Wszystkie

OGRODZENIA JONIEC® - DOBRA MARKA 2020

2909 OGRODZENIA JONIEC® - DOBRA MARKA 2020

Miło nam poinformować, iż firma Ogrodzenia JONIEC® kolejny raz uhonorowana została prestiżowym tytułem DOBRA MARKA 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

0311 PROJEKT - POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Program dla osób w wieku 18-29 lat, mieszkających lub planujących osiedlić się na terenie województwa małopolskiego, które przebywały za granicą Polski min. 6 m-cy lub zamierzają powrócić do kraju i w momencie rekrutacji deklarują chęć pobytu stałego, podjęcia zatrudnienia lub innej pracy w Polsce.

DOPŁATY 2020 - RUSZYŁY WYPŁATY ZALICZEK

1910 DOPŁATY 2020 - RUSZYŁY WYPŁATY ZALICZEK

16 października, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła wypłatę zaliczek na poczet płatności bezpośrednich za 2020 rok oraz zaliczek na poczet płatności obszarowych PROW.

TRWA REKRUTACJA DO 6. EDYCJI PROGRAMU START

1910 TRWA REKRUTACJA DO 6. EDYCJI PROGRAMU START

StartUP Małopolska to program szkoleniowo-mentorski dla firm z Małopolski działających na rynku nie dłużej niż 3 lata. Ma on na celu podnoszenie kompetencji przedsiębiorców w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy, takich jak m.in. marketing, sprzedaż czy prezentacja oferty.

DEZYNFEKCJA i JAWNOŚĆ

1809 DEZYNFEKCJA i JAWNOŚĆ

Poniżej zamieszczamy „Oficjalny wniosek/petycja na mocy art. 61 i 63 Konstytucji RP w związku art.241 KPA – Jawność i Transparentność w Gminach. Inicjatywa – dbajmy o Jawność i Transparentność w Gminach – Zmieniajmy Gminy na Lepsze – zdrowie 2" wraz z odpowiedzią Burmistrza Miasta na w/w wniosek.

ROZPOCZĄŁ SIE POWSZECHNY SPIS ROLNY

0309 ROZPOCZĄŁ SIE POWSZECHNY SPIS ROLNY

Rozpoczął się Powszechny Spis Rolny PSR 2020, który zostanie przeprowadzony na terenie całego kraju w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r.

WYRYWAMY MAJĘ ZE SZPONÓW SMA

1008 WYRYWAMY MAJĘ ZE SZPONÓW SMA

Maja Kwiatkowska choruje na rdzeniowy zanik mięśni. W zwalczeniu choroby pomoże jej terapia genowa. Zachęcamy do pomocy w walce o życie i zdrowie dziecka.

KRUS ORGANIZUJE KONKURS DLA DZIECI

2107 KRUS ORGANIZUJE KONKURS DLA DZIECI

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Limanowej uprzejmie informuje, że na stronie internetowej KRUS www.krus.gov.pl ogłoszono konkurs dla dzieci w wieku 11 – 14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

BADANIA W KIERUNKU OSTEOPOROZY

1707 BADANIA W KIERUNKU OSTEOPOROZY

W dniu 05 sierpnia 2020 mieszkańcy Limanowej i okolic będą mieli możliwość zbadania swoich kości w "osteobusie". Mobilna pracownia densytometryczna stanie przy Szpitalu Powiatowym ul. Piłsudskiego 61, Limanowa.

BEZPIECZNE WAKACJE

1607 BEZPIECZNE WAKACJE

Główny Inspektorat Sanitarny przygotował kampanię społeczną pod hasłem: ,,BEZPIECZNE WAKACJE - PRZEPIS GIS" kierowaną do rodziny korzystającej z różnych form wypoczynku wakacyjnego.

archiwum wiadomości