Wszystkie

VII edycja konkursu

2103 VII edycja konkursu "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ PRZYSIĘGĘ

2103 MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ PRZYSIĘGĘ

W niedzielę 24 marca w podkrakowskiej Rząsce słowa roty przysięgi wojskowej wypowie około 90 żołnierzy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Będzie to pierwsza w tym roku przysięga wojskowa w Brygadzie.

Zapraszamy na bezpłatną mammografię!

0803 Zapraszamy na bezpłatną mammografię!

Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich Kobiet – Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Często Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego Panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć.

Warsztaty florystyczne

0503 Warsztaty florystyczne

Seniorzy z Dziennego Domu "Senior- WIGOR” w Limanowej serdecznie zapraszają dzieci i młodzież szkolną na warsztaty florystyczne, na których uczestnicy Dziennego Domu będą uczyć różnych technik wykonywania kwiatów z krepiny.

Powiatowe Targi Edukacyjne

0103 Powiatowe Targi Edukacyjne

Już 21 marca br. odbędzie się kolejna edycja Powiatowych Targów Edukacyjnych, które tym razem organizuje Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej. Podczas dorocznych targów zaprezentują swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 szkoły z terenu powiatu limanowskiego – licea, technika i szkoły branżowe I stopnia.

ŻOŁNIERZE OBRONY TERYTORIALNEJ W HOŁDZIE ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM

2802 ŻOŁNIERZE OBRONY TERYTORIALNEJ W HOŁDZIE ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM

Małopolscy „terytorialsi”, krakowskie Muzeum AK oraz stowarzyszenie rekonstrukcji historycznych 1. Pułku strzelców podhalańskich AK wspólnie uczczą w Słopnicach Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Kursy branżowe w Centrum Kształcenia Ustawicznego

2202 Kursy branżowe w Centrum Kształcenia Ustawicznego

Rusza wiosenna edycja kursów branżowych w Centrum Kształcenia Ustawicznego w ZSTiO przy ul. Zygmunta Augusta 8. Rekrutacja potrwa do 15 marca br. Wszyscy chętni mogą uzyskać szczegółowe informacje i zapisać się telefonicznie w sekretariacie szkoły pod numerem 18 3372602.

Współpraca z Polonią i Polakami za granicą – ankieta dla organizacji pozarządowych

1502 Współpraca z Polonią i Polakami za granicą – ankieta dla organizacji pozarządowych

Jeśli działasz w obszarze współpracy z Polakami i Polonią za granicą, a twoja organizacja działa w Małopolsce - to ta ankieta jest dla Ciebie. Województwo małopolskie rusza z badaniami, które pokażą jak wygląda współpraca naszych organizacji z Polakami za granicą!

III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

1801 III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Uczniowie! Zapraszamy do konkursu o prawie wyborczym! Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizują już III Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

DRUGA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

1012 DRUGA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

W niedzielę 2 grudnia 90 żołnierzy - ochotników 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT) złożyło przysięgę w podkrakowskiej miejscowości Rząska. Lokalnego kolorytu dodały uroczystości: podhalańska gwara przedstawiciela Terytorialsów, rekonstruktorzy w mundurach Podhalańczyków AK oraz pokaz musztry paradnej nowosądeckiej klasy mundurowej.

archiwum wiadomości