ZAPROSZENIE NA SESJĘ RADY MIASTA LIMANOWA

3003 ZAPROSZENIE NA SESJĘ RADY MIASTA LIMANOWA

Zapraszam na XXIV Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 31 marca 2020 r. o godzinie 16:30.

UWAGA! ZAOSTRZONE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

2503 UWAGA! ZAOSTRZONE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Przypominamy, że Rząd RP wprowadził wczoraj nowe, zaostrzone zasady bezpieczeństwa. Bądźcie ostrożni.

2503 KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

W związku z Poleceniem Nr 15/2020 Wojewody Małopolskiego z dnia 24 marca 2020 r. w trybie nadzoru zobowiązuję osoby fizyczne prowadzące niepubliczne żłobki na terenie Miasta Limanowa do całkowitego zawieszenia funkcjonowania, w dniach od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania

2503 KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

W związku z Poleceniem Nr 15/2020 Wojewody Małopolskiego z dnia 24 marca 2020 r. całkowicie zawieszam funkcjonowanie, w dniach od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania Żłobka Miejskiego w Limanowej ul. St. Jordana 5.

2503 KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

W związku z Poleceniem Nr 16/2020 Wojewody Małopolskiego z dnia 24 marca 2020 r. zawieszam działalność, w dniach od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania Dziennego Domu Senior-Wigor w Limanowej ul. Spacerowa 8 oraz Środowiskowego Domu Samopomocy ul. Kilińskiego 11 w Limanowej.

BUDOWA WIELOPOZIOMOWEGO PARKINGU - POSTĘP PRAC

2003 BUDOWA WIELOPOZIOMOWEGO PARKINGU - POSTĘP PRAC

Pomimo obecnej sytuacji prace przy budowie wielopoziomowego parkingu trwają. Kontynuowane są roboty żelbetowe: słupy, stropy równocześnie z elementami odwodnienia. Wykonywane są także podjazdy na poszczególne poziomy parkingu.

POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA MIESZKAŃCÓW

1903 POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA MIESZKAŃCÓW

Informujemy Państwa, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej oferuje darmową pomoc psychologiczną dla mieszkańców Miasta Limanowa.

ZMIANA TRYBU PRACY MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

1803 ZMIANA TRYBU PRACY MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

Od 18 marca br. na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia, poleceń Wojewody Małopolskiego, zarządzenia Kierownik MOPS Limanowa, zmienia się tryb funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej. Dotyczy on przyjmowania i rozpatrywania wniosków oraz realizacji usług opiekuńczych w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa COVIT-19.

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA DOT. FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA PODAWCZEGO

1803 KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA DOT. FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA PODAWCZEGO

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że od 19 marca 2020 r. Dziennik Podawczy w Urzędzie Miasta Limanowa będzie czynny w godzinach od 9.00 do 14.00.

archiwum wiadomości