Wszystkie

Państwowa Straż Rybacka informuje

1609 Państwowa Straż Rybacka informuje

Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie? Poinformuj o tym Państwową Straż Rybacką w Krakowie.

Spotkania informacyjne na obszarze LSR oraz planowane nabory wniosków

1109 Spotkania informacyjne na obszarze LSR oraz planowane nabory wniosków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące realizacji LSR, które odbędą się na obszarze Gmin wchodzących w skład LGD według poniższego harmonogramu.

Trwa rekrutacja do akcji

1009 Trwa rekrutacja do akcji "Masz Głos"

W całym kraju ruszyła kolejna edycja akcji Masz Głos, która zmienia Polskę lokalnie i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną a władzami samorządowymi. Jeśli chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin, akcja Masz Głos jest dla Ciebie. Organizatorzy – Fundacja Batorego i partnerzy – już od września zapraszają do rejestracji na stronie www.maszglos.pl. Udział jest bezpłatny, a może wiele zmienić w Twojej miejscowości.

Wkrótce głosowanie w IV edycji Budżetu Obywatelskiego

2008 Wkrótce głosowanie w IV edycji Budżetu Obywatelskiego

Zbliżamy się do najważniejszego momentu IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego – głosowania mieszkańców. Już od 9 września wszyscy Małopolanie, którzy skończyli 16 lat, będą mogli wybrać spośród zgłoszonych zadań najlepsze ich zdaniem pomysły. Głosowanie potrwa przez 3 tygodnie, czyli do 30 września br. A już w połowie października poznamy ostateczne wyniki, a wraz z nimi listę zadań, które w kolejnym roku zrealizuje Zarząd Województwa Małopolskiego.

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet

0808 Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet

LUX MED po raz kolejny zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Festiwal kolorów

0608 Festiwal kolorów

Już 10 sierpnia w Limanowej na boisku ,,Pod szpitalem" odbędzie się Festiwal Baniek i Kolorów. Polega on na co pół godzinnych wystrzałach kolorowych proszków oraz pokazach wielkich baniek mydlanych przy dźwiękach muzyki.

POLSKO-WĘGIERSKA, ŻOŁNIERSKA REWITALIZACJA GROBÓW

0608 POLSKO-WĘGIERSKA, ŻOŁNIERSKA REWITALIZACJA GROBÓW

Na przełomie lipca i sierpnia żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej z Krakowa oraz żołnierze armii węgierskiej wspólnie odnawiali cmentarz wojenny w Tuchowie. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w ramach współpracy Brygady z Węgierskim Instytutem i Muzeum Historii Wojen.

Napięciem emocjonalne i stres - trwa nabór do programu!

1007 Napięciem emocjonalne i stres - trwa nabór do programu!

Nie radzisz sobie z napięciem emocjonalnym i stresem? Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o sobie samym, zdobyć wiedzę na temat skutecznych metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach bez użycia siły? Znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej? Nie panujesz nad emocjami! Miewasz niekontrolowane wybuchy złości i ranisz swoim zachowaniem najbliższych członków rodziny? Nie wiesz jak naprawić popsute relacje z rodziną? Chcesz pozyskać wiedzę i umiejętności konstruktywnego wyrażania uczuć? Masz doskonałą okazję by zmienić swoje życie i poprawić relacje z innymi!

Pierwsze szkolenia za nami

2806 Pierwsze szkolenia za nami

W dniach 22 – 23 czerwca 2019 r. w sali narad w Urzędzie Miasta Limanowa odbyło się pierwsze bezpłatne szkolenie z modułu „Działam w sieciach społecznościowych” w ramach realizowanego przez Miasto Limanowa projektu grantowego pn. „Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Mieście Limanowa”.

Zgłoś kandydata do Nagrody Amicus Hominum

2406 Zgłoś kandydata do Nagrody Amicus Hominum

Jesteś lokalnym liderem, prowadzisz fundację, działasz na rzecz innych i otoczenia, może znasz taką osobę? Szukamy ludzi zaangażowanych społecznie, poświęcających się dla innych i chcemy ich wyróżnić, aby o ich działalności dowiedziało się jak najwięcej mieszkańców.

archiwum wiadomości