Wszystkie

Spotkanie otwarte z ministrem Patrykiem Jakim

1705 Spotkanie otwarte z ministrem Patrykiem Jakim

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zaprasza mieszkańców Miasta Limanowa na spotkanie otwarte z wiceministrem sprawiedliwości, kandydatem do Parlamentu Europejskiego, Patrykiem Jakim.

Spotkanie Terytorialsów z delegacją Węgierską

1405 Spotkanie Terytorialsów z delegacją Węgierską

W czwartek 9 maja w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik gościł przedstawicieli Ministerstwa Obrony Węgier oraz Dowódcę 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk. Krzysztofa GONCERZA. Rozmawiano o polsko-węgierskiej współpracy w opiece nad małopolskimi cmentarzami wojennymi.

Kiermasz ręcznie wykonanych korali i bransoletek

3004 Kiermasz ręcznie wykonanych korali i bransoletek

Zapraszamy na kiermasz organizowany przez Dzienny Dom ,,Senior-WIGOR", na którym prezentowane będą własnoręcznie wykonane przez seniorów korale i bransoletki.

Posiedzenie Zarządu Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP

2904 Posiedzenie Zarządu Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP

W dniach od 25 – 27.04.2019 roku, Zarząd Małopolskiej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Krakowie gościł w murach zamku Dunajec w Niedzicy. Szkolenie zorganizowała kol. Halina Bryg - Przewodnicząca Sekcji, jako nagrodę za pracę dla członków Zarządu w mijającej kadencji.

Obrady XXV Kongresu Związku Euroregion

1504 Obrady XXV Kongresu Związku Euroregion "Tatry"

Dnia 11 kwietnia 2019 r. w ośrodku wypoczynkowym Natanael w Łopusznej odbył się XXV Kongres Związku Euroregion „Tatry”. Kongres miał charakter sprawozdawczo-wyborczy. Przewodniczący Rady Bogusław Waksmundzki przedłożył Sprawozdanie Rady Związku Euroregion „Tatry” z działalności w okresie w okresie od 01.04.2018 r. do 21.03.2019 r.

Zmiana terminu I Powiatowego Kiermaszu Wielkanocnego

0504 Zmiana terminu I Powiatowego Kiermaszu Wielkanocnego

Ze względu na zapowiadane niekorzystne warunki pogodowe termin I Powiatowego Kiermaszu Wielkanocnego został przeniesiony na dzień 10 kwietnia br. /tj. środa/. Kiermasz odbędzie się na limanowskim rynku od godziny 9:00 do 15:00.

2903 "Nowa Praca - Nowe Możliwości"

Do 5 kwietnia trwa ostatni (edycja 4) nabór do projektu „NOWA PRACA-NOWE MOŻLIWOŚCI”, współfinansowanego ze środków UE. Projekt przeznaczony jest dla bezrobotnych osób 30+, które chcą podjąć pracę na terenie Nowego Sącza i okolic. Co ciekawe aktualnie mamy ponad 20 przedsiębiorców, którzy czekają na kogoś z was.

7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia

2803 7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia

Podobnie jak w roku ubiegłym, tegoroczne obchody Światowego Dnia Zdrowia obchodzone będą pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich”. Sentencja ta jest ideą, która towarzyszy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) już od początków jej działalności, czyli już przez ponad 70 lat.

Powiatowe Targi Edukacyjne

2503 Powiatowe Targi Edukacyjne

W dniu 21 marca 2019 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej odbyły się kolejne Powiatowe Targi Edukacyjne dla uczniów ostatnich klas gimnazjum i szkoły podstawowej. Swoje stoiska zaprezentowało osiem szkół z terenu powiatu limanowskiego, które zachęcały ofertą edukacyjną do wyboru właśnie tej szkoły.

VII edycja konkursu

2103 VII edycja konkursu "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

archiwum wiadomości

GALERIA