Wszystkie

7 MEDALI DLA KARATEKÓW ARS LIMANOWA-JONIEC TEAM

0510 7 MEDALI DLA KARATEKÓW ARS LIMANOWA-JONIEC TEAM

3 października 2020r. w Sieradzu odbył się 23 Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradz w Karate Kyokushin. W tegorocznej edycji turnieju z powodu ograniczeń wynikających z panującego w kraju stanu pandemii liczba uczestników była mniejsza niż w poprzednich latach. Na macie, w konkurencji kata i kumite rywalizowało 150 zawodniczek i zawodników. Sędzią głównym turnieju był shihan Paul Lorist z Holandii, a rolę sędziego technicznego pełnił shihan Janusz Piórkowski. Organizatorem zawodów był Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai kierowany przez shihan Roberta Wajgelta (5 Dan).

KARATE KYOKUSHIN - NABÓR DO SEKCJI

0209 KARATE KYOKUSHIN - NABÓR DO SEKCJI

ARS KLUB KYOKUSHINKAI – JONIEC Team ogłasza nabór do sekcji Karate Kyokushin na sezon 2020/2021 dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku, w grupach wiekowych zróżnicowanych w zależności od wieku i umiejętności trenujących. Miejsce: - Limanowa, Szkoła Podstawowa nr 3 „Trójka” - Laskowa, Szkoła Podstawowa w Laskowej

ORLIKOWA LIGA KRĘGLI FIŃSKICH

2708 ORLIKOWA LIGA KRĘGLI FIŃSKICH

W okresie wakacyjnym na obiektach Orlik na terenie powiatu limanowskiego zorganizowane zostały zawody w fińskie kręgle (Mölkky). W całym cyklu wzięło udział w sumie 28 zespołów z czego przynajmniej w dwóch zawodach wystartowało 15 drużyn.

NA SZLAKU Z KULTURĄ – WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE Z LDK!

1008 NA SZLAKU Z KULTURĄ – WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE Z LDK!

Limanowski Dom Kultury wspólnie z Bielak Active zaprasza do udziału w wycieczkach krajoznawczych „Na szlaku z kulturą”. 11, 19 i 25 sierpnia zwiedzimy najbliższą okolicę poznając sekrety trzech parków narodowych: ojcowskiego, pienińskiego i gorczańskiego. Do udziału w wycieczkach zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat!!!

KOLARSKIE EMOCJE ZA NAMI

1008 KOLARSKIE EMOCJE ZA NAMI

W sobotę 8 sierpnia 2020 r. na trasach Powiatu Limanowskiego odbył się 22. Międzynarodowy Wyścig Kolarski ,,Memoriał Henryka Łasaka" - jeden z najważniejszych wyścigów w kalendarzu imprez kolarskich w Polsce.

WYŚCIG KOLARSKI „MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA” JUŻ W SOBOTĘ

0608 WYŚCIG KOLARSKI „MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA” JUŻ W SOBOTĘ

Już w sobotę w Limanowej 22. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka” pod patronatem Minister Sportu i Marszałka Województwa Małopolskiego. Jest to jeden z najważniejszych wyścigów w kalendarzu imprez kolarskich i oceniany jest jako najtrudniejszy klasyk w Polsce. Na linii startu pojawi się ponad 100 zawodników, którzy pokonają dystans ponad 149, przemierzając pięciokrotnie trasę Limanowa-StaraWieś-Zalesie-Kamienica-Słopnice-Limanowa.

BON TURYSTYCZNY TYLKO W PUE

2207 BON TURYSTYCZNY TYLKO W PUE

Bon turystyczny będzie przyznawany na dziecko, na które przysługuje świadczenie lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+. Aby aktywować bon trzeba mieć profil (konto) na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

WYŚCIG KOLARSKI DLA DZIECI

2107 WYŚCIG KOLARSKI DLA DZIECI

7 sierpnia przy Miasteczku Rowerowym na ul. Kusocińskiego odbędzie się Mały Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka” . Zawody te tradycyjnie rozgrywane są w przeddzień Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego, którego 22. edycja odbędzie się w sobotę 8 sierpnia, i przebiegać będzie ulicami Limanowej i sąsiednich miejscowości.

KOLEJNY TURNIEJ MOLKKY

1307 KOLEJNY TURNIEJ MOLKKY

Lokalni Animatorzy Sportu z obiektów Orlik w Limanowej, Laskowej ,Dobrej, Kasinie Wielkiej i Mszanie Górnej zapraszają wszystkich chętnych do wakacyjnego cyklu turniejowego w fińskie kręgle (Mölkky). Gra polega na przewracaniu drewnianych kręgli przy pomocy zbijaka (zwanego Molkky).

SAMOOBSŁUGOWA STACJA NAPRAWY ROWERU

1007 SAMOOBSŁUGOWA STACJA NAPRAWY ROWERU

Zepsuł ci się rower? Złapałeś gumę? Chcesz wyregulować siodełko lub hamulce? Samoobsługowa stacja naprawy, zlokalizowana na płycie limanowskiego rynku, wyposażona w pompkę oraz zestaw kluczy, pomoże w dokonaniu podstawowych czynności naprawczych.

archiwum wiadomości