IX Limanowska Gala Przedsiębiorczości

15 listopada br. w Limanowskim Domu Kultury odbyła się Limanowska Gala Przedsiębiorczości, której organizatorami byli: Powiat Limanowski, Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców oraz Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej.


Uroczystość jest corocznym świętem przedsiębiorców z terenu powiatu limanowskiego.


Jak co roku, Miasto Limanowa zostało zaproszone do współpracy w ramach IX edycji konkursu i zgłosiło firmę: ”DEJW” Dawid Biernat  w kategorii ,,Inicjatywa Gospodarcza” oraz Kawiarnię „SZARLOT” Agnieszka Adamczyk w kategorii „Lider Biznesu Powiatu Limanowskiego” - Mikroprzedsiębiorstwa.


Radość jest tym większa, że obie formy zostały docenione i uhonorowane.

 

Firma ”DEJW” Dawid Biernat Limanowa została laureatem w kategorii ,,Inicjatywa Gospodarcza", natomiast Kawiarnia „SZARLOT” Agnieszka Adamczyk została wyróżniona.

 

GRATULUJEMY!

 

 

 

Laureatami tegorocznej Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości zostali:


Kategoria „Małe Przedsiębiorstwa”

Wyróżnienia otrzymali:

  • Foto-Reflex Paweł Rapacz Kasina Wielka
  • LEMANET Oleksy Gębczyk Sp. J. Męcina
  • P.P.H.U „LYNX” Bogdan Ryś Dobra
  • Piotr Pietroń LIMAMAPS Młynne
  •  Firma Produkcyjno – Usługowo-Handlowa Krzysztof Bieda Limanowa
  • MARTEXT Marta Florek Mszana Dolna
  • Dewocjonalia – Sklep „BARKA” Limanowa
  • Units Gastro Serwis Urządzeń Gastronomicznych Tomasz Raczek Raszyn
  • Firma Produkcyjno-Handlowa „EWILON” Hojda Ewa Jodłownik
  • Żłobek „Beztroski Maluch” Stara Wieś
  • Gabinet Kosmetyczny „BELLA” Sroka Agata Limanowa
  •  Remonty oraz Wykończenia Wnętrz Stefan Dulański Roztoka
  • F.U.P.H GM Meble Mucha Grzegorz Walowa Góra
  • Usługi Kosmetyczne Sylwia Kuczaj Mszana Dolna
  • Usługi Montażowe Kazimierz Węglarz Mszana Dolna
  • Salon Fryzur Studio Urody „Szafir” Grażyna Mrożek Limanowa
  •  Kawiarnia „Charlotte” Agnieszka Adamczyk Limanowa

Nominacje w kategorii- Małe Przedsiębiorstwa

  • Firma Produkcyjno – Usługowo-Handlowa Krzysztof Bieda
  • F.U.P.H GM Meble Mucha Grzegorz Walowa Góra
  • Foto-Reflex Paweł Rapacz Kasina Wielka
  • P.P.H.U „LYNX” Bogdan Ryś Dobra
  • Gabinet Kosmetyczny „BELLA” Sroka Agata Limanowa

Liderem Biznesu w kategorii ,,Małe przedsiębiorstwa” została Firma Produkcyjno – Usługowo-Handlowa Krzysztof Bieda


Diamenty dla laureatów poprzedniej edycji:

  • Pierwszy Diament: CAROX J. Oleksy, R. Szewczyk Sp. J. Męcina
  • Drugi Diament: Drukarnia MALINOWA sc Barbara Merkowska, Wanda Musiał Limanowa
  • Trzeci Diament: Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa KOMPLEX Janowice

Złota Statuetka Lidera Biznesu trafiła do firmy LATHER-KAZ” K&M Więcławek Sp. J. Kamienica


Kategoria: "Średnie Przedsiębiorstwa"


Wyróżnienia otrzymali:

  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KONSTAL Andrzej Kurnik Krasne Lasosice
  • Międzynarodowy Transport Drogowy Wojciech Miśkowiec Tymbark
  • BOGMAR S.C. Mariusz Grzyb, Katarzyna Grzyb Mszana Dolna
  • Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa „Joniec” Tymbark
  •  Biuro Usług Finansowo-Ksiegowych „FIS-KUZ” Limanowa
  • Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa PAWLIMEX Stara Wieś
  •  Usługi Ogólnobudowlane Jan Wojtas Siekierczyna

