Wszystkie

X edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2019

0205 X edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2019

W ramach tegorocznej dziesiątej edycji akcji ,,Odkryj Beskid Wyspowy" zaplanowano 18 wędrówek górskich. Pierwsza wędrówka odbędzie się 2 czerwca na Urbanią Górę, ostatnia - 8 września na Miejską Górę w Limanowej.

Karatecy ARS Klub Kyokushinkai - Limanowa wywalczyli 5 medali na SARI CUP w Żorach

1704 Karatecy ARS Klub Kyokushinkai - Limanowa wywalczyli 5 medali na SARI CUP w Żorach

W sobotę 13 kwietnia 2019 roku w hali MOSiR w Żorach odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin „SARI CUP”, którego organizatorem był Klub Sztuk Walki SHOGUN w Żorach.

Podsumowanie I Memoriału Strzeleckiego im. Wojtka Struzika

1604 Podsumowanie I Memoriału Strzeleckiego im. Wojtka Struzika

W sobotę 13 kwietnia, na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 1 w Limanowej, odbył się I Memoriał Strzelecki im. Wojtka Struzika. Wydarzenie zorganizowała Liga Obrony Kraju.Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Limanowa-Władysław Bieda.

12 medali na Grand Prix Polski dla zawodników GOLIŃSKI TEAM

1604 12 medali na Grand Prix Polski dla zawodników GOLIŃSKI TEAM

W dniu 13 kwietnia 2019 roku odbyło się w Kielcach wielkie święto sportowe jakim jest Fit Weekend. Na tej multisportowej imprezie zostało zorganizowane Grand Prix Polski Karate Kyokushin IKO Nakamura.W zawodach wzięło udział 200 zawodników z 15 klubów z całej Polski.

I Memoriał Strzelecki im. Wojtka Struzika

1104 I Memoriał Strzelecki im. Wojtka Struzika

W najbliższą sobotę tj. 13 kwietnia, na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkolno -Przedszkolnym Nr 1 w Limanowej, odbędzie się I Memoriał Strzelecki im. Wojtka Struzika. Organizatorem memoriału jest Liga Obrony Kraju, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Władysław Bieda - Burmistrz Miasta Limanowa.

Ruszyły zapisy na 8 Bieg Ziemi Limanowskiej

0804 Ruszyły zapisy na 8 Bieg Ziemi Limanowskiej

W dniu 1 maja 2019 r. odbędzie się 8 Bieg Ziemi Limanowskiej. Bieg główny odbędzie się na dystansie 4km, od parkingu Karczmy Matras w Limanowej do stadionu sportowego w Starej Wsi. Przy okazji wydarzenia będą się odbywać również imprezy towarzyszące.

Sukces limanowskich cheerleaderek na XXI Mistrzostwach Polski Cheerleaders

0404 Sukces limanowskich cheerleaderek na XXI Mistrzostwach Polski Cheerleaders

W dniach 14 – 17 marca 2019 roku w Kielcach odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Cheerleaders organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders. Przez 3 dni na scenie Kieleckiego Centrum Kultury międzynarodowe jury oceniło łącznie kilkaset pokazów choreograficznych i gimnastyczno-akrobatycznych zaprezentowanych przez zawodniczki i zawodników z całego kraju.

Reprezentanci Miasta Limanowa na Mistrzostwach Młodzików w Karate Kyokushin

0304 Reprezentanci Miasta Limanowa na Mistrzostwach Młodzików w Karate Kyokushin

W dniu 30 marca 2019 roku w Leżajsku pod egidą Polskiego Związku Karate odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin, w których łącznie wystartowało 240 zawodników z 34 klubów karate z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

II  EDYCJA LIMANOWSKIEJ LIGI JUNIOR CLASSIC KARATE  – ZA NAMI

0204 II EDYCJA LIMANOWSKIEJ LIGI JUNIOR CLASSIC KARATE – ZA NAMI

23 marca odbyła się 2 edycja Limanowskiej Ligi Junior Classic Karate IKO Nakamura. Do turnieju zapisanych zostało 104 zawodników ze wszystkich sekcji Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate: Limanowa, Łososina Górna, Nowy Sącz, Chełmiec.

MIASTO DOCENIŁO SPORTOWCÓW

2903 MIASTO DOCENIŁO SPORTOWCÓW

Doceniając sportowe osiągnięcia limanowskich zawodników na arenach sportowych w kraju i za granicą Burmistrz Miasta przyznał nagrody finansowe za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym oraz w zakresie działalności na rzecz rozwoju kultury fizycznej dla 20 zawodników i 3 trenerów.

archiwum wiadomości

GALERIA