Inwestycje i Ogłoszenia

ZAWIESZENIE REALIZACJI PROGRAMU DOT. AZBESTU

2703 ZAWIESZENIE REALIZACJI PROGRAMU DOT. AZBESTU

W związku z ogłoszonym stanem epidemii w kraju oraz podejmowanymi działaniami wprowadzającymi zaostrzenia w ograniczeniach wynikających ze stanu epidemii, Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że zawiesza na czas do odwołania realizację programu pn.: „Kompleksowe usuwanie odpadów azbestowych z terenu Miasta Limanowa”.

LIMANOWA POMAGA

1803 LIMANOWA POMAGA

Czujesz się na siłach, by pomóc osobom starszym lub chorym, które nie powinny teraz wychodzić z domów? Można sąsiadowi/sąsiadce zrobić zakupy, pójść do apteki, czy wyprowadzić psa.

ODRADZAMY KORZYSTANIE Z SIŁOWNI I PLACÓW ZABAW

1803 ODRADZAMY KORZYSTANIE Z SIŁOWNI I PLACÓW ZABAW

Apelujemy do mieszkańców Limanowej, aby nie korzystać z siłowni zewnętrznych i ogólnodostępnych placów zabaw z uwagi na pandemię koronawirusa i brak możliwości bieżącego odkażania urządzeń.

KOMUNIKAT MZGKiM W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

1303 KOMUNIKAT MZGKiM W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, Zarząd MZGKiM sp. z o.o. w Limanowej informuje, że z dniem 13 marca br. zostaje wstrzymana do odwołania osobista obsługa klientów we wszystkich biurach Spółki, a w szczególności: w biurach przy ul. Rzecznej 7, w zakładzie wodociągów i kanalizacji przy ul. Starodworskiej, na terenie oczyszczalni ścieków i punktu selektywnej zbiórki odpadów przy ul. Moczarki.

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA SENIORÓW

1203 INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA SENIORÓW

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

ZOSTAŃMY W DOMACH

1203 ZOSTAŃMY W DOMACH

Koronawirus stał się już pandemią – ogłosiła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Najważniejsze co możemy teraz zrobić to spowolnić rozprzestrzenianie się choroby. Zostańmy w domach, odwołajmy spotkania, nie narażajmy siebie i bliskich na zarażenie się wirusem covid19.

Szybsze parkowanie w Limanowej? W mieście trwają testy systemu wyszukującego miejsca parkingowe!

1203 Szybsze parkowanie w Limanowej? W mieście trwają testy systemu wyszukującego miejsca parkingowe!

Zdarzyło się Wam długo krążyć po ulicy, zanim znaleźliście miejsce parkingowe? A może jeszcze przed wyjściem z domu mieliście dylemat: wyprowadzać auto, czy lepiej pójść piechotą, bo pewnie i tak zabraknie wolnych miejsc? W Limanowej takie problemy już wkrótce mogą być przeszłością.

ZAMKNIĘCIE PLACÓWEK OŚWIATY

1103 ZAMKNIĘCIE PLACÓWEK OŚWIATY

W związku z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącą zagrożenia koronawirusem od 12 marca br., zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich szkołach podstawowych na terenie Miasta Limanowa.

archiwum wiadomości