WAKACYJNE SPOTKANIE Z KORDIANEM

W ramach drugiej edycji limanowskiego zlotu tuningowego 2nd TuningFest Motoshow Limanowa 2018 x Wojna Północ-Południe organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy z Kordianem.

3 sierpnia br. (piątek) przed Limanowski Dom Kultury przyjedzie ciężarówka KORDIANA, który będzie gwiazdą wieczoru. Artysta przedstawi stworzony przez siebie gatunek muzyki Folk – Polo. Zawartość ciężarówki będzie wypełniona sokiem MAURERA, który artysta przywiezie do degustacji dla swojej publiczności.

Grupa Kordian to pierwsza w Polsce formacja grająca góralskie disco polo! Skład zespołu - Wacław Cieslik, Tomasz Butrym, Anna Nowak i Magdalena Lippa. Wacław Cieślik – piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Ukończył PSM im Fryderyka Chopina w Nowym Sączu. Zamiłowanie do muzyki i jego dusza artystyczna przyczyniły się do tego, że w styczniu 2013 roku stał się współzałożycielem i wokalistą zespołu, w którym to przyjął pseudonim artystyczny - Kordian Cieślik. Tak też rozpoczęła się jego kariera muzyczna. W skład zespołu wchodzą także Tomasz Butrym odpowiedzialny za instrumenty klawiszowe, akordeon i klarnety, a także dwie urocze tancerki: Magdalena Lippa i Anna Nowak

Wakacyjne spotkanie z Kordianem będzie trwało od 17:00 do 21:00
Informacje na temat TuningFest MotoShow Limanowa 2018 x Wojna Północno - Południowa

Tagi

GALERIA