Wszystkie

JAK NAJLEPIEJ UCZCIĆ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOSCI?  ROZPOCZYNAJĄC SŁUZBĘ W OBRONIE TERYTORIALNEJ!

1411 JAK NAJLEPIEJ UCZCIĆ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOSCI? ROZPOCZYNAJĄC SŁUZBĘ W OBRONIE TERYTORIALNEJ!

W dniu 16 listopada około 100 ochotników wstąpi w szeregi małopolskich Terytorialsów. Szesnaście dni później złożą uroczystą przysięgę wojskową w podkrakowskiej Rząsce. To już siódme szkolenie podstawowe w 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Do końca roku Brygada będzie miała około 850 przeszkolonych żołnierzy Obrony Terytorialnej.

Bo jak nie MY to kto?

1411 Bo jak nie MY to kto?

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” otrzymało dotację w kwocie 400 000,00 zł na realizację projektu pn. „Bo jak nie MY to kto?”. Projekt finansowany w ramach otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2019-2020 zadań publicznych Województwa Małopolskiego w zakresie wspierania rodziny, działalności na rzecz integracji społecznej osób wykluczeniem społecznym, w tym osób starszych w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Rozstrzygnięcie konkursu ZAWIEŚMY NA CHOINCE BOMBKĘ

1311 Rozstrzygnięcie konkursu ZAWIEŚMY NA CHOINCE BOMBKĘ

Podopieczni stowarzyszenia REMEDIUM w Tymbarku już po raz czwarty wystartowali w konkursie plastycznym organizowanym przez firmę JONIEC®. Tegoroczny konkurs odbył się pod nazwą "Zawieśmy na choince bombkę". Uczestnicy sprawdzili swoje plastyczne umiejętności w pięciu kategoriach, dodatkowo wszystkie prace wzięły udział w głosowaniu internautów na profilu Facebook Firmy JONIEC®. Wybrane prace są częścią kartki świątecznej wysyłanej przez Firmę JONIEC® do swoich kontrahentów I partnerów handlowych.

Konkurs na hasło Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”

3110 Konkurs na hasło Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs na hasło Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców regionu, a jego celem jest włączenie Małopolan w prace nad tym dokumentem.

Dodatkowe środki z PFRON dla Małopolski

3010 Dodatkowe środki z PFRON dla Małopolski

Województwo Małopolskie otrzyma jeszcze więcej środków z PFRON na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej. Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjął uchwałę w sprawie ponownego podziału środków finansowych Funduszu na 2019 rok. Na podstawie uchwały Województwo Małopolskie otrzyma dodatkowe 3 501 608,00 zł, co łącznie stanowi kwotę 93 634 844,00 zł na 2019 rok.

Ogrodzenia JONIEC® zostały wyróżnione tytułem DOBRA MARKA 2019

3010 Ogrodzenia JONIEC® zostały wyróżnione tytułem DOBRA MARKA 2019

Tytuł DOBRA MARKA 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma został przyznany firmie JONIEC® w kategorii: Polscy producenci: Ogrodzenia betonowe. Podstawą przyznania tytułu są rezultaty badań rynkowych zrealizowanych przez Dział Badań i Analiz Rynku Redakcji Forum Biznesu.

Dobry Czas na Adaptację do Zmian

2910 Dobry Czas na Adaptację do Zmian

Jesteś osobą zwolnioną z przyczyn nie dotyczących pracownika, przewidzianą do zwolnienia, zagrożoną zwolnieniem lub odchodzisz z rolnictwa? Mieszkasz, pracujesz lub uczysz się na terenie województwa Małopolskiego? Chcesz podnieść kwalifikacje lub kompetencje?

Domki Zagroda TURYSTYCZNYMI SKARBAMI MAŁOPOLSKI

2110 Domki Zagroda TURYSTYCZNYMI SKARBAMI MAŁOPOLSKI

Pragniemy poinformować, że w dniu 11.10.2019 r. Domki Zagroda w Słopnicach otrzymały Prestiżową nagrodę w konkursie TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego – I edycja, 2019 zajmując zaszczytne II miejsce w kategorii „Wypoczynek na wsi – gospodarstwo agroturystyczne”

101 szczytów z okazji z 101 rocznicy

1510 101 szczytów z okazji z 101 rocznicy

W dniach 9-11 listopada 2019 r., już po raz drugi, odbędzie się wielka akcja "101 szczytów w 101 rocznicę". W całym kraju, równolegle, ludzie kochający piesze wędrówki zdobędą 101 polskich szczytów, w tym m.in. Jasień w Beskidzie Wyspowym. Organizatorem i pomysłodawcą jest portal Aktualne Warunki w Górach.

Konsultacje Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 rok

0810 Konsultacje Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 rok

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie Rocznego Programu Współpracy Miasta Limanowa z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2020 rok.

archiwum wiadomości