Inwestycje i Ogłoszenia

WYMIANA POSZYCIA DACHOWEGO W MUZEUM

2711 WYMIANA POSZYCIA DACHOWEGO W MUZEUM

Lista inwestycji realizowanych w mieście poszerzyła się o kolejną tj. remont więźby dachowej Dworu Marsów – siedziby Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej. Dobiega końca częściowy remont dachu.

SZUKAMY WŁAŚCICIELA LUB OPIEKUNA PSA

2810 SZUKAMY WŁAŚCICIELA LUB OPIEKUNA PSA

Urząd Miasta Limanowa szuka właściciela lub opiekuna dla psa. Urząd Miasta Limanowa szuka właściciela, bądź  opiekuna dla psa znalezionego przy ul. Zygmunta Augusta w Limanowej. Piesek obecnie znajduje się pod opieką weterynaryjną w Lecznicy Weterynaryjnej s.c. Stanisław i

I PRZETARG NA SPRZEZAŻ DZIAŁKI 872/4 obr 7

2610 I PRZETARG NA SPRZEZAŻ DZIAŁKI 872/4 obr 7

Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 872/4 obr 7 m. Limanowa położonej przy ul. Podhalańskiej i ul. Marsów w Limanowej.

RUSZYŁY REMONTY ULIC: ANDRUSIKIEWICZA i ŁOKIETKA

0710 RUSZYŁY REMONTY ULIC: ANDRUSIKIEWICZA i ŁOKIETKA

Rozpoczęły się remonty dwóch ulic w mieście: ul. Andrusikiewicza i ul. Łokietka.

W LIMANOWEJ GOLD DROP ROZBUDUJE ZAKŁAD

2509 W LIMANOWEJ GOLD DROP ROZBUDUJE ZAKŁAD

Miło nam poinformować, że pomimo kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią, w Limanowej firmy podejmują nowe inwestycje. Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał decyzję o wsparciu dla spółki Gold Drop z siedzibą w Limanowej.

BURMISTRZ MIASTA PODPISAŁ UMOWĘ Z ANDRZEJEM DUDĄ

1009 BURMISTRZ MIASTA PODPISAŁ UMOWĘ Z ANDRZEJEM DUDĄ

Po zastosowaniu procedury przetargowej, Miasto Limanowa podpisało umowę na budowę centrum przesiadkowego z przedstawicielami konsorcjum firm: Przedsiębiorstwami Robót Inżynieryjnych „Beskid” G.A Duda Sp.j. o „Duda” Grażyna Duda z siedziba w Mszanie Dolnej.

archiwum wiadomości