Inwestycje i Ogłoszenia

List Marszałka Województwa Małopolskiego ws. uchwały antysmogowej

0802 List Marszałka Województwa Małopolskiego ws. uchwały antysmogowej

W związku z bardzo złą jakością powietrza w sezonie zimowym, spowodowaną ogromną emisją zanieczyszczeń z domowych palenisk na węgiel i drewno, od 1 lipca 2017 roku na terenie województwa małopolskiego obowiązuje uchwała anytsmogowa.

Komunikat

0802 Komunikat

Komunikat Burmistrza Miasta Limanowa dotyczący programu Mieszkać w LimaNOWEJ.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Limanowej

1601 Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Limanowej

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej przekazuje informację dotyczącą występowania afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń i dzików na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w okresie do 11.01.2019 roku

Odśnieżanie dachu i usuwanie sopli

0801 Odśnieżanie dachu i usuwanie sopli

Odśnieżanie dachów budynków jest ważnym obowiązkiem właścicieli i zarządców nieruchomości. Śnieg zalegający na powierzchni dachu może negatywnie wpłynąć na konstrukcję dachu, zwłaszcza w czasie roztopów i wahań temperatury.

0301 "CZYSTE POWIETRZE" SPOTKANIE INFORMACYJNE

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 8 stycznia 2019 roku w Urzędzie Miasta Limanowa

Informacja dla użytkowników wieczystych

2012 Informacja dla użytkowników wieczystych

Informacja dla użytkowników wieczystych będących właścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych wybudowanych na gruntach stanowiących własność Miasta Limanowa.

Uwaga! Przerwa w dostawie wody

0412 Uwaga! Przerwa w dostawie wody

Z A W I A D O M I E N I E     Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. zawiadamia mieszkańców, od ul. Słonecznej w kierunku centrum miasta, oraz Oś. Nad Torem  że w dniu: 05.12.2018r. (środa), od godz. 11:00 do godz. 14:00 może nastąpić pr

SPOTKANIE INFORMACYJNO - EDUKACYJNE

2911 SPOTKANIE INFORMACYJNO - EDUKACYJNE

Spotkanie w ramach realizacji Kampanii Edukacyjnej RPO „Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza na terenie Miasta Limanowa poprzez wymianę kotłów na kotły gazowe i na biomasę"

Urząd zapewnia dostęp do usług tłumacza migowego

2811 Urząd zapewnia dostęp do usług tłumacza migowego

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 roku o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. 2011 nr 209 poz. 1243), Urząd Miasta zapewnia dostęp do świadczenia usług tłumacza języka migowego.

archiwum wiadomości