III Turniej piłkarski „LIMANOVIA CUP 2016”

W sobotę 10 września 2016 r. w Limanowej miała miejsce trzecia edycja Turnieju Piłkarskiego „LIMANOVIA ŻAK CUP 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa. Organizatorem turnieju była Akademia Piłkarska Limanovia, Urząd Miasta Limanowa oraz ZSS Nr 3 w Limanowej. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

 

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU /plik pdf/

 

 

GRUPA „A”:

AP LIMANOVIA CZERWONA – LKS MORDARKA  0 : 1

SANDECJA NOWY SĄCZ – KORONA KIELCE 0 : 0

AP LIMANOVIA CZERWONA – SANDECJA NOWY SĄCZ 0 : 6

LKS MORDARKA – KORONA 0 : 5

AP LIMANOVIA CZERWONA – KORONA 0 : 5

MORDARKA – SANDECJA 0 : 1

TABELA – GRUPA A

1 KORONA KIELCE  7 punktów, 10:0

2 SANDECJA NOWY SĄCZ 7, 7:0

3 MORDARKA  3, 1:6

4 AP LIMANOVIA CZERWONA  0, 0:12

 

GRUPA „B”:

CRACOVIA KRAKÓW – AP LIMANOVIA NIEBIESKA 2 : 1

SOKÓŁ SŁOPNICE – ZAGŁĘBIE LUBIN 0 : 9

CRACOVIA – SOKÓŁ 6 : 0

AP LIMANOVIA NIEBIESKA – ZAGŁĘBIE 2 : 2

CRACOVIA – ZAGŁĘBIE 1 : 1

AP LIMANOVIA NIEBIESKA – SOKÓŁ 2 : 2

1 CRACOVIA  7, 9:2

2 ZAGŁĘBIE LUBIN 5, 12:3

3 AP LIMANOVIA NIEBIESKA 2, 5:6

4 SOKÓŁ SŁOPNICE 1, 2:17

 

GRUPA „C”:

LEGIA WARSZAWA – HARNASIE TYMBARK 2 : 0

SOKOLIKI STARY SĄCZ – LECH POZNAŃ 1 : 4

LEGIA WARSZAWA – SOKOLIKI STARY SĄCZ 4 : 0

HARNASIE TYMBARK – LECH POZNAŃ 0 : 5

LEGIA – LECH 0 : 2

HARNASIE – SOKOLIKI 2 : 2

1 LECH POZNAŃ 9, 11:1

2 LEGIA WARSZAWA 6, 6:2

3 SOKOLIKI STARY SĄCZ 1, 3:10

4 HARNASIE TYMBARK 1, 2:9

 

GRUPA „D”:

WISŁA KRAKÓW – AS PROGRES KRAKÓW 1 : 2

DUNAJEC NOWY SĄCZ – MFK DOLNY KUBIN 0 : 2

WISŁA – DUNAJEC 1 : 3

PROGRES – DOLNY KUBIN 0 : 2

WISŁA – DOLNY KUBIN 2 : 2

PROGRES – DUNAJEC 1 : 2

1 MFK DOLNY KUBIN 7, 6:2

2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 6, 5:4

3 AS PROGRES KRAKÓW 3, 3:5

4 WISŁA KRAKÓW 1, 4:7

 

O MIEJSCA 13 – 16:

WISŁA – AP LIMANOVIA CZERWONA 6 : 0

HARNASIE – SOKÓŁ 2 : 4

AP LIMANOVIA CZERWONA – HARNASIE 0 : 3

WISŁA – SOKÓŁ 5 : 1

 

O MIEJSCA 9 – 12:

PROGRES – SOKOLIKI 6 : 0

MORDARKA – AP LIMANOVIA NIEBIESKA 0 : 3

SOKOLIKI – MORDARKA 4 : 1

PROGRES – LIMANOVIA NIEBIESKA 0 : 1

 

ĆWIERĆFINAŁY:

KORONA – ZAGŁĘBIE 2 : 1

LECH – DUANEJCE 1 : 0

CRACOVIA – SANDECJA 1 : 2

DOLNY KUBIN – LEGIA 1 : 1 K. 2-3

 

O MIEJSCA 5 – 8:

ZAGŁĘBIE – DUNAJEC 1 : 0

CRACOVIA – DOLNY KUBIN 2 : 1

DUNAJEC – DOLNY KUBIN 0 : 1

ZAGŁĘBIE – CRACOVIA 1 : 1 K. 4:3

 

PÓŁFINAŁY:

KORONA – LECH 1 : 0

SANDECJA – LEGIA 3 : 0

 

MECZ O 3 MIEJSCE:

LECH – LEGIA  1 : 0

 

FINAŁ:

KORONA KIELCE – SANDECJA NOWY SĄCZ 1 : 1 K. 5-6

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA III EDYCJI TURNIEJU LIMANOVIA CUP 2016

 1 SANDECJA NOWY SĄCZ

2 KORONA KIELCE

3 LECH POZNAŃ

4 LEGIA WARSZAWA

5 ZAGŁĘBIE LUBIN

6 CRACOVIA KRAKÓW

7 MFK DOLNY KUBIN

8 DUNAJEC NOWY SĄCZ

9 AP LIMANOVIA NIEBIESKA

10 PROGRES KRAKÓW

11 SOKOLIKI STARY SĄCZ

12 MORDARKA

13 WISŁA KRAKÓW

14 SOKÓŁ SŁOPNICE

15 HARNASIE TYMBARK

16 AP LIMANOVIA CZERWONA

 

KLASYFIKACJE DODATKOWE

NAJLEPSZY STRZELEC: KACPER MALINOWSKI (LECH POZNAŃ) – 5 bramek

 NAJLEPSZY BRAMKARZ: BORYS SZEJNA (KORONA KIELCE)

 NAJLEPSZY ZAWODNIK (MVP): IGOR MAŚLANKA (SANDECJA NOWY SĄCZ)

Tagi

GALERIA