Św. Walenty patronem Limanowej

1302 Św. Walenty patronem Limanowej

14 lutego to nie tylko święto zakochanych, dla Limanowej jest to również święto patrona miasta - świętego Walentego.

Most w ciągu ulicy Dudka oficjalnie otwarty

0102 Most w ciągu ulicy Dudka oficjalnie otwarty

Dzisiaj, w samo południe, oficjalnie oddany do użytku został mostu w ciągu ulicy Dudka. Most ten jest nie tylko ważnym szlakiem komunikacyjnym dla mieszkańców i turystów, ale stanowi również ważny łącznik między gminami.

Kalendarz imprez miejskich w 2019 roku

3101 Kalendarz imprez miejskich w 2019 roku

Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez kulturalnych, turystycznych i sportowych, które będą miały miejsce na terenie miasta Limanowa w bieżącym roku.

Limanowa 10. w Rankingu Gmin Małopolski 2018!

2401 Limanowa 10. w Rankingu Gmin Małopolski 2018!

Wczoraj (tj. 23.01.2019) w Krakowie odbyło się noworoczne Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski. Podczas spotkania wręczono wyróżnienia dla najlepszych w IX edycji Rankingu Gmin Małopolski. Celem tego rankingu jest wyłonienie i promowanie gmin wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego.

IV Sesja Rady Miasta Limanowa

2101 IV Sesja Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na IV Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 25 stycznia 2019 r. o godzinie 10.00.

XIV SLALOM GIGANT 2019

1601 XIV SLALOM GIGANT 2019

Gorąco zapraszamy miłośników białego szaleństwa do zapisów na amatorskie zawody narciarskie XIV Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się w piątek - 25 stycznia 2019 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

Będzie LODOWISKO!

1001 Będzie LODOWISKO!

Dobra wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach. W najbliższą niedzielę zostanie uruchomione lodowisko na limanowskim rynku. Ze względu na prowadzone inwestycje na terenie miasta, niemożliwe było uruchomienie miejskiego lodowiska. Jednakże samorząd poczynił starania, aby lodowisko jednak było. Jego uruchomienie powierzono firmie zewnętrznej. Otwarcie lodowiska w niedzielę o godz. 15.00.

Ferie zimowe 2019!

1001 Ferie zimowe 2019!

Podczas ferii zimowych w Limanowej organizowany jest szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym programem.

archiwum wiadomości