Wszystkie

System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON  w całej MAŁOPOLSCE!

2701 System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON w całej MAŁOPOLSCE!

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, chcąc zwiększyć dostępność wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami, uruchomił SOW - System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON.

Informacja Dyrektora Urzędu Statystycznego w sprawie badań ankietowych

1301 Informacja Dyrektora Urzędu Statystycznego w sprawie badań ankietowych

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w 2020 r. Urząd Statystyczny w Krakowie będzie prowadził na terenie całego województwa małopolskiego liczne badania ankietowe. Podstawę prawną realizacji badań statystycznych stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 2019 r. poz. 649, z późn. zm.) oraz coroczne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na dany rok.

Małopolska Pożyczka

1001 Małopolska Pożyczka

W grudniu 2016 roku Województwo Małopolskie reprezentowane przez Zarząd Województwa Małopolskiego podpisało z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) Umowę o Finansowanie Zintegrowanego projektu wsparcia instrumentów finansowych w Małopolsce.

Informacja nt. Narciarskich Tras Biegowych w rejonie Góry Mogielica

0201 Informacja nt. Narciarskich Tras Biegowych w rejonie Góry Mogielica

Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wypożyczenia sprzętu sportowego oraz obowiązującymi cennikami w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka".

Doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

2312 Doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

„Czyszczone kominy to mniejszy smog”

1012 „Czyszczone kominy to mniejszy smog”

Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną.

Zapraszamy na Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

0412 Zapraszamy na Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

Czy Wam też przedświąteczne przygotowania kojarzą się z zapachem choinki, pierników i świątecznych potraw? Nam zdecydowanie tak! Dlatego, aby wprowadzić Was w ten magiczny czas 20 grudnia 2019r. w godz. od 10.00 do 15.00 na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Limanowej organizujemy POWIATOWY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.

Szukasz pomocy prawnej? Nie jesteś sam!

0312 Szukasz pomocy prawnej? Nie jesteś sam!

Do końca 2018 roku z nieodpłatnej pomocy prawnej mogły korzystać osoby, które spełniały określone warunki. Sytuacja uległa jednak zmianie i to na lepsze! Od 1 stycznia br. znowelizowane przepisy umożliwiają korzystanie z tej formy pomocy każdej osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów płatnej porady prawnej. Tego typu wsparcie jest także dostępne w Powiecie Limanowskim. Jak to wygląda w praktyce?

Emiter w czołówce rankingu „100 gospodarczych lokomotyw Sądecczyzny”!

2811 Emiter w czołówce rankingu „100 gospodarczych lokomotyw Sądecczyzny”!

100 gospodarczych lokomotyw Sądecczyzny to lista stu największych firm, które napędzają gospodarkę regionu. W ósmej edycji wydarzenia firma EMITER zajęła 13. miejsce w rankingu i jednocześnie 2 pozycję wśród firm z powiatu limanowskiego.

JAK NAJLEPIEJ UCZCIĆ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOSCI?  ROZPOCZYNAJĄC SŁUZBĘ W OBRONIE TERYTORIALNEJ!

1411 JAK NAJLEPIEJ UCZCIĆ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOSCI? ROZPOCZYNAJĄC SŁUZBĘ W OBRONIE TERYTORIALNEJ!

W dniu 16 listopada około 100 ochotników wstąpi w szeregi małopolskich Terytorialsów. Szesnaście dni później złożą uroczystą przysięgę wojskową w podkrakowskiej Rząsce. To już siódme szkolenie podstawowe w 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Do końca roku Brygada będzie miała około 850 przeszkolonych żołnierzy Obrony Terytorialnej.

archiwum wiadomości