Wszystkie

DEZYNFEKCJA i JAWNOŚĆ

1809 DEZYNFEKCJA i JAWNOŚĆ

Poniżej zamieszczamy „Oficjalny wniosek/petycja na mocy art. 61 i 63 Konstytucji RP w związku art.241 KPA – Jawność i Transparentność w Gminach. Inicjatywa – dbajmy o Jawność i Transparentność w Gminach – Zmieniajmy Gminy na Lepsze – zdrowie 2" wraz z odpowiedzią Burmistrza Miasta na w/w wniosek.

ROZPOCZĄŁ SIE POWSZECHNY SPIS ROLNY

0309 ROZPOCZĄŁ SIE POWSZECHNY SPIS ROLNY

Rozpoczął się Powszechny Spis Rolny PSR 2020, który zostanie przeprowadzony na terenie całego kraju w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r.

WYRYWAMY MAJĘ ZE SZPONÓW SMA

1008 WYRYWAMY MAJĘ ZE SZPONÓW SMA

Maja Kwiatkowska choruje na rdzeniowy zanik mięśni. W zwalczeniu choroby pomoże jej terapia genowa. Zachęcamy do pomocy w walce o życie i zdrowie dziecka.

KRUS ORGANIZUJE KONKURS DLA DZIECI

2107 KRUS ORGANIZUJE KONKURS DLA DZIECI

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Limanowej uprzejmie informuje, że na stronie internetowej KRUS www.krus.gov.pl ogłoszono konkurs dla dzieci w wieku 11 – 14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

BADANIA W KIERUNKU OSTEOPOROZY

1707 BADANIA W KIERUNKU OSTEOPOROZY

W dniu 05 sierpnia 2020 mieszkańcy Limanowej i okolic będą mieli możliwość zbadania swoich kości w "osteobusie". Mobilna pracownia densytometryczna stanie przy Szpitalu Powiatowym ul. Piłsudskiego 61, Limanowa.

BEZPIECZNE WAKACJE

1607 BEZPIECZNE WAKACJE

Główny Inspektorat Sanitarny przygotował kampanię społeczną pod hasłem: ,,BEZPIECZNE WAKACJE - PRZEPIS GIS" kierowaną do rodziny korzystającej z różnych form wypoczynku wakacyjnego.

Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

0607 Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.

POMOC DLA FIRM

2206 POMOC DLA FIRM

Czy mieliście już Państwo do czynienia z Centrum Business in Małopolska (CBiM)? Nawet, jeśli odpowiedź brzmi: tak, to na pewno warto odświeżyć sobie z nim kontakt, bo CBiM działa obecnie w nowym, ambitnym i chętnym do niesienia pomocy przedsiębiorcom składzie. Zachęcamy do przeczytania baneru informującego o CBiM. Powstał on z inicjatywy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Krakowskiego Parku Technologicznego sp. z o.o. i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, aby aktywizować przedsiębiorczość w naszym województwie i być realnym wsparciem dla firm zarówno w obszarze eksportu, jak i inwestycji.

PROJEKT „STANDARDY OBSŁUGI INWESTORA W MAŁOPOLSCE”

1906 PROJEKT „STANDARDY OBSŁUGI INWESTORA W MAŁOPOLSCE”

8 maja 2020 r., podczas spotkania on-line zorganizowanego przez Krakowski Park Technologiczny, został oficjalnie zainaugurowany projekt „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce”. Jego celem jest podniesienie jakości świadczonych usług na rzecz przedsiębiorców zainteresowanych działalnością na terenie miasta Limanowa.

ULGI PODATKOWE DLA MAŁOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

1906 ULGI PODATKOWE DLA MAŁOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Ulgi podatkowe dla małopolskich przedsiębiorców. Wsparcie Krakowskiego Parku Technologicznego dla firm.

archiwum wiadomości