Wszystkie

DOTACJE DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

2003 DOTACJE DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

W ramach wspierania rozwoju sportu w Limanowej, Burmistrz Miasta przyznał dotacje dla siedmiu klubów, które planowały w tym roku realizację sportowych projektów, w różnych dyscyplinach. W sumie na realizację przedsięwzięć sportowych miasto przekaże klubom 165.000 zł.

Podsumowanie rozgrywek LIMANOWSKIEJ LIGI FUTSALU

1203 Podsumowanie rozgrywek LIMANOWSKIEJ LIGI FUTSALU

Zakończyły się, trwające aż 4 miesiące rozgrywki Limanowskiej Ligi Futsalu w sezonie 2018/2019. Tradycyjnie, jak co roku LLF odbyła się pod patronatem Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi oraz Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy, którym serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji naszej Ligi.

Zawody Strzeleckie

3101 Zawody Strzeleckie

W drugim tygodniu ferii zimowych odbył się turniej strzelecki dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Miał on miejsce na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1. Celność strzałów oceniała wykwalifikowana kadra Ligi Obrony Kraju i Klubu Strzeleckiego „ARCUS”.

XIV SLALOM GIGANT na zakończenie ferii zimowych

2801 XIV SLALOM GIGANT na zakończenie ferii zimowych

W miniony piątek (tj. 25.01.2019 r.) na stoku Limanowa SKI odbyły się zawody narciarskie XIV SLALOM GIGANT o puchar Burmistrza Miasta Limanowa. Zawody te cieszą się ogromną popularnością, w tym roku wystartowały w nich 93 osoby. Była to idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności narciarskie, a zarazem dobrze się bawić na świeżym powietrzu.

UWAGA! Zakończyły się zapisy na XIV SLALOM GIGANT

2301 UWAGA! Zakończyły się zapisy na XIV SLALOM GIGANT

Listy zostały zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia i do zobaczenia na stoku, na amatorskich zawodach narciarskich XIV Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się w piątek - 25 stycznia 2019 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

MKS Limanovia: Podsumowanie i podziękowanie za 2018 rok

2301 MKS Limanovia: Podsumowanie i podziękowanie za 2018 rok

Koniec roku jest okresem podsumowań, w którym nie brakowało emocjonujących wydarzeń z Trójkolorowymi w roli głównej. Dla Limanovii był to udany rok pod kilkoma względami, głównie w aspekcie sportowym, ale także poczynionymi inwestycjami na stadionie. Nie udałoby się tyle osiągnąć również bez wsparcia wielu osób, instytucji, sponsorów i pasjonatów futbolu.

DISCO LODOWISKO - zabawa na lodzie!

1801 DISCO LODOWISKO - zabawa na lodzie!

Już w najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie na lodzie. Od 16 do 21 będziecie mogli bawić się w rytm muzyki serwowanej przez DJ-a, uderzyć w piniatę pełną smakołyków czy wziąć udział w najróżniejszych konkursach i zabawach.

TURNIEJ CHARYTATYWNY

0801 TURNIEJ CHARYTATYWNY "ZAGRAJ Z NAMI DLA MARLENKI"

W dniach 12-13 stycznia 2018 r., w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej odbędzie się Charytatywny Turniej Futsalu z cyklu "Zagraj z nami dla...". W tym roku Limanowska Liga Futsalu i goście zagrają dla Marlenki.

Turniej strzelecki

0801 Turniej strzelecki

W drugim tygodniu ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w IX Otwartych Indywidualnych Zawodach w Strzelectwie Sportowym im. Józefa Krzanowskiego.

Podsumowanie 2018 roku w Limanowskim Klubie Kyokushin Karate Goliński Team!

0301 Podsumowanie 2018 roku w Limanowskim Klubie Kyokushin Karate Goliński Team!

Koniec roku to idealny czas, żeby podsumować to co się wydarzyło w naszym Limanowskim Klubie Kyokushin Karate w mijającym roku. Zawodnicy Goliński Team zdobyli 48 medali: w tym 1 srebrny medal na Pucharze Europy WKB w Warszawie oraz 1 srebrny medal na Mistrzostwach Świata IKO Nakamura, oraz 64 medale we współzawodnictwie klubowym.

archiwum wiadomości