Nominacje do tytułu:

  • Biuro Usług Finansowo-Ksiegowych „FIS-KUZ” Limanowa
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KONSTAL Andrzej Kurnik Krasne Lasocice
  •  BOGMAR S.C. Mariusz Grzyb, Katarzyna Grzyb Mszana Dolna


Liderem Biznesu w kategorii ,,Średnie Przedsiębiorstwa” zostało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KONSTAL Andrzej Kurnik Krasne Lasocice


Diamenty dla laureatów poprzedniej edycji


Pierwszy Diament

  • Firma Produkcyjno – Usługowo – Handlowa BOMSTAL Stanisław Bąbel, Szczyrzyc
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Montażowe „MIDRWE II” Paweł Michura, Młynne

Kategoria ,,Duże przedsiębiorstwa”


Wyróżnienia otrzymali:

  • PHPU „IMA” ZPCHR I.Szumańska-Wrona i M.Wrona Sp.J. Limanowa
  • Meblomet Spółdzielnia Pracy Mszana Dolna
  •  INSTAR Spółka Jawna Marek Czamara, Ewa Hajdyła, Jan Pytel Limanowa
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „REHSTAB” ODDZIAŁ REHABILITACJI, USŁUGI REHABILITACYJNE Stabrawa Rafał Limanowa
  •  Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe ZIBUD Grzegorz Zając Kamienica
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „LIMAR” Marcin Dewódzki Limanowa

Nominacje w tej kategorii otrzymali

  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „REHSTAB” ODDZIAŁ REHABILITACJI, USŁUGI REHABILITACYJNE Stabrawa Rafał Limanowa
  •  Meblomet Spółdzielnia Pracy Mszana Dolna
  • INSTAR Spółka Jawna Marek Czamara, Ewa Hajdyła, Jan Pytel Limanowa

Liderem Biznesu w kategorii ,,Duże Przedsiębiorstwa” została Spółdzielnia Pracy MEBLOMET Mszana Dolna


Diamenty dla laureatów poprzednich edycji

  • Pierwszy Diament: Firma Usługowo Produkcyjno Handlowa LIMBLACH Ignacy Włodarczyk Limanowa
  • Drugi Diament: Bank Spółdzielczy w Limanowej
  • Trzeci Diament: Partner-Alma Stach, Król Sp. J. Limanowa

Kategoria ,,Inicjatywa Gospodarcza”


Nominacje:

  • 2MS Serwis Marcin Spędzia Pogorzany
  • Centrum Języków Obcych Madison Kamila Kuczaj Limanowa
  • F.H.U „MALWA” Malwina Strama Poręba Wielka
  • P.P.U.H. „DEJW” Dawid Biernat Limanowa
  • Piotr Pietroń LIMAMAPS Młynne


Laureatem została firma ”DEJW” Dawid Biernat Limanowa


W konkursie „Pracodawca Roku”


Nominacje otrzymali

  • Partner-Alma Stach, Król Sp. J Limanowa
  • MTD Wojciech Miśkowiec Tymbark
  • Bank Spółdzielczy w Limanowej


Laureatem został Bank Spółdzielczy w Limanowej


Podczas tegorocznej gali tytuł „Za działalność charytatywną wśród lokalnej społeczności” otrzymali Eugeniusz Wojak i Mieczysław Joniec.


Natomiast za „Mecenasa Przedsiębiorczości” kapituła uznała Minister Elżnietę Bieńkowską, natomiast tytuły i statuetki„Przyjaciela Powiatu Limanowskiego” trafiły do rąk Jerzego Millera Wojewody Małopolskiego i prof. Stanisława Hodorowicza Senatora RP.


Podczas uroczystej gali specjalne podziękowania wręczyli także przedsiębiorcy limanowszczyzny, otrzymali je Biskup tarnowski Andrzej Jeż i Prezes Polskapresse Bernadetta Podlińska.


na podstawie: www.powiat.limanowa.pl

Tagi