Wszystkie

BOISKA SPORTOWE ORLIK ZNÓW OTWARTE

1105 BOISKA SPORTOWE ORLIK ZNÓW OTWARTE

Od 11 maja 2020 r. otwarte zostają boiska sportowe ORLIK przy ul. Z. Augusta i ul. Reymonta. 👉 boiska są czynne na specjalnych zasadach podyktowanych wytycznymi określonymi w ROZPORZĄDZENIU RADY MINISTRÓW z dnia 2 maja 2020 r. (Dz.U. 2020 p.792), w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19. 👉 obowiązujący limit uczestników na każdym boisku to 6 osób, plus osoba prowadząca zajęcia 👉 godziny otwarcia boisk ustalono na godziny od 15.00 20.00 od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość otwarcia dla grup sportowych w weekendy, po wcześniejszym ustaleniu z animatorami 👉 w zajęciach na Orlikach mogą brać udział wyłącznie osoby zdrowe, po uprzednim wypełnieniu oświadczenia o stanie zdrowia Zapraszamy do zapoznania sie z regulaminem boisk zamieszczonym poniżej.

ODKRYWANIE BESKIDU WYSPOWEGO W NOWEJ FORMULE

2904 ODKRYWANIE BESKIDU WYSPOWEGO W NOWEJ FORMULE

Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna jedenasta edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020 będzie zorganizowana w nowej formule. Zamiast grupowych wędrówek i spotkań na szczycie turyści będą odkrywać Beskid Wyspowy indywidualnie z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Uzgodniony program wędrówek nie ulega jednak zmianie poza Fetiwalem Beskidzkie Rytmy i Smaki.

UDANY POCZĄTEK NOWEGO SEZONU I 12 MEDALI KARATEKÓW ARS LIMANOWA – JONIEC TEAM

0403 UDANY POCZĄTEK NOWEGO SEZONU I 12 MEDALI KARATEKÓW ARS LIMANOWA – JONIEC TEAM

W dniu 1 marca 2020 r. w hali sportowej w Łukowicy obył się VII Otwarty Turniej Karate Kyokushin INPAKUTO CUP. Organizatorem zawodów była sekcja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin w Łukowicy – „Inpakuto” kierowana przez sensei Edward Krawczyka (2 dan). Sędzią głównym zawodów była sensei Ewa Pawlikowska z Nowego Targu, zaś sędzią technicznym shihan Andrzej Krawontka (5 dan) z Nowego Sącza.

PODSUMOWANIE XXII PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO PIŁKARZA I TRENERA ZIEMI LIMANOWSKIEJ

0203 PODSUMOWANIE XXII PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO PIŁKARZA I TRENERA ZIEMI LIMANOWSKIEJ

W dniu 29.02.2020 r. odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Plebiscytu na Najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej w 2019 roku. Uroczysta gala odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej.

XV SLALOM GIGANT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

1202 XV SLALOM GIGANT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LIMANOWA

Z okazji ferii zimowych Urząd Miasta Limanowa zorganizował XV Slalom Gigant o puchar Burmistrza Miasta Limanowa na stacji narciarskiej Limanowa Ski. Były to amatorskie zawody w narciarstwie alpejskim (slalom gigant), które odbyły się 6 lutego 2020 roku. W tym roku chęć udziału w zawodach wyraziło 73 uczestników. Była to idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności narciarskie, a zarazem dobrze się bawić na świeżym powietrzu.

ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI FERII ZIMOWYCH

1002 ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI FERII ZIMOWYCH

W drugim tygodniu ferii zimowych odbył się turniej strzelecki dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Miał on miejsce na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1. Celność strzałów oceniała wykwalifikowana kadra Ligi Obrony Kraju i Klubu Strzeleckiego „ARCUS”.

XV SLALOM GIGANT

2901 XV SLALOM GIGANT

Gorąco zapraszamy miłośników białego szaleństwa do zapisów na amatorskie zawody narciarskie XV Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się w czwartek - 6 lutego 2020 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

XI Otwarte Indywidualne Zawody Strzeleckie dla dzieci i młodzieży

2801 XI Otwarte Indywidualne Zawody Strzeleckie dla dzieci i młodzieży

4 lutego 2020 r. zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w XI Otwartych Indywidualnych Zawodach w Strzelectwie Sportowym im. Józefa Krzanowskiego.

ARS Klub Kyokushinkai na „Ferie z karate”

2701 ARS Klub Kyokushinkai na „Ferie z karate”

Jak co roku w okresie ferii zimowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom limanowskich dzieci, które chcą w ciekawy i aktywny sposób spędzić okres ferii zimowych ARS Klub Kyokushinkai zaprasza do udziału w nieodpłatnych treningach karate. Treningi będą odbywać się przez cały okres ferii zimowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 17.30 - 19.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej przy ul. Jordana 3.

Wielki sukces w Japonii. Sensei Zbigniew Gągola brązowym medalistą, sempai Mateusz Puch 4 na Mistrzostwach Świata IKO Nakamura!

1312 Wielki sukces w Japonii. Sensei Zbigniew Gągola brązowym medalistą, sempai Mateusz Puch 4 na Mistrzostwach Świata IKO Nakamura!

8 grudnia 2019 roku w Osace (Japonia) odbyły III Mistrzostwa Świata (III International Karate Championships) IKO Nakamura. W zawodach wzięło udział 26 reprezentacji narodowych z całego świata, z wielu organizacji Kyokushin Karate. Organizatorem tego wielkiego wydarzenia było IKO Nakamura na czele z Sosui Makoto Nakamura oraz Daiyho Masanaga Nakamura.

archiwum wiadomości