POSTĘPY W SPISIE ROLNYM PSR 2020

2310 POSTĘPY W SPISIE ROLNYM PSR 2020

Trwa Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Jego zakończenie nastąpi 30 listopada. Z terenu Miasta Limanowa, spisanych jest do tej pory 43,81% gospodarstw. Preferowana formą zbierania informacji jest samospis internetowy. Można go dokonać na stronie internetowej spisrolny.gov.pl

SPIS ROLNY PSR 2020 - LOTERIA Z NAGRODAMI

1310 SPIS ROLNY PSR 2020 - LOTERIA Z NAGRODAMI

W ramach promocji Powszechnego Spisu Rolnego PSR 2020 organizowana jest loteria. Wygrać można laptopy, tablety oraz dyski przenośne. Łączna liczba nagród wynosi 508.

100. URODZINY EDWARDA DUNIKOWSKIEGO

0810 100. URODZINY EDWARDA DUNIKOWSKIEGO

100 lat życia kończy dzisiaj Edward Dunikowski, obywatel dwóch narodów: polskiego i amerykańskiego. W Limanowej mieszkał blisko 68 lat, obecnie mieszka w Chicago. Na ręce wnuczki z mężem i prawnuczki władze miasta złożyły Jubilatowi życzenia, które zawiezione będą przez rodzinę do Chicago.

OGŁOSZENIE GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

3009 OGŁOSZENIE GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

Gminne Biuro Spisowe w Mieście Limanowa informuje, iż jeśli mają Państwo pytania dotyczące spisu rolnego zachęcamy do kontaktu z infolinią pod numerem telefonu: 22 279-99-99 (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00). Ponadto informujemy, iż na czas realiza

TERYTORIALSI ZŁOŻYLI PRZYSIĘGĘ WOJSKOWĄ

2909 TERYTORIALSI ZŁOŻYLI PRZYSIĘGĘ WOJSKOWĄ

W ostatnią sobotę września w podkrakowskiej Rząsce słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzieli kolejni żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11 MBOT) im. gen. Leopolda OKULICKIEGO. Była to trzecia w tym roku przysięga wojskowa żołnierzy Obrony Terytorialnej (OT).

ZAPRASZAMY NA SESJĘ RADY MIASTA

2109 ZAPRASZAMY NA SESJĘ RADY MIASTA

Zapraszam na XXXI Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 25 września 2020 r. o godzinie 10.00.

PARKUJ Z GŁOWĄ

1809 PARKUJ Z GŁOWĄ

Miasto Limanowa dużym nakładem środków finansowych zrewitalizowało rynek. Rewitalizacja przyniosła również nowe rozwiązania dotyczące organizacji ruchu pojazdów oraz pieszych.

LIMANOWSKI RYNEK WCZORAJ I DZIŚ

0409 LIMANOWSKI RYNEK WCZORAJ I DZIŚ

Rynek miasta to miejsce szczególne. Prezentujemy efekty jego rewitalizacji.

KONSULTACJE W SPRAWIE PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

0610 KONSULTACJE W SPRAWIE PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

Burmistrz Miasta Limanowa na podstawie Zarządzenia nr 131/2020 ogłasza konsultacje społeczne w zakresie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2021".

MIASTO KUPUJE 5 AUTOBUSÓW IVECO CROSSWAY

1109 MIASTO KUPUJE 5 AUTOBUSÓW IVECO CROSSWAY

Miasto podpisało umowę na dostawę 5 ekologicznych autobusów CROSSWAY, w ramach Projektu „Niskoemisyjny Transport Miejski w Limanowej”. W prowadzonym postępowaniu przetargowym oferty złożyło 5 firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyła ABP BUS & Coach Spółka z o.o. Spółka komandytowa ze Słupska.

archiwum wiadomości