Transgraniczne Zawody Deskorolkowe o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa

W związku z powstaniem małej skate plaży w Limanowej, o którą miejscowa społeczność deskorolkowców starała się już jakiś czas odbędą się "Transgraniczne Zawody Deskorolkowe o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa".

Transgraniczne... ponieważ impreza odbędzie się w dwóch miastach. Już 21 września w Dolnym Kubinie (Słowacja), gdzie ekipa skate'owa również stara się o skatepark, na przeszkodach mobilnych SkateToy wspólnie pośmigać będzie można ze skaterami ze Słowacji.
Organizatorzy zapewniają transport. O godz. 8.00 ze skateparku w Limanowej odjedzie darmowy autobus, który zawiezie was na miejsce gdzie czekać na was będą przeszkody.

Natomiast druga część zawodów odbędzie się 5 października w skateparku w Limanowej, gdzie ekipa ze Słowacji również będzie mogła dostać się darmowym busem.

Dla zawodników startujących zawodach organizator zapewnia również grill'a.

Pula nagród w obu imprezach to 3000 PLN (po 1500 PLN "na miasto").

Poniżej plan zawodów:

• 21 września - Dolny Kubin:

08.00 - wyjazd autobusu ze skateparku w Limanowej (ul. B. Czecha 4)
11.00 - zapisy
12.00 - start zawodów

• 5 październik - Limanowa:

08.00 - wyjazd autobusu z Dolnego Kubina (Hviezdoslavovo námestie - pred kinom Choč)
11.00 - zapisy
12.00 - uroczyste otwarcie skateparku
13.00 - start zawodów

Organizatorami zawodów są:

Urząd Miasta Limanowa w ramach mikroprojektu "Rekreacja Ruchowa szansą na integrację partnerstwa Polsko-Słowackiego".
Techramps

Patroni medialni:
Skatenews.pl, Boardlife.sk

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013.