Inwestycje i Ogłoszenia

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu w związku z Dniami Limanowej

0907 UWAGA! Zmiana organizacji ruchu w związku z Dniami Limanowej

Limanowski Dom Kultury informuje o zmianie organizacji ruchu w dniach od 10 lipca od godz. 18:00 do 17 lipca do godz. 12:00, w związku z trwaniem Dni Limanowej. Zmiana dotyczy ulicy B. Czecha na odcinku od skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką do skrzyżowania z ulicą Szwedzką w Limanowej.

Uwaga! Utrudnienia w ruchu na ul. Polnej

1406 Uwaga! Utrudnienia w ruchu na ul. Polnej

Urząd Miasta Limanowa informuje, że w związku z przebudową ul. Polnej wystąpią utrudnienia w ruchu.

Informacja

0506 Informacja

Dotyczy: naboru listopadowego z roku 2018 -deklaracji wstępnych uczestnictwa w projekcie wymiany kotłów i termomodernizacji

BUDOWA WIELOPOZIOMOWEGO PARKINGU

2205 BUDOWA WIELOPOZIOMOWEGO PARKINGU

Mamy już wizualizacje ważnego dla miasta zadania inwestycyjnego, realizowanego w ramach rewitalizacji miasta, jakim jest budowa wielopoziomowego parkingu przy ul. Łazarskiego.

4. edycja Budżetu Obywatelskiego

1305 4. edycja Budżetu Obywatelskiego

Masz pomysł na wydarzenie, które spodoba się mieszkańcom Twojego powiatu? Widzisz, że potrzebna jest jakaś inwestycja albo inicjatywa, która pomoże rozwiązać społeczny problem? Chcesz, żeby w Twojej okolicy było ciekawiej lub po prostu – piękniej? Dobrze się składa – już 27 maja rusza składanie zadań do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Swój pomysł może zgłosić każdy mieszkaniec województwa, który skończył 16 lat. Na wypełnione formularze urząd marszałkowski województwa małopolskiego czeka do 17 czerwca.

Bezpłatne doradztwo prawne i księgowe

1504 Bezpłatne doradztwo prawne i księgowe

Stowarzyszenie „Przyjazna Ziemia Limanowska” zaprasza Organizacje Pozarządowe (m.in. Stowarzyszenia, Fundacje) działające na obszarze działania Stowarzyszenia (Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Laskowa, Słopnice, Tymbark, Kamienica, Łukowica, Jodłownik, Dobra) na bezpłatne doradztwo w zakresie prawnym, księgowym oraz ogólnymi dotyczącymi działalności Organizacji Pozarządowej.

Skrócony czas pracy urzędu w Wielki Piątek (19.04.2019)

1204 Skrócony czas pracy urzędu w Wielki Piątek (19.04.2019)

W DNIU 19 KWIETNIA 2019 r. (WIELKI PIĄTEK) URZĄD MIASTA LIMANOWA BĘDZIE CZYNNY DO GODZINY 12:00

Zaproszenie na zebranie osiedla Nr 8

0204 Zaproszenie na zebranie osiedla Nr 8

Zarząd osiedla Nr 8 zaprasza mieszkańców na zebranie w dniu 11 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1.

Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie

2803 Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dnach od 4 do 13 kwietnia 2019 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie

archiwum wiadomości