Inwestycje i Ogłoszenia

SYSTEM INTELIGENTNEGO PARKOWANIA W LIMANOWEJ. APLIKACJA JUŻ URUCHOMIONA!

0506 SYSTEM INTELIGENTNEGO PARKOWANIA W LIMANOWEJ. APLIKACJA JUŻ URUCHOMIONA!

System wyszukiwania wolnych miejsc parkingowych został już uruchomiony w Limanowej! Kierowcy mogą pobrać aplikację Sparkee, która pomoże im szybko zaparkować na terenie miasta.

KOMUNIKAT MZGKiM - AWARIA TELEFONU

0306 KOMUNIKAT MZGKiM - AWARIA TELEFONU

W związku z awarią telefonu 18 33-72-889 - w Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - w sprawach usług wywozu odpadów i ścieków chwilowo prosimy o kontakt poprzez numer centrali:

RUSZA BUDOWA OTWARTEJ STREFY AKTYWNOŚCI

2705 RUSZA BUDOWA OTWARTEJ STREFY AKTYWNOŚCI

W dniu dzisiejszym (tj. 27.05.2020 r.) nastąpiło przekazanie terenu pod plac budowy Otwartej Strefy Aktywności przy ul. Bronisława Czecha w pobliżu prywatnego przedszkola i siedziby Limanowskiego Domu Kultury.

PARKING POD PLACEM TARGOWYM OTWARTY

2605 PARKING POD PLACEM TARGOWYM OTWARTY

Parking pod placem targowym „Mój Rynek” (przy ul. Bulwary) zostanie otwarty 27 maja br. Czynny będzie całodobowo. Parking jest dwupoziomowy i pomieści 70 samochodów.

SALA WIDOWISKOWO-KINOWA W LDK - PODSUMOWANIE Z REALIZACJI PRAC

0605 SALA WIDOWISKOWO-KINOWA W LDK - PODSUMOWANIE Z REALIZACJI PRAC

Dobiegły końca prace na sali widowiskowo – kinowej wynikające z realizacji dwóch zadań „Zakup wyposażenia sal kinowych do rozbudowywanego Kina Klaps z równoczesnym dostosowaniem obiektu dla potrzeb osób niedosłyszących i niepełnosprawnych” oraz „Zakup zestawu cyfrowego do sali kinowej Kina Klaps w Limanowej”, które otrzymały dofinansowanie w ramach Programów Operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej „Rozwój kin – Modernizacja i Cyfryzacja kin 2019. Nieocenionym wsparciem w realizacji powyższych działań była dotacja celowa przekazana przez Burmistrza oraz Radę Miasta Limanowa.

SALA KONFERENCYJNO-KINOWA - PODSUMOWANIE Z REALIZACJI PRAC

0605 SALA KONFERENCYJNO-KINOWA - PODSUMOWANIE Z REALIZACJI PRAC

W ostatnich dniach odebrane zostały prace na Sali Konferncyjno – Kinowej kina Klaps w rozbudowywanym budynku Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Bronisława Czecha 4 w Limanowej. Realizacja wszystkich prac była możliwa dzięki dofinansowaniu jakie jednostka pozyskała z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej realizację zadania „Zakup wyposażenia sal kinowych do rozbudowywanego Kina Klaps z równoczesnym dostosowaniem obiektu dla potrzeb osób niedosłyszących i niepełnosprawnych” w ramach Programów Operacyjnych Rozwój kin - Modernizacja kin 2019.

LIMANOWSKA BIBLIOTEKA ZMIENIA SWOJĄ SIEDZIBĘ

2504 LIMANOWSKA BIBLIOTEKA ZMIENIA SWOJĄ SIEDZIBĘ

Ruszyła przeprowadzka limanowskiej biblioteki. Książnica znalazła swoją siedzibę w dobudowanym skrzydle budynku, Limanowskiego Domu Kultury. Rozpoczął się żmudny etap przenoszenia woluminów. Otwarcie nowej siedziby biblioteki planowane jest na czerwiec.

INFORMACJA NT. PRACY URZĘDU MIASTA W DNIACH 9-10 KWIETNIA 2020

0804 INFORMACJA NT. PRACY URZĘDU MIASTA W DNIACH 9-10 KWIETNIA 2020

Informujemy, że w dniach 9 kwietnia (czwartek) oraz 10 kwietnia (piątek) 2020 roku Urząd Miasta Limanowa będzie czynny do godziny 12.00.

ZAWIESZENIE REALIZACJI PROGRAMU DOT. AZBESTU

2703 ZAWIESZENIE REALIZACJI PROGRAMU DOT. AZBESTU

W związku z ogłoszonym stanem epidemii w kraju oraz podejmowanymi działaniami wprowadzającymi zaostrzenia w ograniczeniach wynikających ze stanu epidemii, Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że zawiesza na czas do odwołania realizację programu pn.: „Kompleksowe usuwanie odpadów azbestowych z terenu Miasta Limanowa”.

archiwum wiadomości