Wszystkie

Współpraca z Polonią i Polakami za granicą – ankieta dla organizacji pozarządowych

1502 Współpraca z Polonią i Polakami za granicą – ankieta dla organizacji pozarządowych

Jeśli działasz w obszarze współpracy z Polakami i Polonią za granicą, a twoja organizacja działa w Małopolsce - to ta ankieta jest dla Ciebie. Województwo małopolskie rusza z badaniami, które pokażą jak wygląda współpraca naszych organizacji z Polakami za granicą!

III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

1801 III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Uczniowie! Zapraszamy do konkursu o prawie wyborczym! Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizują już III Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

DRUGA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

1012 DRUGA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

W niedzielę 2 grudnia 90 żołnierzy - ochotników 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT) złożyło przysięgę w podkrakowskiej miejscowości Rząska. Lokalnego kolorytu dodały uroczystości: podhalańska gwara przedstawiciela Terytorialsów, rekonstruktorzy w mundurach Podhalańczyków AK oraz pokaz musztry paradnej nowosądeckiej klasy mundurowej.

Projekt

0512 Projekt "MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ"

Województwo Małopolskie wspiera osoby, które z powodów zdrowotnych, niepełnosprawności lub podeszłego wieku nie są w pełni samodzielne.

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego

2211 Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego

Starostwo Powiatowe w Limanowej zachęca do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu. Powiat limanowski podjął prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju na lata 2019-2025. Jednym z pierwszych etapów merytorycznych prac nad tym dokumentem jest rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców. Temu służy ankieta.

Konkurs plastyczny „Anioł Bożego Narodzenia”

1311 Konkurs plastyczny „Anioł Bożego Narodzenia”

9 listopada b.r. w Bibliotece Publicznej w Tymbarku odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „Anioł Bożego Narodzenia”. Konkurs zorganizowany został przez właściciela Firmy JONIEC® – Pana Mieczysława Jońca dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przy Stowarzyszeniu Remedium w Tymbarku.

SZKOLENIE ROTACYJNE MAŁOPOLSKICH TERYTORIALSÓW

2610 SZKOLENIE ROTACYJNE MAŁOPOLSKICH TERYTORIALSÓW

Działania w nieprzyjaznym środowisku, techniki przetrwania, nawigacja, maskowanie na tyłach wroga, planowanie ucieczki. To tylko niektóre zagadnienia z zakresu SERE, będącego częścią najbliższego dwudniowego szkolenia rotacyjnego żołnierzy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT), zaplanowanego na 27-28 października.

Pierwsza w Limanowej Stacja Ładowania samochodów elektrycznych EVA

1810 Pierwsza w Limanowej Stacja Ładowania samochodów elektrycznych EVA

Firma DEJW udostępniła pierwszą w Limanowej ogólnodostępną stację ładowania samochodów elektrycznych EVA /Electric Vehicle Available/ własnej produkcji.

PIERWSZA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

1510 PIERWSZA PRZYSIĘGA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W MAŁOPOLSCE

W niedzielę 14 października na terenie Jednostki Wojskowej w Rząsce 90 żołnierzy - ochotników 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT) złożyło przysięgę wojskową. Uroczystość uświetniła obecność kombatantów Armii Krajowej, najwyższych władz wojskowych krakowskiego garnizonu i Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) oraz licznych gości, a także wyjątkowy pokaz musztry paradnej.

MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ HISTORYCZNĄ PRZYSIĘGĘ

1210 MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ HISTORYCZNĄ PRZYSIĘGĘ

W niedzielę 14 października o godzinie 11:00 90 żołnierzy - ochotników 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT) złoży na terenie Jednostki Wojskowej w Rząsce przysięgę wojskową. Będzie to pierwsza uroczystość złożenia przysięgi wojskowej w formowanej od stycznia 2018 r. Brygadzie.

archiwum wiadomości