władz państwowych, samorządowych, instytucji i szkół.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

1311 NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

Limanowianie, jak co roku, bardzo uroczyście świętowali rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Data 11 listopada skłania nas do przypomnienia losów Ojczyzny i do szacunku dla tych, którzy podjęli wyzwanie historii, potrafili wywalczyć, zorganizować i wreszcie obronić odrodzone państwo.

IX NIEPODLEGŁOŚCIOWY ZŁAZ NA JABŁOŃCU

1211 IX NIEPODLEGŁOŚCIOWY ZŁAZ NA JABŁOŃCU

W niedzielę 10 listopada 2019 roku w strugach deszczu na jabłonieckie wzgórze dotarli pierwsi turyści z Nowego i Starego Sącza, aby uczestniczyć w IX Niepodległościowym Złazie na Jabłońcu.

RUSZA BUDOWA PARKINGU WIELOPOZIOMOWEGO

0811 RUSZA BUDOWA PARKINGU WIELOPOZIOMOWEGO

Informujemy, że 12 listopada br. (wtorek) rozpoczyna się realizacja kolejnej miejskiej inwestycji tj. Budowa parkingu wielopoziomowego przy ul. Ks. Łazarskiego.

IX Niepodległościowy Złaz Turystów na Jabłońcu

0811 IX Niepodległościowy Złaz Turystów na Jabłońcu

Zapraszamy na IX Niepodległościowy Złaz Turystów na Jabłońcu pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, który odbędzie się 10 listopada 2019 roku.

VI LIMANOWSKIE SPOTKANIE RODAKÓW

0711 VI LIMANOWSKIE SPOTKANIE RODAKÓW

31 października w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej odbyło się już VI Limanowskie Spotkanie Rodaków, którego mottem były słowa „Tam dom Twój, gdzie serce Twoje”.

LIMANOWSKIE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 2019

0411 LIMANOWSKIE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Władze Samorządowe Miasta Limanowa oraz Limanowskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej „Jabłoniec 1914” zapraszają do udziału w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIASTA LIMANOWA

2810 ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIASTA LIMANOWA

Na podstawie art. 20, ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506 ze zm.) oraz § 21 ust. 5, § 23 ust. 1 i 3 Statutu Miasta Limanowa, w związku z wnioskiem Burmistrza Miasta Limanowa, zwołuję XVI Sesję Rady Miasta Limanowa w dniu 28 października 2019 r. o godzinie 17.30 Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa.

NOWE WYDANIE INFORMATORA MIEJSKIEGO!

2810 NOWE WYDANIE INFORMATORA MIEJSKIEGO!

Ukazał się kolejny numer Informatora Miejskiego, w którym zamieszczone są informacje z pracy Urzędu i Rady Miasta Limanowa. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

JESIENNE SPOTKANIE Z TEATREM Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

2110 JESIENNE SPOTKANIE Z TEATREM Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

Podczas Jesiennego Spotkania z Teatrem, w dniu 19 października 2019 r., wręczono miejskie odznaczenia okolicznościowe, przyznane przez Radę Miasta Limanowa, osobom zasłużonym za działalność dla dobra miasta i jego mieszkańców.

archiwum wiadomości