Sport i Edukacja

37 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej Nr 1 w Programie ,,Jeżdżę z głową”

0802 37 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej Nr 1 w Programie ,,Jeżdżę z głową”

21 stycznia 2019 r. – po raz kolejny ruszył Program ,,Jeżdżę z głową”, w którym uczestniczy 37 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej Nr 1.

Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Limanowej

0802 Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Limanowej

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Limanowej pięknie kontynuują tradycje Jasełkową i kolędniczą. Grupa V wraz z paniami Patrycją Piszczek, Agnieszką Wojtas oraz Anną Bukowiec znakomicie przygotowały dzieci do występu. Po raz pierwszy dzieci wystąpiły przed bardzo przychylną publicznością czyli swoimi rodzicami, rodzeństwem i dziadkami.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

3101 REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

W dniu 18 lutego 2019 r. rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Limanowa na rok szkolny 2019/2020.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

3101 REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIECI ZAMIESZKAŁYCH POZA OBWODEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Uczniowie Limanowskich Szkół rozpoczęli naukę jazdy na nartach w ramach projektu „Jeżdżę z głową”

2801 Uczniowie Limanowskich Szkół rozpoczęli naukę jazdy na nartach w ramach projektu „Jeżdżę z głową”

Województwo Małopolskie w ramach zadania pn.: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży realizuje projekt „Jeżdżę z głową” poprzez pozalekcyjne zajęcia sportowe – organizacja nauki jazdy na nartach (zjazd i biegi) oraz na snowboardzie (zjazd) dla uczniów szkół podstawowych z terenu Małopolski.

2201 "Mistrz recyklingu" - konkurs ekologiczny

Fundacja Chlorofil, której celem statutowym jest edukacja ekologiczna, zwraca się z prośbą o zamieszczenie na stronach internetowych urzędu, a także przekazanie do placówek oświatowych: szkół, ośrodków wychowawczych, świetlic itp., informacji nt ogólnopolskiego konkursu ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych.

Wigilia w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

2212 Wigilia w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej przeżywa się go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 21.12.2018 r., w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera, słychać było śpiew koięd i światełka wesoło migotały na choinkach.

Spotkanie opłatkowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

2012 Spotkanie opłatkowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

20 grudnia (czwartek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej miało miejsce spotkanie opłatkowe, na które zaproszenie przyjął Burmistrz Limanowej pan Władysław Bieda oraz proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych ks. dr Kazimierz Fąfara.

Sukces dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4

1912 Sukces dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4

18 grudnia przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej wzięły udział w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pod hasłem „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ", organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka”.

Gratulacje dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej

1812 Gratulacje dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej

Sukces Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w konkursie „Odblaskowa Szkoła” został doceniony przez władze powiatu limanowskiego.

archiwum wiadomości