Wszystkie

N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019 za nami!

1211 N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019 za nami!

9 listopada 2019 roku pod patronatem firmy N.O.W.I odbyła się 3 edycja Limanowskiej Ligi Junior Karate Classic IKO Nakamura – N.O.W.I. KYOKUSHIN CUP 2019 dla dzieci i młodzieży Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. W turnieju wzięli udział trenujący we wszystkich naszych sekcjach i grupach, dlatego też łącznie do zawodów zostało zgłoszonych 118 zawodników.

NIEPODLEGŁOŚCIOWE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM

1211 NIEPODLEGŁOŚCIOWE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM

Tegoroczne limanowskie obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę rozpoczęły się zawodami strzeleckimi. Odbyły się one na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w dniu 7 listopada 2019 r. Celność strzałów była oceniana przez wykwalifikowaną kadrę Ligi Obrony Kraju i Klubu Strzeleckiego „ARCUS”.

Limanowianin Jakub Kądziołka medalistą Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

3110 Limanowianin Jakub Kądziołka medalistą Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

W dniach 25-26 października 2019r. w Metropolitalnej Hali Sportowej w Porto Vila do Conde w Portugalii, odbyły się 33 Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin z udziałem ponad 350 zawodników reprezentujących 26 państw.

18 medali – 2 miejsce drużynowo na V Międzynarodowym Grand Prix Beskidów w Wilkowicach!

2810 18 medali – 2 miejsce drużynowo na V Międzynarodowym Grand Prix Beskidów w Wilkowicach!

26 października w Wilkowicach (nieopodal Bielsko Białej) w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Szkolnej 8a odbyła się już piąta edycja Grand Prix Beskidów Kyokushin Karate. Organizatorem turnieju był Bielski Klub Kyokushin Karate na czele z shihan Sławomirem Dubielem. W zawodach wzięło udział 218 zawodników z 21 ośrodków sportowych z całej Polski.

2 medale na Pucharze Polski Oyama Karate w Wieliczce!

2110 2 medale na Pucharze Polski Oyama Karate w Wieliczce!

W dniach 18-20 października 2019 roku odbył się w Wieliczce Puchar Polski Oyama Karate Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów oraz Juniorów Starszych, a także równolegle Puchar Polski Oyama Top w konkurencji Knockdown dla Młodzieżowców, Seniorów i Seniorów Starszych. W trzydniowych zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z różnych federacji wywodzących się ze stylu Kyokushinkai, tj. Oyama Karate, IKO Nakamura, WKB, Tezuka Group. Organizatorem wydarzenia był Wielicki Klub Sportowy Oyama na czele z sensei Jarosław Hebdą 4 dan.

Charytatywny turniej w Mölkky

2110 Charytatywny turniej w Mölkky

W dniu 19.10. 2019 r.(sobota) na Orliku w Limanowej przy ul. Reymonta 3 przy okazji ligowego meczu piłki nożnej żaków pomiędzy AP Mam Talent a Płomieniem Limanowa zorganizowane zostały zawody w Mölkky dla dzieci i ich rodziców.

Gramy razem dla Darii!

1610 Gramy razem dla Darii!

LKS Płomień oraz LKS Mordarka zapraszają na mecz Charytatywny dla Darii! Niedziela 20 października godzina 15:00 stadion Płomienia im. Zygmunta Łątki.

6 medali dla ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa

1110 6 medali dla ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa

W Sieradzu 5 października 2019 r. odbył się 22 Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradz w Karate Kyokushin. Na macie, w konkurencji kata i kumite rywalizowało 230 zawodniczek i zawodników z Francji, Holandii, Irlandii, Czech oraz Polski. Sędzią głównym turnieju był wiceprezes Polskiego Związku Karate shihan Andrzej Drewniak (9 Dan). Sędzią technicznym był shihan Janusz Piórkowski (5 Dan). Organizatorem zawodów był Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai kierowany przez shihan Roberta Wajgelta (5 Dan).

3 medale na I.K.O.N. Fighters Cup 2019

0810 3 medale na I.K.O.N. Fighters Cup 2019

W dniu 5 października odbył się w Białymstoku międzynarodowy Open Kyokushin Tournaments I.K.O.N. Fighters Cup 2019, który zgromadził zawodników z Polski, Rumunii, Białorusi oraz Ukrainy. Organizatorem zawodów był shihan Piotr Sawicki 6 dan (Sport Club Karate Białystok).

KSIĘŻYCOWE GRANIE - koncert w schronisku na Jasieniu

1009 KSIĘŻYCOWE GRANIE - koncert w schronisku na Jasieniu

Wyobraźcie sobie góry, mogą być Beskidy, mogą Tatry czy też Pieniny. Jest wieczór, słońce powoli chyli się ku zachodowi. Ale uśmiechy i ciepłe spojrzenia trwają dalej. Ręce trzymają kubki z kawą lub herbatą, dookoła unosi się zapach ogniska. Wesołe iskierki podrygują na palenisku. Pieką się kiełbaski. Czy można by chcieć czegoś więcej? Tak. Można! Muzyki!

archiwum wiadomości