Wszystkie

KSIĘŻYCOWE GRANIE - koncert w schronisku na Jasieniu

1009 KSIĘŻYCOWE GRANIE - koncert w schronisku na Jasieniu

Wyobraźcie sobie góry, mogą być Beskidy, mogą Tatry czy też Pieniny. Jest wieczór, słońce powoli chyli się ku zachodowi. Ale uśmiechy i ciepłe spojrzenia trwają dalej. Ręce trzymają kubki z kawą lub herbatą, dookoła unosi się zapach ogniska. Wesołe iskierki podrygują na palenisku. Pieką się kiełbaski. Czy można by chcieć czegoś więcej? Tak. Można! Muzyki!

MIEJSKA GÓRA ZDOBYTA NA ZAKOŃCZENIE X ODKRYJ BESKID WYSPOWY

0909 MIEJSKA GÓRA ZDOBYTA NA ZAKOŃCZENIE X ODKRYJ BESKID WYSPOWY

W minioną niedzielę (tj. 08.09.2019 r.) liczna grupa turystów, już po raz dziesiąty, zdobyła Miejską Górę w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy”. Piechurzy, pod opieką przewodnika PTTK Mirosława Karola Sipaka, o godzinie 8:00 w zawartym szyku wyruszyli z Sowlin. Turyści docierali do celu również z innych stron, a na szczycie przywitało ich słońce.

Zwycięzcy Łososina OPEN 2019

0209 Zwycięzcy Łososina OPEN 2019

W okresie wakacji 2019 r. rozgrywany był już po raz siódmy wakacyjny turniej tenisa ziemnego mężczyzn pod nazwą VII Turniej Łososina OPEN 2019.

Przerwa technologiczna na pływalni

2708 Przerwa technologiczna na pływalni

W związku z planowaną przerwą technologiczną w dniach od 2 do 9 września 2019 roku, Pływalnia Limanowska będzie nieczynna.

ODKRYJ BESKID WYSPOWY - MIEJSKA GÓRA

0908 ODKRYJ BESKID WYSPOWY - MIEJSKA GÓRA

W niedzielę 8 września br. w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” wędrówka na Miejską Górę. W tym roku dzienne, powakacyjne spotkanie turystyczne, w jednym z najpiękniejszych miejsc w Limanowej – u stóp Krzyża na Miejskiej Górze z Mszą Świętą, a po niej zabawą.

II Europejski Obóz Iko Nakamura Białystok 2019 za nami

3107 II Europejski Obóz Iko Nakamura Białystok 2019 za nami

W dniach 26-28 lipca w Białymstoku odbyła się 2 edycja letniego obozu Karate Kyokushin I.K.O. NAKAMURA z gościem specjalnym daiyho Masanaga Nakamura 8 dan.

Transmisja z 11. Wyścigu Górskiego

2607 Transmisja z 11. Wyścigu Górskiego

Dla tych z Państwa którzy nie mogą pojawić się osobiście i oglądać zmagań kierowców z bliska, organizatorzy wyścigu przygotowali transmisję na żywo, którą można śledzić klikając w jeden z poniższych linków:

Podsumowanie eliminacji do Mistrzostw Orlików w Mölkky

2207 Podsumowanie eliminacji do Mistrzostw Orlików w Mölkky

W dniu 20 lipca 2019 r. od godz. 16:00 na Orliku w Limanowej przy ul. Reymonta 3 odbyły się eliminacje do Mistrzostw Orlików makroregionu południowego w Mölkky.

Mistrzostwa Orlików makroregionu południowego w Mölkky

1707 Mistrzostwa Orlików makroregionu południowego w Mölkky

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rejonowych Mistrzostwach Orlików w Mölkky. Eliminacje do Mistrzostw odbywają się na orlikach znajdujących się na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Czas rozgrywania turniejów eliminacyjnych to dni pomiędzy 1 czerwca a 15 września 2019r

Letnia Ramówka Promocyjna na Pływalni Limanowskiej

1107 Letnia Ramówka Promocyjna na Pływalni Limanowskiej

Letnia Ramówka Promocyjna potrwa od 12 lipca do 30 września 2019 roku. Poniżej prezentujemy regulamin promocji.

archiwum wiadomości