Wszystkie

UDANY POCZĄTEK NOWEGO SEZONU I 12 MEDALI KARATEKÓW ARS LIMANOWA – JONIEC TEAM

0403 UDANY POCZĄTEK NOWEGO SEZONU I 12 MEDALI KARATEKÓW ARS LIMANOWA – JONIEC TEAM

W dniu 1 marca 2020 r. w hali sportowej w Łukowicy obył się VII Otwarty Turniej Karate Kyokushin INPAKUTO CUP. Organizatorem zawodów była sekcja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin w Łukowicy – „Inpakuto” kierowana przez sensei Edward Krawczyka (2 dan). Sędzią głównym zawodów była sensei Ewa Pawlikowska z Nowego Targu, zaś sędzią technicznym shihan Andrzej Krawontka (5 dan) z Nowego Sącza.

Podsumowanie XXII Plebiscytu na Najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej

0203 Podsumowanie XXII Plebiscytu na Najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej

W dniu 29.02.2020 r. odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Plebiscytu na Najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej w 2019 roku. Uroczysta gala odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej.

XV SLALOM GIGANT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

1202 XV SLALOM GIGANT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

Z okazji ferii zimowych Urząd Miasta Limanowa zorganizował XV Slalom Gigant o puchar Burmistrza Miasta Limanowa na stacji narciarskiej Limanowa Ski. Były to amatorskie zawody w narciarstwie alpejskim (slalom gigant), które odbyły się 6 lutego 2020 roku. W tym roku chęć udziału w zawodach wyraziło 73 uczestników. Była to idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności narciarskie, a zarazem dobrze się bawić na świeżym powietrzu.

ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI FERII ZIMOWYCH

1002 ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI FERII ZIMOWYCH

W drugim tygodniu ferii zimowych odbył się turniej strzelecki dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Miał on miejsce na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1. Celność strzałów oceniała wykwalifikowana kadra Ligi Obrony Kraju i Klubu Strzeleckiego „ARCUS”.

XV SLALOM GIGANT

2901 XV SLALOM GIGANT

Gorąco zapraszamy miłośników białego szaleństwa do zapisów na amatorskie zawody narciarskie XV Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się w czwartek - 6 lutego 2020 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

XI Otwarte Indywidualne Zawody Strzeleckie dla dzieci i młodzieży

2801 XI Otwarte Indywidualne Zawody Strzeleckie dla dzieci i młodzieży

4 lutego 2020 r. zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w XI Otwartych Indywidualnych Zawodach w Strzelectwie Sportowym im. Józefa Krzanowskiego.

ARS Klub Kyokushinkai na „Ferie z karate”

2701 ARS Klub Kyokushinkai na „Ferie z karate”

Jak co roku w okresie ferii zimowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom limanowskich dzieci, które chcą w ciekawy i aktywny sposób spędzić okres ferii zimowych ARS Klub Kyokushinkai zaprasza do udziału w nieodpłatnych treningach karate. Treningi będą odbywać się przez cały okres ferii zimowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 17.30 - 19.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej przy ul. Jordana 3.

Wielki sukces w Japonii. Sensei Zbigniew Gągola brązowym medalistą, sempai Mateusz Puch 4 na Mistrzostwach Świata IKO Nakamura!

1312 Wielki sukces w Japonii. Sensei Zbigniew Gągola brązowym medalistą, sempai Mateusz Puch 4 na Mistrzostwach Świata IKO Nakamura!

8 grudnia 2019 roku w Osace (Japonia) odbyły III Mistrzostwa Świata (III International Karate Championships) IKO Nakamura. W zawodach wzięło udział 26 reprezentacji narodowych z całego świata, z wielu organizacji Kyokushin Karate. Organizatorem tego wielkiego wydarzenia było IKO Nakamura na czele z Sosui Makoto Nakamura oraz Daiyho Masanaga Nakamura.

17 medali dla karateków ARS Klub Kyokushinkai Limanowa

1312 17 medali dla karateków ARS Klub Kyokushinkai Limanowa

W niedzielę 8 grudnia 2019r. na obiektach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbyły się Otwarte Mistrzostwa Jasła Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów, w którym brało udział 120 zawodników był Jasielski Klub Kyokushin Karate, kierowany przez shihan Tadeusza Krygowskiego (6 Dan). Współorganizatorem oraz finansowego wsparcia udzielił Urząd Miasta Jasło. Sędzią głównym turnieju był sensei Arkadiusz Sukiennik (4 Dan).

I OTWARTE ZGRUPOWANIE KUMITE MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KARATE – Limanowa

0412 I OTWARTE ZGRUPOWANIE KUMITE MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KARATE – Limanowa

30 listopada 2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Limanowej odbyło się I Otwarte Zgrupowanie Kumite MOZK. W wydarzeniu wzięło udział 70 karateków z 10 klubów z Małopolski oraz Podkarpacia, którzy reprezentowali liczące się światowe organizacje Kyokushin Karate. Podkreślić trzeba, iż do Limanowej przyjechało wielu utytułowanych młodych zawodników, w tym medaliści Mistrzostw Polski i Europy.

archiwum wiadomości