Wszystkie

ARS Klub Kyokushinkai na „Ferie z karate”

2701 ARS Klub Kyokushinkai na „Ferie z karate”

Jak co roku w okresie ferii zimowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom limanowskich dzieci, które chcą w ciekawy i aktywny sposób spędzić okres ferii zimowych ARS Klub Kyokushinkai zaprasza do udziału w nieodpłatnych treningach karate. Treningi będą odbywać się przez cały okres ferii zimowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 17.30 - 19.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej przy ul. Jordana 3.

Wielki sukces w Japonii. Sensei Zbigniew Gągola brązowym medalistą, sempai Mateusz Puch 4 na Mistrzostwach Świata IKO Nakamura!

1312 Wielki sukces w Japonii. Sensei Zbigniew Gągola brązowym medalistą, sempai Mateusz Puch 4 na Mistrzostwach Świata IKO Nakamura!

8 grudnia 2019 roku w Osace (Japonia) odbyły III Mistrzostwa Świata (III International Karate Championships) IKO Nakamura. W zawodach wzięło udział 26 reprezentacji narodowych z całego świata, z wielu organizacji Kyokushin Karate. Organizatorem tego wielkiego wydarzenia było IKO Nakamura na czele z Sosui Makoto Nakamura oraz Daiyho Masanaga Nakamura.

17 medali dla karateków ARS Klub Kyokushinkai Limanowa

1312 17 medali dla karateków ARS Klub Kyokushinkai Limanowa

W niedzielę 8 grudnia 2019r. na obiektach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbyły się Otwarte Mistrzostwa Jasła Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów, w którym brało udział 120 zawodników był Jasielski Klub Kyokushin Karate, kierowany przez shihan Tadeusza Krygowskiego (6 Dan). Współorganizatorem oraz finansowego wsparcia udzielił Urząd Miasta Jasło. Sędzią głównym turnieju był sensei Arkadiusz Sukiennik (4 Dan).

I OTWARTE ZGRUPOWANIE KUMITE MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KARATE – Limanowa

0412 I OTWARTE ZGRUPOWANIE KUMITE MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KARATE – Limanowa

30 listopada 2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Limanowej odbyło się I Otwarte Zgrupowanie Kumite MOZK. W wydarzeniu wzięło udział 70 karateków z 10 klubów z Małopolski oraz Podkarpacia, którzy reprezentowali liczące się światowe organizacje Kyokushin Karate. Podkreślić trzeba, iż do Limanowej przyjechało wielu utytułowanych młodych zawodników, w tym medaliści Mistrzostw Polski i Europy.

8 medali karateków ARS Limanowa – Joniec Team na międzynarodowym turnieju w Jastrzębiu Zdroju

2611 8 medali karateków ARS Limanowa – Joniec Team na międzynarodowym turnieju w Jastrzębiu Zdroju

W sobotę 23 listopada w Jastrzębiu Zdrój odbył się XI Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin "Carbon Cup" z udziałem 360 zawodników z 36 klubów z Polski i Czech.

N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019 za nami!

1211 N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019 za nami!

9 listopada 2019 roku pod patronatem firmy N.O.W.I odbyła się 3 edycja Limanowskiej Ligi Junior Karate Classic IKO Nakamura – N.O.W.I. KYOKUSHIN CUP 2019 dla dzieci i młodzieży Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. W turnieju wzięli udział trenujący we wszystkich naszych sekcjach i grupach, dlatego też łącznie do zawodów zostało zgłoszonych 118 zawodników.

NIEPODLEGŁOŚCIOWE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM

1211 NIEPODLEGŁOŚCIOWE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM

Tegoroczne limanowskie obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę rozpoczęły się zawodami strzeleckimi. Odbyły się one na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w dniu 7 listopada 2019 r. Celność strzałów była oceniana przez wykwalifikowaną kadrę Ligi Obrony Kraju i Klubu Strzeleckiego „ARCUS”.

Limanowianin Jakub Kądziołka medalistą Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

3110 Limanowianin Jakub Kądziołka medalistą Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

W dniach 25-26 października 2019r. w Metropolitalnej Hali Sportowej w Porto Vila do Conde w Portugalii, odbyły się 33 Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin z udziałem ponad 350 zawodników reprezentujących 26 państw.

18 medali – 2 miejsce drużynowo na V Międzynarodowym Grand Prix Beskidów w Wilkowicach!

2810 18 medali – 2 miejsce drużynowo na V Międzynarodowym Grand Prix Beskidów w Wilkowicach!

26 października w Wilkowicach (nieopodal Bielsko Białej) w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Szkolnej 8a odbyła się już piąta edycja Grand Prix Beskidów Kyokushin Karate. Organizatorem turnieju był Bielski Klub Kyokushin Karate na czele z shihan Sławomirem Dubielem. W zawodach wzięło udział 218 zawodników z 21 ośrodków sportowych z całej Polski.

2 medale na Pucharze Polski Oyama Karate w Wieliczce!

2110 2 medale na Pucharze Polski Oyama Karate w Wieliczce!

W dniach 18-20 października 2019 roku odbył się w Wieliczce Puchar Polski Oyama Karate Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów oraz Juniorów Starszych, a także równolegle Puchar Polski Oyama Top w konkurencji Knockdown dla Młodzieżowców, Seniorów i Seniorów Starszych. W trzydniowych zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z różnych federacji wywodzących się ze stylu Kyokushinkai, tj. Oyama Karate, IKO Nakamura, WKB, Tezuka Group. Organizatorem wydarzenia był Wielicki Klub Sportowy Oyama na czele z sensei Jarosław Hebdą 4 dan.

archiwum wiadomości