Wszystkie

Napięciem emocjonalne i stres - trwa nabór do programu!

1007 Napięciem emocjonalne i stres - trwa nabór do programu!

Nie radzisz sobie z napięciem emocjonalnym i stresem? Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o sobie samym, zdobyć wiedzę na temat skutecznych metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach bez użycia siły? Znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej? Nie panujesz nad emocjami! Miewasz niekontrolowane wybuchy złości i ranisz swoim zachowaniem najbliższych członków rodziny? Nie wiesz jak naprawić popsute relacje z rodziną? Chcesz pozyskać wiedzę i umiejętności konstruktywnego wyrażania uczuć? Masz doskonałą okazję by zmienić swoje życie i poprawić relacje z innymi!

Pierwsze szkolenia za nami

2806 Pierwsze szkolenia za nami

W dniach 22 – 23 czerwca 2019 r. w sali narad w Urzędzie Miasta Limanowa odbyło się pierwsze bezpłatne szkolenie z modułu „Działam w sieciach społecznościowych” w ramach realizowanego przez Miasto Limanowa projektu grantowego pn. „Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Mieście Limanowa”.

Zgłoś kandydata do Nagrody Amicus Hominum

2406 Zgłoś kandydata do Nagrody Amicus Hominum

Jesteś lokalnym liderem, prowadzisz fundację, działasz na rzecz innych i otoczenia, może znasz taką osobę? Szukamy ludzi zaangażowanych społecznie, poświęcających się dla innych i chcemy ich wyróżnić, aby o ich działalności dowiedziało się jak najwięcej mieszkańców.

Lista osób zakwalifikowanych do projektu ,,Rozwijamy kompetencje cyfrowe w mieście Limanowa

2106 Lista osób zakwalifikowanych do projektu ,,Rozwijamy kompetencje cyfrowe w mieście Limanowa"

Lista osób zakwalifikowanych do projektu „Rozwijamy kompetencje cyfrowe w Mieście Limanowa” realizowanego w ramach projektu „e-Xtra Kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego” Współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa nr III: „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 3.1: „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Otwarcie Lata 2019 w Powiecie Limanowskim

1906 Otwarcie Lata 2019 w Powiecie Limanowskim

Już w najbliższą sobotę 22 czerwca zapraszamy na płytę rynku w Limanowej, gdzie o godzinie 9:00 rozpocznie się Otwarcie Lata 2019 w Powiecie Limanowskim z Radiem RDN Nowy Sącz. Poza ciekawymi słuchowiskami będziecie mogli skorzystać z degustacji potraw regionalnych z możliwością ich zakupu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkursy, animacje i wiele niespodzianek. ZAPRASZAMY!

Jak wypełnic wniosek o

1906 Jak wypełnic wniosek o "Rodzina 500 plus"

Wnioski o świadczenie wychowawcze na kolejny okres, trwający od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r., można składać od 1 lipca online przez stronę Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl, przez bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS , a od 1 sierpnia drogą tradycyjną (papierową), czyli osobiście w urzędzie lub za pośrednictwem poczty.

Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego mieszkańców Powiatu Limanowskiego!

1206 Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego mieszkańców Powiatu Limanowskiego!

Z inicjatywy marszałka województwa Witolda Kozłowskiego podpisano trzecią z kolei deklarację dotyczącą wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan. W obecności sekretarza Województwa Małopolskiego Wojciecha Piecha, podpisano także 10 porozumień i deklaracji o współpracy z powiatami i gminami z regionu.

Ruszają kolejne formy wsparcia dla rolników

3005 Ruszają kolejne formy wsparcia dla rolników

Na przełomie maja i czerwca rozpoczną się kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy dla rolników z budżetu PROW 2014-2020. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyznawać premie dla młodych rolników, wsparcie na restrukturyzację małych gospodarstw oraz na zalesianie i tworzenie terenów zalesionych.

Spotkanie otwarte z ministrem Patrykiem Jakim

1705 Spotkanie otwarte z ministrem Patrykiem Jakim

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zaprasza mieszkańców Miasta Limanowa na spotkanie otwarte z wiceministrem sprawiedliwości, kandydatem do Parlamentu Europejskiego, Patrykiem Jakim.

Spotkanie Terytorialsów z delegacją Węgierską

1405 Spotkanie Terytorialsów z delegacją Węgierską

W czwartek 9 maja w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik gościł przedstawicieli Ministerstwa Obrony Węgier oraz Dowódcę 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk. Krzysztofa GONCERZA. Rozmawiano o polsko-węgierskiej współpracy w opiece nad małopolskimi cmentarzami wojennymi.

archiwum wiadomości