Baza adresowa, działki ewidencyjne, plany zagospodarowania przestrzennego oraz Studium w jednym miejscu?!

Miło nam poinformować, że wszyscy mieszkańcy miasta Limanowa oraz turyści odwiedzający piękne tereny mogą przeglądać zasoby Portalu Mapowego Miasta Limanowa. Portal Mapowy dostępny jest pod adresem http://portal.gison.pl/limanowa/. Można również korzystać z niego klikając na baner dostępny na stronie Urzędu Miasta Limanowa.

 

 

Szybki dostęp do informacji

W serwisie mapowym znajdziemy tematyczne warstwy – Ortofotomapa, działki ewidencyjne, drogi, budynki czy numeracja adresowa. Wyszukiwarka pomoże znaleźć nam numer działki oraz wskaże numer adresowy budynku.

 

Dla kogo przeznaczony jest Gminny Portal Mapowy?

Gminny Portal Mapowy służy zarówno mieszkańcom jak i pracownikom samorządowym. Możemy od teraz w prosty sposób gromadzić wszystkie dane przestrzenne w jednym miejscu. Pracownicy mają w ten sposób szybki wgląd do informacji o terenie, mieszkańcach i środowisku, a inwestorzy i turyści mogą samodzielnie uzyskać ważne informacje.

 

Innowacyjne przeglądanie Studium oraz planów zagospodarowania przestrzennego

 

Dzięki udostępnionym w Portalu Mapowym informacjom z zakresu Studium oraz planów zagospodarowania przestrzennego – mieszkańcy w prosty sposób mają możliwość sprawdzenie, jakie jest przeznaczenie w studium lub w planie zagospodarowania przestrzennego dla wybranej działki. Dane te mają charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstaw do jakichkolwiek czynności administracyjnych czy urzędowych.

 

Proste w obsłudze narzędzia

Poza standardowymi narzędziami nawigacyjnymi, takimi jak przybliżanie i oddalanie, portal wyposażony jest w wyszukiwarkę miejscowości, działek ewidencyjnych i adresów. Posiada funkcję identyfikacji obiektów, włączania i wyłączania warstw tematycznych. Możliwe jest również zmierzenie odległości między interesującymi nas punktami, obliczenie powierzchni (np. działki budowlanej) i wydrukowanie zaznaczonego obszaru.

 

 

ZAPRASZAMY: http://portal.gison.pl/limanowa/

 

 

 

 

Tagi