Wszystkie

KOMUNIKAT KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

0604 KOMUNIKAT KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Limanowej.

3003 OFERTA MAŁOPOLSKIEJ AGENCJI ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

Poniżej prezentujemy ofertę projektów organizowanych przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

BAZA INFORMACJI O POMOCY W CZASIE EPIDEMII

2703 BAZA INFORMACJI O POMOCY W CZASIE EPIDEMII

Instytucje, organizacje i osoby prywatne, którzy organizują pomoc, doświadczyły jej lub słyszeli o inicjatywach pomocowych dla ludzi, systemu zdrowia i firm w potrzebie, prosimy o dzielenie się tymi informacjami na stronie niepodlegla.gov.pl poprzez narzędzie „Kronika życzliwości". Potrzebującym pozwala ono na łatwe wyszukanie wsparcia w miejscowościach, w których mieszkają lub działają.

WIELE ZWYKŁYCH RĄK JEST LEPSZE NIŻ JEDEN BOHATER

2703 WIELE ZWYKŁYCH RĄK JEST LEPSZE NIŻ JEDEN BOHATER

Od dwudziestu jeden dni żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11 MBOT) są na pierwszej linii walki z koronawirusem. Terytorialsi wspierają Straż Graniczną, lotnisko w Balicach, Policję, PKN Orlen, Caritas, Ośrodki Pomocy Społecznej, weteranów.

ŚRODKI PFRON BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

2603 ŚRODKI PFRON BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Mając na uwadze bezpieczeństwo osób korzystających ze wsparcia Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Oddział Małopolski przypomina o możliwości aplikowania o środki PFRON będące w gestii jednostek samorządowych bezpośrednio za pośrednictwem platformy internetowej sow.pfron.org.pl.

BADANIA ANKIETOWE PRZEZ TELEFON

2603 BADANIA ANKIETOWE PRZEZ TELEFON

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, informuję, że ankieterzy statystyczni Urzędu Statystycznego w Krakowie nie odwiedzają mieszkań wylosowanych do badań ankietowych do odwołania. Badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie.

PEFRON. INFORMACJA DLA STUDENTÓW!

2303 PEFRON. INFORMACJA DLA STUDENTÓW!

Oddział Małopolski PFRON przypomina, że do 31 marca 2020 r. można składać wnioski o dofinansowanie kosztów nauki w roku akademickim 2019/2020 w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” - Modułu II (pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym).

ZUS WZMOCNIŁ INFOLINIĘ

2003 ZUS WZMOCNIŁ INFOLINIĘ

Konsultanci infolinii Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przeprowadzają codziennie średnio 6,5 tys. rozmów tylko w sprawie samych świadczeń chorobowych w związku z koronawirusem. Od teraz ZUS wzmacnia swoją infolinię i uruchomia trzy nowe numery telefonów obsługiwanych przez ekspertów.

Zyskaj niemal 7 tysięcy złotych na szkolenie!

0203 Zyskaj niemal 7 tysięcy złotych na szkolenie!

Specjalnie z myślą o osobach pracujących, przy współpracy z Urzędem Miasta Limanowa, Wojewódzki Urząd Pracy (WUP) w Krakowie przygotował dwie możliwości dofinansowania szkoleń: językowych, komputerowych, prawa jazdy lub innych zawodowych. Możesz otrzymać nawet 85% dofinansowania w formie bonów szkoleniowych. A wszystko to dzięki projektom realizowanym przez WUP: „Kierunek Kariera (KK)” oraz „Kierunek Kariera Zawodowa (KKZ)”.

29 lutego rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie dla małopolskich społeczników

2602 29 lutego rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie dla małopolskich społeczników

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

archiwum wiadomości