UWAGA! Zmiana organizacji ruchu!

W dniach od 11 do 14 grudnia 2014 będziemy obchodzić 100- lecie Bitwy pod Limanową. Uroczystości związane z obchodami będą odbywać się między innymi na Rynku w Limanowej, który będzie wyłączony z ruchu pojazdów w dniu 13 grudnia /sobota/ od godz. 9.00 do 15.00 .


Rynek będzie wyłączony tak jak na Różaniec Fatimski tj. wjazd z ul. Matki Boskiej Bolesnej zostanie zamknięty na wysokości skrzyżowania przy sklepie Biedronka, zamknięty będzie również wyjazd z Małego Rynku na Rynek. Ruch z ulicy Jana Pawła II w kierunku Rynku  zostanie skierowany poprzez ul. Mordarskiego na ul. Ks. Łazarskiego. Kierowcy jadący ulicą Kościuszki w kierunku Rynku będą kierowani na ul. Z. Augusta gdyż na wysokości ul. Krótkiej będzie zamknięty wjazd do centrum miasta. Podobnie z ul. Józefa Marka ruch zostanie skierowany na ul. Ks. Łazarskiego i Bronisława Czecha gdyż wjazd do centrum miasta zostanie całkowicie zamknięty na wysokości ul. Krótkiej.

 

Jednocześnie w godzinach od 9.30 do 11.00 będzie wyłączona z ruchu ul. Matki Boskiej Bolesnej na odcinku od Rynku do Państwowej Straży Pożarnej ze względu na przemarsz uczestników uroczystości  do domu dr  Kazimierza  Miroszewskiego gdzie będzie odsłonięcie tablicy pamiątkowej.

 

 

W dniu 14 grudnia w związku z uroczystościami zamknięte będą w godzinach od 9.30 do 14.00 ulice Walecznych, Jabłoniecka od skrzyżowania z ul. Wiejską oraz ulica dojazdowa do Cmentarza Jabłonieckiego od  strony Raszówek.  Osoby które chcą uczestniczyć w uroczystościach  przy  Cmentarzu Jabłonieckim będą mogły skorzystać z dojazdu busem z placu przy Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 9.30 do 11.00.

 

 

 

 

Tagi