Wszystkie

POMOC DLA FIRM

2206 POMOC DLA FIRM

Czy mieliście już Państwo do czynienia z Centrum Business in Małopolska (CBiM)? Nawet, jeśli odpowiedź brzmi: tak, to na pewno warto odświeżyć sobie z nim kontakt, bo CBiM działa obecnie w nowym, ambitnym i chętnym do niesienia pomocy przedsiębiorcom składzie. Zachęcamy do przeczytania baneru informującego o CBiM. Powstał on z inicjatywy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Krakowskiego Parku Technologicznego sp. z o.o. i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, aby aktywizować przedsiębiorczość w naszym województwie i być realnym wsparciem dla firm zarówno w obszarze eksportu, jak i inwestycji.

PROJEKT „STANDARDY OBSŁUGI INWESTORA W MAŁOPOLSCE”

1906 PROJEKT „STANDARDY OBSŁUGI INWESTORA W MAŁOPOLSCE”

8 maja 2020 r., podczas spotkania on-line zorganizowanego przez Krakowski Park Technologiczny, został oficjalnie zainaugurowany projekt „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce”. Jego celem jest podniesienie jakości świadczonych usług na rzecz przedsiębiorców zainteresowanych działalnością na terenie miasta Limanowa.

ULGI PODATKOWE DLA MAŁOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

1906 ULGI PODATKOWE DLA MAŁOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Ulgi podatkowe dla małopolskich przedsiębiorców. Wsparcie Krakowskiego Parku Technologicznego dla firm.

PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW ,,HORYZONTY

1205 PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW ,,HORYZONTY"

Jeszcze do 17 maja potrwa rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS! Horyzonty to szerokie wsparcie dla uczniów z małych miejscowości oraz rodzin o skromnych dochodach, którzy chcą zdobywać wiedzę w najciekawszych liceach i technikach w dużych miastach.

ELEKTRONICZNY ODPIS AKTÓW STANU CYWILNEGO

1205 ELEKTRONICZNY ODPIS AKTÓW STANU CYWILNEGO

21 kwietnia 2020 r. Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło w rozszerzonej wersji, e-usługę umożliwiającą wnioskowanie online o odpis aktu stanu cywilnego. Do tej pory skorzystało z niej ponad 110 tysięcy osób.

STRAŻACY OSP LIMANOWA ZBIERAJĄ NA SPRZĘT RATOWNICZY

3004 STRAŻACY OSP LIMANOWA ZBIERAJĄ NA SPRZĘT RATOWNICZY

Drodzy Państwo, co roku wspieraliście nas podczas kwesty na limanowskim rynku. Ta pomoc była dla nas bezcenna. Ten rok jest inny. Zbiórka jest niemożliwa z powodu pandemii koronawirusa. Nasi druhowie pracują cały czas. Mamy „pełne ręce” roboty! Aktywnie niesiemy bezinteresowną pomoc poszkodowanym: dowozimy żywność, prowadzimy prewencję epidemiologiczną, ale także bierzemy udział w bieżących działaniach ratowniczo-gaśniczych.

POŻARY LASÓW

2804 POŻARY LASÓW

Od początku 2020 roku leśnicy oraz strażacy są postawieni w stan podwyższonej gotowości. Pierwsze pożary w lasach odnotowano już w styczniu, łącznie od początku roku do 20 kwietnia w Polsce we wszystkich lasach wybuchły 2673 pożary. W małopolskich lasach obowiązuje trzeci stopień zagrożenia pożarowego.

PRACUJESZ? WZMOCNIJ SWOJE KOMETENCJE - DORADZTWO I SZKOLENIA ONLINE

0704 PRACUJESZ? WZMOCNIJ SWOJE KOMETENCJE - DORADZTWO I SZKOLENIA ONLINE

Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że aktualnie niewielu z nas czuje się bezpiecznie. Konsekwencje obecnej sytuacji odczujemy zapewne wszyscy, niezależnie od stanowiska. Być może konieczna będzie zmiana pracy lub przekwalifikowanie? A może wystarczy nauczyć się biegłej obsługi komputera, żeby móc pracować zdanie?

NABORY DO DWÓCH PROGRAMÓW PROWADZONYCH PRZEZ ARIMR

0704 NABORY DO DWÓCH PROGRAMÓW PROWADZONYCH PRZEZ ARIMR

Nawet do 500 tys. zł na modernizację gospodarstw rolnych – obszar d   Od 31 marca do 29 maja 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych".  Wsparcie można otrzy

archiwum wiadomości