W niedzielę oficjalne otwarcie stadionu Limanovii z Turniejem Skrzatów i Oldbojów!!!

Już w najbliższą niedzielę na stadionie MKS Limanovia Limanowa nastąpi oficjalne otwarcie nowego obiektu naszego klubu ze sztuczną nawierzchnią. W ramach tego otwarcia zorganizowany zostanie również Piłkarski Turniej Oldbojów z Limanowej.


 

Serdecznie zapraszamy Państwa na:

oficjalne otwarcie zmodernizowanego stadionu Limanovii!!!

 

W ramach tego otwarcia zorganizowany zostanie Piłkarski Turniej Skrzatów o godz. 14:00. 
 
Natomiast o godz. 17:00 rozpocznie się Turniej Oldbojów - zaznaczamy, że najlepszych z najlepszych Oldbojów jacy obecnie istnieją w Limanowej :-)
 
W Turnieju Oldbojów wystąpią w oczywiście: Oldboje Limanovii Limanowa, Oldboje Płomienia Limanowa oraz tajemnicza drużyna Oldbojów o brzmiącej nazwie Galaktykos Limanowa.
 
- Właśnie sprawdzaliśmy u bukmacherów jak stoją akcje drużyny "Galaktykos" w tym Turnieju i okazuje się, że to kandydat do wygrania tego Turnieju.
 
A jak będzie? Tego dowiecie się odwiedzając nasz obiekt w niedzielne popołudnie i tam też zobaczycie wszystkie "gwiazdy" w jednym miejscu, mimo że to będzie jeszcze dzień ;-)

A tak na poważnie:

Zapraszamy wszystkich Kibiców w tą niedzielę, dn. 17 czerwca 2018 r. na zmodernizowany obiekt im. Romana Szumilasa przy ul. Józefa Marka 34, od godz. 14:00 na Turniej Skrzatów, a od godziny 17:00 na Piłkarski Turniej Oldbojów (najlepszych z Limanowej!).

Zapraszają:
Miasto Limanowa
MKS Limanovia
Limanowski Podokręg Piłki Nożnej

Źródło:
http://www.limanovia.net/aktualnosci,1246.html

Tagi