Kolędowanie z Chórem CANTICUM IUBILAEUM

Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM pod dyrekcją Marka Michalika zaprasza na swoje Koncerty Kolęd. Już w sobotę 26 grudnia br., chór wystąpi podczas mszy świętej o godzinie 9:00 w limanowskiej bazylice, która sprawowana będzie za wszystkich darczyńców, sponsorów i przyjaciół chóru, którzy w mijającym roku wspierali jego działalność. Po mszy chór wykona krótki koncert kolęd dla wszystkich parafian i gości.


27 grudnia br. w niedzielę Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM będzie koncertował w Krakowie. Zespół został zaproszony do wykonania koncertu kolęd podczas Podgórskich Koncertów Kolęd. Limanowski chór wystąpi o godzinie 16:00 w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w Płaszowie Małym 11 .

 

 

9 stycznia (sobota) 2016 roku limanowscy śpiewacy zawitają do Tych na Śląsku, gdzie wezmą udział w XXV jubileuszowych Tyskich Wieczorach Kolędowych.

 

 

Kolejnego dnia tj. 10 stycznia Chór Mieszany CANTICUM IUBIALEUM wystąpi we Wrocławiu. O godzinie 13:00 zespół ubogaci liturgię mszy świętej w Archikatedrze Św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu. Po mszy odbędzie się koncert kolęd. Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objął arcybiskup Józef Kupny - Metropolita Wrocławski.

 

 

24 stycznia w niedzielę Chór CANTICUM IUBILEUM zaśpiewa podczas mszy św. o godzinie 16:00 w kościele parafialnym w Jurkowie, a po niej wykona koncert kolęd.

 

Sezon kolędowy chór zakończy tradycyjnie ze wszystkimi zespołami działającymi w parafii limanowskiej w ostatnią niedzielę stycznia.


Zapraszamy do wspólnej modlitwy i do wysłuchania naszych koncertów - mówią chórzyści z Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej.

 

 

Tagi